Arama

WLM - Windows Live Messenger'ın Açılmaması Durumu - Sayfa 4

Güncelleme: 22 Temmuz 2012 Gösterim: 67.332 Cevap: 73
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadşlr bende windows live messenger programı yüklü ama nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum yardm edrsnz sevnrm.tşk
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu sabah her sabah yaptığım gibi bilgisayarı açtım ve msnyi açmaya çalıştım.ama şifremi yaptıktan sonra hata verdi ve şöyle yazdı:hizmet geçici olarak kullanılmadığından windowslive messenger oturumu açılamadı.lütfen daha sonra tekrar deneyin.daha sonra tekrar denedim ama yine aynı cevapı verdi nolur bana bir çözüm söyleyin cevaplarınızı bekliyorum nnnnnnnooooooooooollllllluuuuurrrrrMsn Sad((((((((((((((((((((
Sponsorlu Bağlantılar
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2010       Mesaj #33
misafir - avatarı
Ziyaretçi
tarih ve saat ayarları yanlış olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn acilmiyor ne yapabilirim

Windows live messengera masaüstünde tıklıyorm.. 1 hareketlenme yok.. kısacası açılmıyor 1 yardım lütfen
LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
9 Nisan 2010       Mesaj #35
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Windows live messengera masaüstünde tıklıyorm.. 1 hareketlenme yok.. kısacası açılmıyor 1 yardım lütfen

Görev yöneticisine girip (Ctrl + Alt + Del'e aynı zamanda basıyorsunuz) Windows Live Messenger'ın sisteminizde başlatılıp başlatılmadığını kontrol edin "msnmsgr.exe" diye geçer adı, eğer varsa ordan sonlandırıp tekrar deneyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pcyi açtığımda windows live messenger açılamıyor diye bir sorun var neden??
legend - avatarı
legend
Ziyaretçi
20 Nisan 2010       Mesaj #37
legend - avatarı
Ziyaretçi
değerli kardeşim üzülerek söylüyorum bilgisayarını formatlamadan bu sorundan kurtulamazsın.
bsradrms - avatarı
bsradrms
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #38
bsradrms - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çok acil yardım lütfen
ben eski sürümü msn kullanıyordum ama sıkıldım bugün son sürüm msn yüklemeye karar verdim sitede yazdığı gibi eski sürüm msn i tamamen kaldırdım sonradan yeni sürümü yükledim ama yinede açılmıyor daha ne yapabilirim lütfen yardım edin! Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OTURUM AÇILIYOR DİYOR SONRADA BİRDEN TEKRAR ŞİFRE İSTİYOR MSN DOĞRU GİRDİĞİMDEN EMİNİM ŞİFRE DE DOĞRU GİRİŞDE SADECE SORUN OTURUM AÇILMIYOOO 2 DEFA SİLDİM YÜKLEDİM EKLE KALDIRDAN YİNE AYNI SORUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya Benim Oturum Açılıyor Diyo Sonra Hata Vermeden Kapatıyo NEden