Arama

Webcam Sorunları - Sayfa 2

Güncelleme: 27 Ekim 2014 Gösterim: 237.203 Cevap: 301
goksu18 - avatarı
goksu18
Ziyaretçi
25 Ekim 2007       Mesaj #11
goksu18 - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKDŞLARIM BENDEDE PROBLEM VAR T.TEC KULLANIYORUM AMA WEB CAM GÖNDERE TIKLAYINCA PC KAPANIYOO AMA BAZENDE CAM AÇILIYO NİYE BÖYLE OLUYO ANLAMDIM BÖYLE OLDUĞU İÇİN Bİ KAÇ KEZ PROGRAMI SİLİP TEKRAR KURDUM AMA HALA DÜZELMİYOMsn Sad YARDIM EDERSENİZ SEVNİRİMM
Sponsorlu Bağlantılar
sepecat - avatarı
sepecat
Ziyaretçi
1 Kasım 2007       Mesaj #12
sepecat - avatarı
Ziyaretçi
KARDEŞ SEN EN TEMİZİ SİSTEM GERİ YÜKLEME YAP O OLAY BASINA GELDİĞİ TARİHİN ÖNCESİNE AL .. YANİ MSN İN YENİ SÜRÜMÜNÜ YÜKLEDİĞİN TARİHİN ÖNCESİNE O ZAMAN OTOMATİKMAN ESKİ MSN İN GERİ GELECEK AMA VİRÜS TARAMAYI DA YAPMAYI UNUTMA
Sponsorlu Bağlantılar
dj10ur - avatarı
dj10ur
Ziyaretçi
3 Kasım 2007       Mesaj #13
dj10ur - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bendede webcam sorunu var kamera davetı geldıgınde kabul ettımmı wlm 8.5 donuyor ve kapanıyor
TAKILNET - avatarı
TAKILNET
Ziyaretçi
5 Kasım 2007       Mesaj #14
TAKILNET - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR Msn Happy ONCELIKLE BU SORUNUN YAYGIN BI SORUN OLDUGUNU BELIRTIYIM VE HEMEN COZUMUNE DEGINEYIM.... KENDIM ve ARKADASLARIMDA AYNI SORUNU YASIYORDU BU SEKILDE DUZELTTIK. UMARIM SIZLEREDE YARDIMCI OLUR....

aRKADASLAR BU sorun ulkeden kaynaklanan bi sorundur. siz karsıdan goruntu alamıyorsanız hotmailinize girip "secenekler" menusunden "Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin" kısmından ulkenizi turkiye yapıp yasadıgınız sehrı ve posta kodunu gırmelısınız. okeyleyip msnınızı kapayıp actıktan sonra bu sorun ortadan kalkacaktır. Karsı taraftada aynı sorun varsa bu ıslemlerı ona uygulatın ve sorun ortadan kalksın...
Son düzenleyen TAKILNET; 5 Kasım 2007 09:32 Sebep: EDIT
mustibursa - avatarı
mustibursa
Ziyaretçi
7 Kasım 2007       Mesaj #15
mustibursa - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 4 tane webcam bilgisyara bağlı....msn live de secemiyorum hangi cami kullancagimi ..otomatik olrak ...4 cam icersindeki 3 camden ilkini seiciyor.....nasıl ayarliycagim bunu ? ...active webcam kullaniyorum...programi binde bir aciyorum ...yani sürekli acik deil ondan kaynaklancagini zannetmiyorum....kulanamadigim icin 7.5 kullaniyorum hala...onda secebiliyorum cami...cam ve ses yarlarina girdigimde acamiyoruz diyo...nasil yapicam lütfen yardimci olun ...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
7 Kasım 2007       Mesaj #16
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mustibursa adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 4 tane webcam bilgisyara bağlı....msn live de secemiyorum hangi cami kullancagimi ..otomatik olrak ...4 cam icersindeki 3 camden ilkini seiciyor.....nasıl ayarliycagim bunu ? ...active webcam kullaniyorum...programi binde bir aciyorum ...yani sürekli acik deil ondan kaynaklancagini zannetmiyorum....kulanamadigim icin 7.5 kullaniyorum hala...onda secebiliyorum cami...cam ve ses yarlarina girdigimde acamiyoruz diyo...nasil yapicam lütfen yardimci olun ...

Messenger >araçlar > ses ve görüntü krulumu, webcamınızı seçin listeden =)..
mustibursa - avatarı
mustibursa
Ziyaretçi
8 Kasım 2007       Mesaj #17
mustibursa - avatarı
Ziyaretçi
o kadar basit olsa arkadaşım seçicemde.Msn Happy.orası aktif deil...seçim yapma şansım yok live messengerda.....ama 7.5 te seçim yapılıoyr...
inholecondom - avatarı
inholecondom
Ziyaretçi
15 Aralık 2007       Mesaj #18
inholecondom - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaşlar konuyu buraya açıyorum yanlışsa kusura bakmayın.benim sorunum msn de webcam açmak istediğim de açıldığı anda kendi kendine kapanıyor bunun sorununu bir türlü çözemedim.daha önce splitcam le video izletiyodum falan arkadaşa iki gündür split cami deniyorum dediğim gibi kapanıyo kendi kendine normal webcam açtığımda da aynı şey oluyor bunu nasıl düzeltebilirim msn i kaç kere silip yükledim bi işe yaramadı.lütfen yardım...Msn Sad
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
15 Aralık 2007       Mesaj #19
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
inholecondom adlı kullanıcıdan alıntı

Slm arkadaşlar konuyu buraya açıyorum yanlışsa kusura bakmayın.benim sorunum msn de webcam açmak istediğim de açıldığı anda kendi kendine kapanıyor bunun sorununu bir türlü çözemedim.daha önce splitcam le video izletiyodum falan arkadaşa iki gündür split cami deniyorum dediğim gibi kapanıyo kendi kendine normal webcam açtığımda da aynı şey oluyor bunu nasıl düzeltebilirim msn i kaç kere silip yükledim bi işe yaramadı.lütfen yardım...Msn Sad

NORMALDE WEP CAM ACINCA DA KAPANIYORSA SORUN MSN DE DEĞİL WEP CAM DE YA DA WEP CAM PROGRAMINDA OLABİLİR WEP CAM PROGRAMINIZI KALDIRIN YENIDEN KURUN SORUN ÇÖZÜLMEZ İSE DEMEK Kİ KAMERANIZ ARIZALIDIR..BAŞKA BİR KAMERA DENEYİN HATA VERMEZSE KAMERA ALIRSINIZ ARTIK ..KOLAY GELİN
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
metin35 - avatarı
metin35
Ziyaretçi
30 Aralık 2007       Mesaj #20
metin35 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
TAKILNET adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADASLAR Msn Happy ONCELIKLE BU SORUNUN YAYGIN BI SORUN OLDUGUNU BELIRTIYIM VE HEMEN COZUMUNE DEGINEYIM.... KENDIM ve ARKADASLARIMDA AYNI SORUNU YASIYORDU BU SEKILDE DUZELTTIK. UMARIM SIZLEREDE YARDIMCI OLUR....

aRKADASLAR BU sorun ulkeden kaynaklanan bi sorundur. siz karsıdan goruntu alamıyorsanız hotmailinize girip "secenekler" menusunden "Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin" kısmından ulkenizi turkiye yapıp yasadıgınız sehrı ve posta kodunu gırmelısınız. okeyleyip msnınızı kapayıp actıktan sonra bu sorun ortadan kalkacaktır. Karsı taraftada aynı sorun varsa bu ıslemlerı ona uygulatın ve sorun ortadan kalksın...

Arkadaşım tdediğin şekilde yapatım ama nafile düzelmedi...