Arama

Webcam Sorunları - Sayfa 3

Güncelleme: 27 Ekim 2014 Gösterim: 237.207 Cevap: 301
shadow grill - avatarı
shadow grill
Ziyaretçi
10 Ocak 2008       Mesaj #21
shadow grill - avatarı
Ziyaretçi
bana yardım edrmisiniz...camda karşı tarafın sesı bana gelıyor ama benımkı ona gitmiyor..realtek hıgh definition audıo işareli we sürücüyü yenıden yükleyın diyor ama ben denedım we olmadı..galıba bi program indirmelıyım çünkü mik.taktığımda aygıtı tanımlamıyor..ne yapabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
tar33 - avatarı
tar33
Ziyaretçi
24 Ocak 2008       Mesaj #22
tar33 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar windows live messanger webcam açmamı engelliyor ve windows live messanger çalışmayı durdurdu diye bir uyarı verip msn yi tamamen kapatıyor.bu sorunun çözümünü biln var mı acaba.
Sponsorlu Bağlantılar
nurican - avatarı
nurican
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #23
nurican - avatarı
Ziyaretçi
merhaba hama webcam crytal 00062825 kameramin surucusu yok nasi kulana bilirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Şubat 2008       Mesaj #24
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
shadow grill adlı kullanıcıdan alıntı

bana yardım edrmisiniz...camda karşı tarafın sesı bana gelıyor ama benımkı ona gitmiyor..realtek hıgh definition audıo işareli we sürücüyü yenıden yükleyın diyor ama ben denedım we olmadı..galıba bi program indirmelıyım çünkü mik.taktığımda aygıtı tanımlamıyor..ne yapabilirim

Mikrofon için herhangi bir sürücünün ya da programın kurulması gerekmez. Ses çıkışı ayarlarından mikrofonun seçili olduğundan emin olmalısınız.

Alıntı
tar33 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar windows live messanger webcam açmamı engelliyor ve windows live messanger çalışmayı durdurdu diye bir uyarı verip msn yi tamamen kapatıyor.bu sorunun çözümünü biln var mı acaba.

Web kameranızın sürücüsünü güncelleştirmeniz gerekebilir. Markasını ve modelini yazarsanız yeni sürücüsü konusunda yardımcı olabiliriz.

Alıntı
nurican adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba hama webcam crytal 00062825 kameramin surucusu yok nasi kulana bilirim

Buraya bakınız:
hama.de | Webcam
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ismailtekel - avatarı
ismailtekel
Ziyaretçi
5 Mart 2008       Mesaj #25
ismailtekel - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar web cam acmak ıstedıgımde bılgısayer kendını resetlıyo msn de acmaya deneyıncede programı kapatıyo bu konuda yardımcı olursanız sevınırım
beyzabeyza - avatarı
beyzabeyza
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #26
beyzabeyza - avatarı
Ziyaretçi
forumunuza yeni üye oldum ve inceledim çok beğendim. kim yapmışsa ellerine sağlık. sorunumu forumunuzda araştırdım ve bi tane cevap buldum. onda da hotmail ayarlarında ülkeyi türkiye seçmem gerektiği yazıyodu denedim ama olmadı. sorunum şu :
windows live messanger webcam açmamı engelliyor ve windows live messanger çalışmayı durdurdu diye bir uyarı verip msn yi tamamen kapatıyor.bu sorunun çözümünü biln var mı acaba, kaç gündür bununla uğraşıyorum ve sorunu bulamamış olmak beni sinir ediyor. yardımlarınızı bekliyorum. teşekür ederim.Msn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Mart 2008       Mesaj #27
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
beyzabeyza adlı kullanıcıdan alıntı

forumunuza yeni üye oldum ve inceledim çok beğendim. kim yapmışsa ellerine sağlık. sorunumu forumunuzda araştırdım ve bi tane cevap buldum. onda da hotmail ayarlarında ülkeyi türkiye seçmem gerektiği yazıyodu denedim ama olmadı. sorunum şu :
windows live messanger webcam açmamı engelliyor ve windows live messanger çalışmayı durdurdu diye bir uyarı verip msn yi tamamen kapatıyor.bu sorunun çözümünü biln var mı acaba, kaç gündür bununla uğraşıyorum ve sorunu bulamamış olmak beni sinir ediyor. yardımlarınızı bekliyorum. teşekür ederim.Msn Happy

Yorumlarınız için teşekkürler, aramıza hoş geldiniz.

Hangi Windows Live Messenger sürümünü, web kameranızın markasını-modelini ve yüklü olan kamera yazılımının sürümünü belirtirseniz yardımcı olmamız daha kolay olur. Bir de aldığınız hata mesajının ekran görüntüsünü eklerseniz sevinirim.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
cry_turk - avatarı
cry_turk
Ziyaretçi
26 Mart 2008       Mesaj #28
cry_turk - avatarı
Ziyaretçi
benimde webcamda bi sorun var görüntülü konuşma sırasında karşı tarafın sesi geliyor ama benimki gitmiyor ses kaydı yapıp yollayınca gidiyor bu sorunu nasıl aşabiliriz?
Purebred - avatarı
Purebred
Ziyaretçi
4 Mayıs 2008       Mesaj #29
Purebred - avatarı
Ziyaretçi
Birisi ile konuşurken webcam açmaya kalktığımda Görüntülü Arama ile Bilgisayar Araması hizmetini aynı anda kullanamazsınız böyle bir hata veriyo bir kez daha yaptığımda da veya gelen daveti kabul ettiğimde şuan kamera kullanıyorsunuz diyor. Bunun sebebi ne olabilir daha önce yapmıyordu ayrıca Şimdiden teşekkürler
faust_gb - avatarı
faust_gb
Ziyaretçi
4 Mayıs 2008       Mesaj #30
faust_gb - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkdaşlar benim sorunum görüntülü arama yapıldığında ağ yavaş gibi görünüyor bu video kalitesini düşüre bilir diyor adsl 1024 kullanıyorum ve amd 5200 1gb ram ddr2 512 ekran kartı neden kaynaklana bilir çabuk dönerseniz sevinirm