Arama

MSN Hata Kodu 80048820 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 4

Güncelleme: 30 Haziran 2012 Gösterim: 316.155 Cevap: 229
serram - avatarı
serram
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #31
serram - avatarı
Ziyaretçi
http://img485.imageshack.us/img485/9696/ads305ztu0.png
bendede bu hatayı veriyor msn açılmıyor her yolu denedim ama nafile laptopu kırmak üzereyim.Bu arada hata kodu 80048820 ve genişletilmiş hata kodu 800048406 görünüyor.
Sponsorlu Bağlantılar
rocker_dogan - avatarı
rocker_dogan
Ziyaretçi
9 Temmuz 2007       Mesaj #32
rocker_dogan - avatarı
Ziyaretçi
abi benimkide gitti ugraşıorum 1 günümü aldı hala bişey olmadı saatle ne alakası war onu hiç anlamadım.klomutların hepsini denedim olmadı warmı başka bi yolu ne yapablirim
Sponsorlu Bağlantılar
Psychic - avatarı
Psychic
Ziyaretçi
4 Ağustos 2007       Mesaj #33
Psychic - avatarı
Ziyaretçi
Arkada$Lar Oyle kodlar modlar Hepsi Palavra
ßende 3 gundur Aynı Sorun war ßende karde$imin hotmaili falan açıyo ßenim iMap.cc 'yi acmıyo ilk once saatten falan sandım ugrastım ama aynı sorunu veriyodu $imdi Kendi ßasima Cozumunu ßuldummmm...

Sorun internet explorer .. ExpLorer i Aciyoruz AracLar internet SecenekLeri GeLi$mi$ sekmesine TıkLıyoruz Ardindan En aLtta SıfırLa die ßi secenek war ßunLarı yaparken msn in acık olmamasına dikkat Lutfen .. Daha sonra ßuyuk ßir kutuda ßize uyarı Mesajı geLiyo .. YukLeyicinin AyarLarına Doneceğim oLsun mu diyor. Evet diyoruz işLem yapmaya ßasLıyo işlem ßittiginde Explorer i komple kapatın Hatta Pc yye ßi reset atin Sonra RahatCa GireßiLirsiniz ...
ßen Her yoLu denedim yaLnizca ßu caLı$tı ßu da Kesin Çözüm YorumLarınızı ßeqLiyorumm..
nillonia - avatarı
nillonia
Ziyaretçi
8 Ağustos 2007       Mesaj #34
nillonia - avatarı
Ziyaretçi
bende de aynı problem var ? Cryingama benim msnin hata kodu:80004005 ? Msn Thinking
Kilyoslu1i - avatarı
Kilyoslu1i
Ziyaretçi
26 Ağustos 2007       Mesaj #35
Kilyoslu1i - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarının tarihini kontrol et.
Cinnamon - avatarı
Cinnamon
Ziyaretçi
12 Eylül 2007       Mesaj #36
Cinnamon - avatarı
Ziyaretçi
msn update seceneğiyle nasıl kurulur acaba
muzi888 - avatarı
muzi888
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #37
muzi888 - avatarı
Ziyaretçi
var arkadaşım bilgisayarının Gün/Ay ve hatta saat ayarlarımızın doğru olduğuna emin ol.. doğru değilse açılmaz...
bdrycnn - avatarı
bdrycnn
Ziyaretçi
28 Eylül 2007       Mesaj #38
bdrycnn - avatarı
Ziyaretçi
msnemi ben açıyorum ancak hata raporu veriyor ve kullanamadan kapanıo bilgisayarımda diğer msne adresleri açılıyor ancak benimki açılınca hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim
KARAMAN70 - avatarı
KARAMAN70
Ziyaretçi
6 Ekim 2007       Mesaj #39
KARAMAN70 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar bana biriniz yardimci ola bilir mi bir kac günden begri kendi bilgisayarimdan msn giremiyorum hata code veriyor anlamadim gitti sifrem dogru baglanacak fakat baglanmiyor hata veriyor ....?

yusuf123ty0
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2007       Mesaj #40
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
abicim bu konu hakkında ilk mesajlarda bilgi werilmiş ordan bakabilirsin...