Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 10

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 538.967 Cevap: 1.072
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #91
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Freund adlı kullanıcıdan alıntı

bu arada plus son surum ve coklu acma bugun gelirmi acaba yoksa yarınımı bekleyelim.

plus son sürüm hakkında bilgi yok gelişmeleri bildiricez.çoklu oturum özelliği çalışıyor plus beta sürümde:

Sponsorlu Bağlantılar
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/208379-windows-live-messenger-2009-icin-messenger-plus-live.html

kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #92
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
http://apatch.org/files/downloads/A-Patch143b1_WLM9.zip
apatch
Sponsorlu Bağlantılar
bakteri_16 - avatarı
bakteri_16
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #93
bakteri_16 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

plus son sürüm hakkında bilgi yok gelişmeleri bildiricez.çoklu oturum özelliği çalışıyor plus beta sürümde:

https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/208379-windows-live-messenger-2009-icin-messenger-plus-live.html

plusun hiç bir renklendirme vs özelligi son surumde şimdilik çalışmıyor
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #94
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bakteri_16 adlı kullanıcıdan alıntı

plusun hiç bir renklendirme vs özelligi son surumde şimdilik çalışmıyor

çoklu oturum-sekmeli konusma ve bazı özellikleri çalışıyor.renkli nick özelliği uyumsuzdur.
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #95
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bu arada plus son surum ve coklu acma bugun gelirmi acaba yoksa yarınımı bekleyelim.

çoklu oturum için a-patch

Windows Live Messenger 9.0 İçin A-Patch - Tekil Mesaj - MsXLabs
BullshitT - avatarı
BullshitT
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #96
BullshitT - avatarı
Ziyaretçi
çalışıyormu arkadaşlar denediniz mi? bu sürüm msn için henüz apatch çıkmadı diye biliyorum.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Aralık 2008       Mesaj #97
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
BullshitT adlı kullanıcıdan alıntı

Bu dediğinizi yaptım fakat gene Live Mail açılıyorMsn Cry

Bu yeni Live Mail'i yüklemedim ancak eski Live Mail'de Messenger'dan tıklanan posta kutusu bağlantılarının Live Mail'de açılmasıyla ilgili Live Mail'de yapılan bir ayar geçerli. Live Mail'in seçenekler penceresine girdiğinizde sanıyorum Bağlantı sekmesinde "Oturum açmayı durdur" diye bir düğme bulursanız buna tıklayarak Windows Live Mail'de Windows Live ID'niz ile oturum açmayı durdurmuş dolayısıyla Messenger'dan tıklanan posta kutusu bağlantılarının varsayılan web tarayıcısında açılmasını sağlayabilirsiniz.

Alıntı
asdabcaqw adlı kullanıcıdan alıntı

acaba nick renklendirme için yeni plus ne zmn gelir herhangi bir bilginiz varmı? kim olduunu cıkarana kadar yarım saat geçiyo bi ton farklı karakter :/

Plus!'ın yeni sürümü için çalışmaya muhtemelen başlanmıştır ancak bana tercümesiyle ilgili bir bilgi gelmedi. Belki de gerekmeyecek de ama çıkmadan önce muhtemelen bana ulaşılır. Haber gelirse size ulaştırırım. Yeni sürümün çok gecikeceğini zannetmiyorum.

Alıntı

microsoftun güzelce bir pazarlama stratejisi ieyi kullandırcak ve payını yükselticek.

Firefox'u değil de Internet Explorer'ı kullanmak isteyen siz değil misiniz?
BullshitT - avatarı
BullshitT
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #98
BullshitT - avatarı
Ziyaretçi
a-patch çalışıyor son versiyon çıkmış son versiyon a-patch.Sınırsız titreşim,reklamlar ve gereksiz butonlar halloldu fakat çoklu oturum açma çalışmıyor.Acaba kutucuklardan hangisini işaretliyecez veya işareti kaldıracaz.Tek pencere çıkıyor a-patch de çünkü???
slndr - avatarı
slndr
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #99
slndr - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

eline sağlık, reklamlarıda kaldırdık...
10numara oldu
xD
slndr - avatarı
slndr
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #100
slndr - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BullshitT adlı kullanıcıdan alıntı

a-patch çalışıyor son versiyon çıkmış son versiyon a-patch.Sınırsız titreşim,reklamlar ve gereksiz butonlar halloldu fakat çoklu oturum açma çalışmıyor.Acaba kutucuklardan hangisini işaretliyecez veya işareti kaldıracaz.Tek pencere çıkıyor a-patch de çünkü???

plus! live beta ile çoklu oturum açma oluyo;

Plus! > Tercihler & Seçenekler > Özelleştir! > Genel > Aynı anda birden fazla bağlanmama izin ver