Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 11

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 538.732 Cevap: 1.072
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Aralık 2008       Mesaj #101
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Güncelleme: Reklamları kaldırma ve çoklu oturum açma gibi temel özellikleri sağlayan A-Patch Lite sürümü hazır. Buraya tıklayarak ilgili konuya gidebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Freund - avatarı
Freund
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #102
Freund - avatarı
Ziyaretçi
ahmetgns@ hayır benim amacım posta kutusunda ieyi kullanmak yani komple degil sanırım yanlış anlaşıldı benim posta kutusuna tıkladıgımızda ieden bağlanıyodu öyle olsun istiyorum fakat microsoft tamamen ieyi varsayılan secilmesini istiyor ve secmeyince tıkladıgımızda firefox
yabancı dilde hotmail sitesine yonlendiriyor

Sponsorlu Bağlantılar

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Aralık 2008       Mesaj #103
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Freund adlı kullanıcıdan alıntı

ahmetgns@ hayır benim amacım posta kutusunda ieyi kullanmak yani komple degil sanırım yanlış anlaşıldı benim posta kutusuna tıkladıgımızda ieden bağlanıyodu öyle olsun istiyorum fakat microsoft tamamen ieyi varsayılan secilmesini istiyor ve secmeyince tıkladıgımızda firefox
yabancı dilde hotmail sitesine yonlendiriyor

Aslında bu Firefox, Opera vs. gibi Windows ile birlikte gelmeyen tarayıcılar için bir avantaj. Önceden yalnızca StuffPlug gibi eklentilerle gelen kutusunu Firefox'ta açabiliyorduk. Varsayılan tarayıcı olsun ya da olmasın. Şimdi varsayılan tarayıcınız hangisiyse tüm Windows Live Messenger bağlantıları onda açılıyor.
Freund - avatarı
Freund
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #104
Freund - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Aslında bu Firefox, Opera vs. gibi Windows ile birlikte gelmeyen tarayıcılar için bir avantaj. Önceden yalnızca StuffPlug gibi eklentilerle gelen kutusunu Firefox'ta açabiliyorduk. Varsayılan tarayıcı olsun ya da olmasın. Şimdi varsayılan tarayıcınız hangisiyse tüm Windows Live Messenger bağlantıları onda açılıyor.

ama hem yabancı dilde acıyo hemde kutuyu acmıyor yani illa şifre gireceksin
onuda gectim mesela iede bi kutuyu kapatınca diger kutuyu acabiliyoduk buda olmuyor bunun bir çözümü varsa neden kullanmayayımki.
durnaloglu - avatarı
durnaloglu
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #105
durnaloglu - avatarı
Ziyaretçi
tesekkurler ben kurdum kolay . fakat kişileri ben mail adresleri olarak gormek istiyorum. iletilerini yazdiklari yazilar ile degil yani bunu nasil yapabilirim...

ornek: kisinin mail adresi x@hotmail.com gibi gormek istiyorum..
yanina yazdiklari ileti gibi degil.

ve birde sadece cevrimici olanlari gormek istiyorum. hareketli cevrimdisi olan goruntuleri nasil ekrandan silerim. sadece cevrimici olanlar gorunsun bana yeter.

simdiden yardimlarin icin sagol ...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Aralık 2008       Mesaj #106
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Freund adlı kullanıcıdan alıntı

ama hem yabancı dilde acıyo hemde kutuyu acmıyor yani illa şifre gireceksin
onuda gectim mesela iede bi kutuyu kapatınca diger kutuyu acabiliyoduk buda olmuyor bunun bir çözümü varsa neden kullanmayayımki.

Hesabınızla giriş yapıp ülke/bölge/dil ayarlarını kontrol etmelisiniz. www.passport.com

Alıntı
durnaloglu adlı kullanıcıdan alıntı

tesekkurler ben kurdum kolay . fakat kişileri ben mail adresleri olarak gormek istiyorum. iletilerini yazdiklari yazilar ile degil yani bunu nasil yapabilirim...

ornek: kisinin mail adresi x@hotmail.com gibi gormek istiyorum..
yanina yazdiklari ileti gibi degil.

ve birde sadece cevrimici olanlari gormek istiyorum. hareketli cevrimdisi olan goruntuleri nasil ekrandan silerim. sadece cevrimici olanlar gorunsun bana yeter.

simdiden yardimlarin icin sagol ...

Maalesef WLM > Araçlar > Seçenekler > Düzen ekranında "Kişileri etiketleme ölçütü" bölümünde 'Görünen ad' ve 'Adı ve soyadı' seçenekleri mevcut, 'E-posta adresi' seçeneği yok. Muhtemelen popüler eklentilerden ya da yamalardan birisi size kişileri e-posta adreslerine göre listeleme özelliğini sunacaktır.

"Düzen" ekranında üst bölümdeki tüm kutucukların işaretini kaldırın, 'Kişileri düzenleme ölçütü' bölümünde 'Çevrimiçi durum' seçeneğini kullanın. Hareketli ve Çevrimdışı kişi gruplarını tamamen kaldırmanız/silmeniz/gizlemeniz mümkün değil. Ancak "Hareketli" ve "Çevrimdışı" yazılarına tıklayarak bu bölümde yer alan kişilerin görünmemesini sağlayabilirsiniz.
EsPriTüeL - avatarı
EsPriTüeL
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #107
EsPriTüeL - avatarı
Ziyaretçi
Bir kaç hatası daha var sanırsam. yada sadece bende oluyor bu Msn Sarcastic misal eski 8.5 sürümünde normal hızda hareket eden smileylerim bunda yavaş hareket ediyor. Anlamadım bişey.

birde arka plan eklediğimiz zaman sadece ortada çıkıyor bu şekil olacak heralde normalde. fakat öyle bile olsa tam ekran yapıp eski haline getirince kayboluyor. neyse umarım düzeltirler. yoksa msnin ilk sürümünü kuracam inat ettim Msn Grin
mehmet77 - avatarı
mehmet77
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #108
mehmet77 - avatarı
Ziyaretçi
çoklu oturum nasıl açabiliriz bu sürümde
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Aralık 2008       Mesaj #109
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
mehmet77 adlı kullanıcıdan alıntı

çoklu oturum nasıl açabiliriz bu sürümde

Bu yamayı uygulayarak çoklu oturum açabilirsiniz:
Windows Live Messenger 9.0 İçin A-Patch
musty1225 - avatarı
musty1225
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #110
musty1225 - avatarı
Ziyaretçi
guzel bi programa benziyor