Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 2

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 538.731 Cevap: 1.072
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #11
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
demek hala tehlikeli türkçe olsada beta vazgeçtim kurmaktanMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #12
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Final Sürümü Şubat'ta Çıkacağı Doğru mu Acaba ?_? Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #13
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
beta filan değil bu finalllllll sayfa tam olarak düzenlenmedi yetişmedi yazılara aldanmayın finalllllll!!!!!! mizcrosoft zaten aralığın ikinci haftası final çıkçak diyodu yazılı açıklamsı vardı ...kesinlikle finallll.....
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #14
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
http://download.microsoft.com/download/9/B/5/9B5F7E2B-6AE8-447C-8301-1ABC77A9E5FB/tr/wlsetup-all.exe
buda off line versiyonu indirmeniz için nete ihtiyacınız yok..
c0lin - avatarı
c0lin
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #15
c0lin - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Suite wave 3

Windows Live serisi içerisinde yer alan yazılımlar, yenilenmeye devam ediyor. Gündelik hayatın içinde size yardımcı olan ve eğlenmenizi sağlayan bu yazılımlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok popüler konumda. Bunlar arasında; Windows Live Messenger (MSN), Windows Live Mail, Windows Movie Maker gibi araçlar bulunuyor. 30 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla Windows Live Messenger, yenilenen yazılımlar arasında en çok merak edileni. Build 14.0.8050.1202 sürüm numarasıyla yayınlanan programı, en yeni haliyle ve Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.
:: Windows Live Messenger'ın son sürümünü yüklemek için buraya tıklayın.
heryerde - avatarı
heryerde
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #16
heryerde - avatarı
Ziyaretçi
benim ayarlarda bir sorun yok ama sebebini anlamadım. eskiden yeni ileti alındığında konuşma penceresi görev çubuğunda ise yanıp sönerdi. bu versiyonda bu özellik kaldırıldı mı yoksa benim ayarlarım mı değişti yoksa plus'ın uyumsuz olduğu özellik bu mu çözemedim hala...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2008       Mesaj #17
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
heryerde adlı kullanıcıdan alıntı

benim ayarlarda bir sorun yok ama sebebini anlamadım. eskiden yeni ileti alındığında konuşma penceresi görev çubuğunda ise yanıp sönerdi. bu versiyonda bu özellik kaldırıldı mı yoksa benim ayarlarım mı değişti yoksa plus'ın uyumsuz olduğu özellik bu mu çözemedim hala...

Messenger Plus! Live ve MessengerDiscovery Live eklentileri yüklüyken (çalışmıyorlar ama) denedim, yeni ileti uyarılarını alıyorum. Windows Live Messenger > Araçlar > Seçenekler > Uyarılar ekranındaki seçenekleri kontrol edin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
turandelisi - avatarı
turandelisi
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #18
turandelisi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar eğer mümkünse sadece ve sadece msn 9 son sürmünn set up ını alabilir miyim?yani biri yükleyebilir mi online oldumu başka makinalara da sürekli indirme işlemi oluyor offline setup olursa kurmak daha hızlı olur şimdiden sağolun!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2008       Mesaj #19
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
turandelisi adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar eğer mümkünse sadece ve sadece msn 9 son sürmünn set up ını alabilir miyim?yani biri yükleyebilir mi online oldumu başka makinalara da sürekli indirme işlemi oluyor offline setup olursa kurmak daha hızlı olur şimdiden sağolun!

İlk mesaja eklendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
dizifilm - avatarı
dizifilm
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #20
dizifilm - avatarı
Ziyaretçi
bende msn 8.5 vardı üzerine msn 9 beta yüklüyordum msn 8.5 silindi msn 9 da yüklenmedi ve tekrar msn 8.5 yükleyemedim geri olarak format attım öyle düzeldi msn 8.5 kaldırmamız lazım birde aynı sorun olur mu ?