Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 4

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 538.953 Cevap: 1.072
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2008       Mesaj #31
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
heryerde adlı kullanıcıdan alıntı

MessengerDiscovery eklentisi zaten yoktu. Ama sorun plus'tan kaynaklanıyor. Tekrardan msn'yi açıklamadaki gibi sildim, tekrar kurdum. Plus'ı yüklemediğim zaman yeni ileti aldığımda ışıklı olarak uyarı veriyor, plus'ı yüklediğim zaman ise vermiyor. Plus'ı tekrardan kaldırıp sağlam şekilde tekrar kurucam. E artık yine olmazsa yapacak bir şey yok. İlgin için çok sağol...

Bende WLM 8.5 ile uyumlu olan Messenger Plus! Live sürümü yüklü, belki o yüzden bu sorunu yaşamamışımdır. (Tabii ki yeni WLM 2009'u desteklemiyor)

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
slndr adlı kullanıcıdan alıntı

emeğinize sağlık harika çalışıyo
reklamı nasıl kaldırabilirim?
(alttaki sürekli değişen)

Şu an için uyumlu bir yama ya da eklenti mevcut değil. 1-2 gün içinde A-Patch güncellecektir.

Reklamın üstündeki "Yenilikler" bölümünü kaldırmak için: WLM > Araçlar > Seçenekler > Düzen > 'Yenilikler listesini görüntüle' seçeneğinin işaretini kaldırın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #32
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
tekloniji sitelerinde bunun final ama gold bit olmadığı soyleniyooo sadece 3 -4 ay sonra çıkacak tahmini olan sürümde sadece bug düzeltemeleri olcak yani şekil şemal ve ozelliklerde hiç bi değişiklik olmayacak 8.0 da boyle strateji olmuştu 8.0 çıktığında 1 kaç ay sonra bug ları varsa düzelmiş olan verisyon çıkmış tı ama her yonuyle 1. çıkan 8.0 gibiyidi....
Sponsorlu Bağlantılar
slndr - avatarı
slndr
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #33
slndr - avatarı
Ziyaretçi
harikasın NeutralizeR, onuda sorucaktım...
teşekkürler...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2008       Mesaj #34
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

tekloniji sitelerinde bunun final ama gold bit olmadığı soyleniyooo sadece 3 -4 ay sonra çıkacak tahmini olan sürümde sadece bug düzeltemeleri olcak yani şekil şemal ve ozelliklerde hiç bi değişiklik olmayacak 8.0 da boyle strateji olmuştu 8.0 çıktığında 1 kaç ay sonra bug ları varsa düzelmiş olan verisyon çıkmış tı ama her yonuyle 1. çıkan 8.0 gibiyidi....

İlk mesajda da belirtildiği gibi "Beta değil ama Release Candidate" sürüm. Bazı yazılımların yeni sürümleri hazırlanırken kullanıcıların da görüşlerini almak ve muhtemel hataları tespit etmek için önce beta sürümleri yayımlanır. Beta sürümler birden fazla olabilir; beta1, beta2, beta3 gibi. Hataların tamamının giderildiğine inanılıyor, yine de bir müddet daha kullanıcıların test etmeleri isteniyorsa "Release Candidate" sürümleri yayımlanır. Release Candidate sürümleri de Beta sürümler gibi birden fazla olabilecekleri gibi çoğunlukla tek bir RC sürüm olarak yayımlanır.

Daha önceki WLM 2009 Beta konularında Şubat 2009 tarihinde final sürümün çıkacağını duyurmuştuk.

Bu sürümü yükleyip kullanmanızda herhangi bir sakınca yok. Bilinen ciddi bir hatası olmadığı gibi oldukça da hoş yeni özelliklere sahip. Tek sorun, henüz popüler eklentilerin ve yamaların uyumlu olmaması.

MessengerDiscovery'nin mevcut sürümlerinden birisi WLM 2009 ile kısa bir süre içinde uyumlu hale getirilebilir ancak StuffPlug için aynı şeyi söylememiz pek mümkün değil.

Messenger Plus! ve A-Patch sürümleri de çok kısa bir süre sonra güncellenecektir.
turandelisi - avatarı
turandelisi
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #35
turandelisi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

İlk mesaja eklendi.

çok saol kardeşim ellerin dert görmesin!harikasın!
dizifilm - avatarı
dizifilm
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #36
dizifilm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Format atmanıza gerek yok.

İlk mesaja Windows Live Messenger 2009'un Türkçe kurulum paketini ekledim. Onu indirip kurabilirsiniz. Sorun yaşasanız ve yeniden kurmanız gerekse bile internetten tekrar tekrar indirmenize gerek kalmaz.

Windows Live Messenger 8.5 sürümüne dönmek istiyorsanız da yine aynı çözüme başvurabilirsiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

msn 8.5 yüklemiştim en son msn 8.5 sürümü kaldırayım mı yoksa üstüne kurar mı ?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2008       Mesaj #37
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
dizifilm adlı kullanıcıdan alıntı

msn 8.5 yüklemiştim en son msn 8.5 sürümü kaldırayım mı yoksa üstüne kurar mı ?

Üstüne kurar.
Physlk - avatarı
Physlk
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #38
Physlk - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bunu kurduktan sonra uyumlu plus ı da kurdum, herşey güzel fakat nickler kodlu yani renksiz gözüküyor. Çözümünü bilen yardım ederse çok sevinirim . .
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2008       Mesaj #39
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Physlk adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bunu kurduktan sonra uyumlu plus ı da kurdum, herşey güzel fakat nickler kodlu yani renksiz gözüküyor. Çözümünü bilen yardım ederse çok sevinirim . .

Messenger Plus! henüz tam uyumlu değil. Onun da yeni bir sürümünün çıkmasını beklemelisiniz.
bcaksk - avatarı
bcaksk
Ziyaretçi
16 Aralık 2008       Mesaj #40
bcaksk - avatarı
Ziyaretçi
o değil de artık smileyleri görebilecek miyiz Msn Happy son beta 3 te görünmüyordu... iniyor bakalım