Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 60

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 539.410 Cevap: 1.072
wakambo - avatarı
wakambo
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #591
wakambo - avatarı
Ziyaretçi
ArkadaşLar merhaba;
sitede yeniyim bikaçgün önce keşfettim daha, gerçekten çok yararLı biLgiLer, payLaşımLar içeriyor. sorumu sizLerLe payLaşmadan önce sitede emeği geçen herkeze yetkiLi yetisiz çok teşekkür ediyor biLgi payLaşıLdıkça çogaLır herzaman bunun biLincinde oLmamız diLeğiyLe..
Sponsorlu Bağlantılar

Benim WLM2009 da ufak bi sorunum var.. YasaL siteden yeni sürümü indirdim, gerektiği şekiLde biLgisayara kurdum ancak kişi Listesinde sağ üstte yer alan, maiL geLen kutusunu açan zartın üsnüne tıkLadıgım zaman direk adresime gidemiyorum.. TıkLadığım zaman beni hotmaiL in (br) uzantıLı maiL adres girişine atıyor.. 'entrar' başLığı aLtında.. maiL adresimi ve şifremi yazdıgım zaman ancak girebiLiyorum buda kısa yoLu varken zoruma gidiyor Msn Happy iş yerimdeki pc de durum böyLe değiL yanLşLık nerede acaba bendemi yoksa maiL ayarLarıyLa iLgiLi bi durummu var biLgisi oLan arkadaşLardan yardım bekLiyoru.. Şimdiden çok saoLun hayırLı akşamLar...
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
1 Şubat 2009       Mesaj #592
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
msn araçlar/seçenekler/güvenlik sekmesine tıkla seçeneklerden ilk bastakı kutucuk işaretli ise parola ve msn adresini sorar işareti kaldır tekrar dene
eğer demek istediğin bu değilse çıkan sayfanın resmini buraya eklersen yardımcı olamaya çalışırız
Sponsorlu Bağlantılar
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Ayşemelek - avatarı
Ayşemelek
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #593
Ayşemelek - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kutsal54 adlı kullanıcıdan alıntı

msn1bj9

msnjk1

Msn Rolleyes Bu hataları aldım ..Ne yapmam Gerekiyor...?Don't Know

aynı sorun bendede oldu neden acaba masa
üstüne indirdim ama boyle bir hatayla karşılaşıyorum Msn Confused
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #594
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ayşemelek adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sorun bendede oldu neden acaba masa
üstüne indirdim ama boyle bir hatayla karşılaşıyorum Msn Confused

inceleyiniz:

Windows Installer CleanUp Utility
wakambo - avatarı
wakambo
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #595
wakambo - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
montana adlı kullanıcıdan alıntı

msn araçlar/seçenekler/güvenlik sekmesine tıkla seçeneklerden ilk bastakı kutucuk işaretli ise parola ve msn adresini sorar işareti kaldır tekrar dene
eğer demek istediğin bu değilse çıkan sayfanın resmini buraya eklersen yardımcı olamaya çalışırız

yardmqk1th

söyLediğini yaptım.. güvenLik böLümündeki en üstteki kutucuk zaten boştu işartledim tekrar geri kaLdırdım bi değişen oLmadı.. kişi Listesindeki maiL sayfasını açan ikona tıkLadıgımda maiL kutuma gidemiyorum yukarıdaki sayfaya yönLendiriyor beni.. umarım bi çözm buLabiLiriz teşekkür ederm.
wakambo - avatarı
wakambo
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #596
wakambo - avatarı
Ziyaretçi
yardım edebiLecek kimse yokmu arkadaşLar Msn Sarcastic?
littlesister - avatarı
littlesister
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #597
littlesister - avatarı
Ziyaretçi
az önce live mssnger setup dosyasını indirdim ve yükledim. fakat messenger ikonuna tıkladığımda bi hata veriyo ve program açılmıyo. silip tekrar yüklemeyi denicektim fakat program ekle kaldırda windows live messenger ı bulamadım. sonra messenger tamamen nası kaldırılır konusundaki .exe yi indirdim ve çalıştırdım. ama onunla da bi sonuç alamadım. şuanda bilgisayarımda bi messenger yüklü ama ne çalışıyo ne de kaldırma dosyası mevcut :/ ve yardım bekliyorum
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #598
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
littlesister adlı kullanıcıdan alıntı

az önce live mssnger setup dosyasını indirdim ve yükledim. fakat messenger ikonuna tıkladığımda bi hata veriyo ve program açılmıyo. silip tekrar yüklemeyi denicektim fakat program ekle kaldırda windows live messenger ı bulamadım. sonra messenger tamamen nası kaldırılır konusundaki .exe yi indirdim ve çalıştırdım. ama onunla da bi sonuç alamadım. şuanda bilgisayarımda bi messenger yüklü ama ne çalışıyo ne de kaldırma dosyası mevcut :/ ve yardım bekliyorum

diğer bir kaldırma önerisi:

ZapMessenger
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
1 Şubat 2009       Mesaj #599
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Alıntı
littlesister adlı kullanıcıdan alıntı

"C:\Program Files\Windows Live\Messenger\" Bu yolu izlediğinizde karşınıza çıkması gerekiyor dosyalar. Kurulum yaparken indirdiğiniz rar dosyasının içindeki yardımcı programları kurup en son msn'i kurmalısınız. İlk mesajı inceleyiniz.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
seramiksır - avatarı
seramiksır
VIP VIP Üye
1 Şubat 2009       Mesaj #600
seramiksır - avatarı
VIP VIP Üye
ben ilk kez bu sitedeyim nasıl kullanacağımı bil miyorumbende yardım istiyorum
SIKINTILARINIZ YILDIZLAR KADAR UZAK, HAYALLERİNİZ GÜN GİBİ PARLAK OLSUN DOSTLAR...