Arama

MSN Hata Kodu 84cc0020 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 13

Güncelleme: 30 Nisan 2012 Gösterim: 192.409 Cevap: 130
diLara - avatarı
diLara
Ziyaretçi
16 Kasım 2010       Mesaj #121
diLara - avatarı
Ziyaretçi
Sildim bu seferde Hata kodu 8007007e çıktı Msn Angry
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Kasım 2010       Mesaj #122
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
diLara adlı kullanıcıdan alıntı

Sildim bu seferde Hata kodu 8007007e çıktı Msn Angry

Bu konunun mesajlarını inceleyin:
MSN Hata Kodu 8007007e Windows Live Messenger Hatası
Sponsorlu Bağlantılar
veya aşağıdaki konuda anlatıldığı şekilde Messenger'ı tamamen kaldırıp yeniden kurun:
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
sevki6630 - avatarı
sevki6630
Ziyaretçi
8 Aralık 2010       Mesaj #123
sevki6630 - avatarı
Ziyaretçi
Bu hata kodunu alıyorum. Bilgisayarımda bir server bağlantısı bulunmakta. Bu bağlantı varken daha önce msne bağlanabiliyordum. Ne olduysa son günlerde önce wlcomm.exe dosyasının yanındaki abssm.dll dosyasıyla alakalı bir sorun oldu sildim ve düzeldi. Bir gün sonra tekrar bir hata ve 84cc0020 kodu. Sitenizde bulunan konuda dediklerini yaptım ve hata hala devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar aynı sorun bende de vardı hatta sürekli farklı hata kodlarıyla çıkıyodu msnim bazen hiç açılmıyodu bazen açıldıgı gibi kapanıyodu microsoftun sitesinde yazanları burda yazanları yerli yabancı bütün siteleri gezdim hicbi cözüm işime yaramadı.
Program Files ın içinde Windows Live ' a girin ordan Installer orda wlarp.exe adlı dosyayı açın Tüm Windows Programlarını Onar a tıklayın bikaç dakikalık işlem sonrasında bende bi sorun kalmadı Msn Happy
ccbk - avatarı
ccbk
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #125
ccbk - avatarı
Ziyaretçi
bu konu hakkında bana yardım edin ordaki adımları yaptım ama ertesi gün tekrar aynı hatayı verio kesin bi çözüm bulan bana yardım edebilrmi acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2011       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
olmuyor olmuyor olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2011       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
84cc0020 bu sorunun cevabı o kadar basıt ki bunlarla ugrasma hikaye arkadaşlar tek yapmanız gereken sey denetim masasına girin ve program ekle kaldıra girin ordan windos live temel parcalar degiştir kaldırla yazıyor ona tıklayın 2 secenek cıkacak 1. kaldır 2. onar siz onar deyin ve bekleyin yükleme tamamlandıktan sonra bilgisararınızı kapatıp acın sorun cözülmüş olacaktık msn ye rahatca girebilirsiniz...
not bunu ben xp de yaptım sorun cözüldü digerlerini bilmem arkadaşlar ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2011       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim msn de 84cc0020 die uyarı veriyor internetten çözümüne baktım ama yine aynı msn yi açmıyor ne yapmam lazım contacts de asd die bi dosya gelio onu silsem bile yine aynı lütfen bana çözüm yolu söyleyinn....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2011       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok basit proğram ve özelliklerini açıyorsunuz live temel parçaları onar diyosunuz sorun düzeliyor Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2011       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim gırıoyrum hepsını yapıyorum ama bende contact yok dedıgınız yerde ne yapabılırım lutfen yardımcı olun