Arama

MSN Hata Kodu 84cc0020 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 3

Güncelleme: 30 Nisan 2012 Gösterim: 192.369 Cevap: 130
banoz - avatarı
banoz
Ziyaretçi
7 Eylül 2009       Mesaj #21
banoz - avatarı
Ziyaretçi
ben bu denilen herşeyi yaptım ama hiçbir işe yaramadııı lütfen yardımm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

84cc0020 hata

gızLı kLasörLerı gstermıo pc tarattım virüsLerı flan da sıLdım tamamn haLa acmıo.. yrdımcı oLursanız
Sponsorlu Bağlantılar
pFFH.. - avatarı
pFFH..
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #23
pFFH.. - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Vista

• Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
  • C\User\Windows Oturum Adı\ Contacts \ Bütün Klasör'leri Silin
  • C:\Users\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
  • Ve Oturum Açmayı Deneyin.

Windows XP
  • Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
  • C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ Bütün Klasör'leri Silin
  • C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
  • Ve Oturum Açmayı Deneyin.

Oturum Açamazsanız Tekrar Belirtin.

C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ << böyLe bi kLasör yok
diger dedıkLerınızı sıLdım fakat msn acarken bu kLasörler pc tarafından tekrar oLusturuLuyor ne yapmam gerek ? yardımcı oLursanız..wLm 8.5 kuLLanıyorm.
Dresvarpr - avatarı
Dresvarpr
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #24
Dresvarpr - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.
Ben bu akşam saat 23 civarlarına kadar 8.5 versiyonunu kullanıyordum. Konuşma sırasında birden pencere ve WLM kendiliğinden kapandı tekrar açmaya çalıştım ve sürümü yükseltmezseniz eğer kullanamazsınız tarzında bi yazı çıktı karşıma bende mecburen kabul etmek zorunda kaldım. Uzun uğraşlar sonucunda WLM 9.0'ı yükledim ama bu seferde şifreyi [ister doğru gir ister kafadan salla birşeyler] her ne girersem giriyim oturumumu bir türlü açamadım. Şifreyi girdikten sonra oturumu aç butonuna tıkladığımda saniye dahi geçmeden karşıma bu hata çıkıyor;

adszfl

Bir de bu Msn'den atma olayı sadece benim başıma gelen bir olay değilmiş. Bir kaç arkadaşımla konuştum ve onlarda mağdur olduklarını söylediler. Ama onlar en azından oturumu açabildiklerini ama arkadaş listelerini göremediklerini söylediler. Kısacası böyle bir hataya sadece ben rastlıyor da olabilirim. Daha önceden de yüklemiştim WLM 9.0'ı yine açamadığımdan dolayı 8.5 versiyonuna geçiş yapmıştım..

Ne yapmam gerektiği konusunda bilgilendirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Eylül 2009       Mesaj #25
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Sheker84 - avatarı
Sheker84
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #26
Sheker84 - avatarı
Ziyaretçi
84cc0020 hatasını alıyorumm napmam lazım yardımcı olurmusunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bu dediklerinizin hepsini yaptım ama çözülmedi 84cc0020 hatası xp kullanıyorum lütfen yardım edin
erdem4646 - avatarı
erdem4646
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #28
erdem4646 - avatarı
Ziyaretçi
olmuyor olmuyor olmuyor yokmu bunun başka çaresi yaaaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben windows live contacts 'a kadar geldim ama oradaki dosaları silemiorm herhangi bi yerde baskası ya da bi programın calıstıgını söylüyor...belki sildikten sonra msn acılır.. denemediim yol kalmadı hala sorun var anlamıorm..yardım ederseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
combofix indirin çalıştırın arkadaşlar.eğer gizli dosyaları gösteremiyosanız o program işe yarar..