Arama

MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu - Sayfa 13

Güncelleme: 7 Eylül 2012 Gösterim: 215.939 Cevap: 221
shadowdancer - avatarı
shadowdancer
Ziyaretçi
4 Ağustos 2010       Mesaj #121
shadowdancer - avatarı
Ziyaretçi
Msn Kişi Listeniz 600 Kişiyi Geçtikden Sonra Kişi Eklemek İstediginizde "Kişi Lİsteniz Dolu Lütfen Bir Kişi Silin Ve Tekrar Deneyin" Diye Bi Uyarı Verir.. Kişi Listenizi Önce Biraz Temizlersiniz Ve Tekrar Bİrini Eklemeyi Denersiniz Yİne Aynı Hata İle Karşılaşırsınız.. Bu Sefer Herkezi Silersiniz Listenizde Kimse Kalmaz Yine Birini Eklemeyi Denersiniz Yine Aynı Hata İle Karşılaşırsınız.. Msn i Kapatırsınız Hatta Bilgisayara Reset Çekersiniz,, Hatta Cafeye Gidersiniz Ama Nafile Listenize Kimseyi Ekleyemezsiniz...

Sponsorlu Bağlantılar
Peki Neden Böyle Oluyor ? : Çünki Msn Messengerda Bi Arkadaşınızı Listenize Eklediginiz Zaman Bu Aynı Zamanda Msn Hotmail Hesabınızdaki Kişiler Yani (Contacts) Bölümünede Ekleniyor. Ve Siz Daha Önce Eklediginiz Birini Listenizden Sildiginizde Sanıyorsunuzki O Kişiyi Messengerımdan Sildim Kişiler Sayısıda Düştü.. Örneğin :99 Kişi Varsa 98'e Düşer.. Bu Şekilde Yanılıyorsunuz..

Çözüm : Msn Hotmail Mail Adresimize Giriş Yapıyoruz.. Yukarı Sagda Seçenekler(Options) Kısmına Tıklıyoruz.Ordan Solda Kişiler(Contacts) Kısmını Buluyoruz Ve Tıklıyoruz(ya da direk hotmail'e girdiğinizde en üstte posta yazan yerin yanından girebilirsiniz). Açılan Bölümden Bi Bakıyoruzki O Sildigimiz Sandıgımız Kişiler Aslında Sİlinmemiş Ve Hepsi Orda. Ordan Silmek İStediklerimizi İşaretleyip Sİl Diyoruz.. Ve Artık Kişi Listemize İstedigimiz Kişiyi Ekleyebiliyoruz...

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2010       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,2009 kasım ayından bu yana kişi listem yok ve burda ve başka forumlarda anlatılan her şeyi adım adım yaptım çözüm olmadı ...sayfa düzenimi, fotoğrafımı değiştiremiyorum,ifadeleri açamıyorumkişilerimi msn üzerinden eylemler -anlık ileti gönder kısmından yapıyorum..bu anlatılanların dışında yapılacak ne var ... Yardımmm......Msn Sad((
Sponsorlu Bağlantılar
badbaht - avatarı
badbaht
Ziyaretçi
8 Ağustos 2010       Mesaj #123
badbaht - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar. lafı fazla uzatmadan problemimi anlatayım çözüm bulunabilirse ne mutlu bana.

geçen hafta pc ye format attım ve msn 9 u yükledim pc ye. yüklemeden sonra msnde devamlı görüştüğüm biri kişi listemde görünmediğini fark ettim ama o beni keni msnininde görebiliyor. ben tekrar eklemeye çalıştığımda ise kişi kayıtlı değil gibi bir uyarısı çıkıyor. o beni silip yeniden eklediğinde bana ekleme talebi gelmeden ekleniyor tabi bende hala kişi görünmüyor. ama diğer kişilerde problem yok sadece bir kişide bu problem. bu arada işin diğer garip yanı ise hotmailden web messngerde açtığımda ekli görünüyor orda herşey normal.

bu sorunu forumlarda aradım baya ama bunu yada buna benzer problemçözümü bulamadım. yardım ederseniz sevnirim iyi çalışmalar
selcuk5757 - avatarı
selcuk5757
Ziyaretçi
14 Ağustos 2010       Mesaj #124
selcuk5757 - avatarı
Ziyaretçi
c1 msn Kişi Sorunu

sildigim kişileri tekrar eklio her defa bıktım ve eposta kutusu boş ama cok gec aciyor.
msn 8.1 kulanioyrum msn de sildigim kişi leri tekrar ekliyo msn kişi listesi hatasi oluo neden:s

4433d1281735945t msn kisi sorunu aaazfhttp://img829.imageshack.us/img829/5718/aaazf.jpg
selcuk5757 - avatarı
selcuk5757
Ziyaretçi
14 Ağustos 2010       Mesaj #125
selcuk5757 - avatarı
Ziyaretçi
msn Kişi Sorunu

sildigim kişileri tekrar eklio her defa bıktım ve eposta kutusu boş ama cok gec aciyor.
msn 8.1 kulanioyrum msn de sildigim kişi leri tekrar ekliyo msn kişi listesi hatasi oluo neden:s

4433d1281735945t msn kisi sorunu aaazfhttp://img829.imageshack.us/img829/5718/aaazf.jpg
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2010       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasımın kişi listesinde olduğum halde msn plus ı actığımda bu kişinin listesinde değilsinz diyor.ve bu sebeple araclar-secenekler-gizlilik dedğimde kişinin beni engellemiş olduğu düşünülüyor. fakat öyle bişi yok.kişi listesinde olduğum halde olmadığımı gösterdği için sorun cıkıyor bunu düzeltmek için napabilirim
ahead - avatarı
ahead
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #127
ahead - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba

Msn'de ilk kez eklediğim kişiler listemde "engelli" olarak görünüyor. Üzerine sağ tıklayıp "engelle" deyip tekrar "kişinin engellemesini kaldır" dediğim zaman normale dönüyor. Her eklediğim kişi de aynısı oluyor ve daha önce hiç eklemediğim kişiler bunlar. "MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu" başlıklı topic'i inceledim ama yanıt bulamadım. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Bu sadece bende olan birşey mi, yoksa herkeste mi var? Yardımlarınız için teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2010       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim şöyle bi sorunum var ben arkadaşımın msn listesinde görünüyorum o benim çevrim içi olarak görebiliyor ama ben onu listemde dahi göremiyorum halbuki vardı listemde silinmiş takrar ekleme yapıyorum henüz messenger kullanmıyor gibi görünüyor uyarısı geliyo çok araştırdım bulamadım sorunu napıcam ben o bana yazmasa ben yazamıyorum..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2010       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msnde toplu kişi ekleyemiyorum bu durumdan çok utanıyoum ama yardıme dermisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2010       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben birini eklemek istiyorum ekleniyo sonra bir kişi yi engelediğimiz gibi oluyo eklediğim gibi engellendi oluyo