Arama

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili - Sayfa 23

Güncelleme: 1 Mayıs 2013 Gösterim: 170.293 Cevap: 447
OoShEvAoO - avatarı
OoShEvAoO
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #221
OoShEvAoO - avatarı
Ziyaretçi
Allah razı olsun sizden <333333333
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Kasım 2009       Mesaj #222
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Windows Live Messenger 8.5.1302.1018 sürümünü kullanmaya devam etmek istiyorsanız ekteki msnmsgr.8.5.zip dosyasını indirip C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ klasörüne kopyalayın. Windows Live Messenger'ın tamamen kapalı olduğundan emin olduktan sonra ZIP içindeki iki dosyayı buraya çıkartın ve eski dosyaların üzerine yazın. Windows Live Messenger 8.5 kullanmanıza olanak sağlayan bu dosyalara aynı zamanda A-Patch uygulanmıştır (Reklamlar kaldırılmıştır, çoklu oturum açma ve diğer bazı özellikler aktif edilmiştir).

Sadece msnmsgr.exe dosyasını kopyalarsanız A-Patch değişiklikleri uygulanmamış olur. 8.5 için hazırlanan ZIP dosyası hala güncel ve çalışır durumdadır.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
0_point_1 - avatarı
0_point_1
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #223
0_point_1 - avatarı
Ziyaretçi
8.5 kullanıcısıyım msn açılıyor fakat ardından program düzgün çalışmıyor uyarısı verip kapanıyor vista kullanıcısıyım bunla alakası olabilir mi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Kasım 2009       Mesaj #224
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
0_point_1 adlı kullanıcıdan alıntı

8.5 kullanıcısıyım msn açılıyor fakat ardından program düzgün çalışmıyor uyarısı verip kapanıyor vista kullanıcısıyım bunla alakası olabilir mi

Uyumluluk modunu ayarladıysanız bu değişikliği geri alın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
blackdavid - avatarı
blackdavid
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #225
blackdavid - avatarı
Ziyaretçi
Allah senden bin defa razı olsun sağolasın dostum çok işime yaradı.
NOScar - avatarı
NOScar
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #226
NOScar - avatarı
Ziyaretçi
kolay gelsin. şöyle bir sorunum var msnyi actiğim zaman zorunlu güncelle falan diyor. ben yapmadım konuyu okuyarak windows 2000 ile alakali şeyi yaptım plusun ve discoverynin gitceğini biliyordum. exe yenilemesi yapmak istemedim size güvenmediğim den değil a patchle bir sürü ayar yaptığımdan şimdi ben exe yenilemesini yapinca a patch ile yaptığım ayarlar dururmu yoksa gidermi ona göre exe yenilemesi yapayim ?
guven_guven - avatarı
guven_guven
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #227
guven_guven - avatarı
Ziyaretçi
kardeş 10 numarasın ellerine sağlık da plus ı ve discovery i nası halletcez Msn Happy
yoqyoq - avatarı
yoqyoq
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #228
yoqyoq - avatarı
Ziyaretçi
Bn 8.5 u sayenizde Kullanıyodum. ama Buqun gene aynı sürüm yükseltme penceresi geldi.eski yaptıgım yöntemleri yaparak msni açmayı basardım..Fakat pLus bir türLü çalısmıyor ..Kısa zamanda yardımlarınızı bekliy0rz.sa0ln
Casper123 - avatarı
Casper123
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #229
Casper123 - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar ben msn 8.5 sürümünü kullanıyorum. Fakat bugün bir uyarı aldım yeni sürümü yüklemeden giremezsiniz yazıyordu. Daha önce indirmiştim 9.0 sürümü ama hiç beğenmemiştim tekrar geri almıştım fakat suan bakıyorum internet sitelerinde indirilmiyor.9.0 sürümü ise açılmıyor sürekli hata veriyor 5-10 saniye sonra kapanıyor.Geri sürüme dönmek istiyorum. WLInstaller.exe'yi Microsoft'tan indirin:
http://g.live.com/1rewlive/tr/WLInstaller.exe böyle bir yazınızı okudum fakat burdada indirilmiyor Ne Yapmalıyım ? Msn Sad
STARHACKTEAM - avatarı
STARHACKTEAM
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #230
STARHACKTEAM - avatarı
Ziyaretçi
ßu uygulama kaldırılır bence çok şikayet varMsn Happy