Arama

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger - Sayfa 7

Güncelleme: 19 Mart 2012 Gösterim: 1.691.908 Cevap: 548
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tubix adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar paylaşım için çok sağolun ama bişi sorcam. zaten msn live nin kendiliğinden çoklu oturumu warmış öyle mi?Msn Thinking

Hayir, yok.
Sponsorlu Bağlantılar
osenturk - avatarı
osenturk
Ziyaretçi
31 Ekim 2006       Mesaj #62
osenturk - avatarı
Ziyaretçi
arkadas süpersin walla
helal olsun diyorum başka bişiy demiyorumMsn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
olay bitmiştir görüşmeyelimmmmMsn Grin
ama genede vereyim çoklulardan bir tanesiniMsn Happy

Alıntı
GusinapsE adlı kullanıcıdan alıntı

Çoklu oturum açmanız için programa ihtiyacınız yok

Artık msninizde çoklu oturum açmanız için herhangibir program yada eklentiye ihtiyacınız yok.Çok basit bir şekilde programsız olarak bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Çoklu msn açmak için programa ihtiyaç yok sadece yapmanız gereken C ye girmek ordan program files /msn messenger/ içindeki msnmsgr vede msgsc.dll
kopyalayıp adını değiştirip yapıştırın kopyaladınız msnle 2.msnizi açabilirsiniz 3.4. nekadr isterseniz çoğaltmak size kalmış.

Son düzenleyen Blue Blood; 14 Kasım 2006 18:23
reko - avatarı
reko
Ziyaretçi
31 Ekim 2006       Mesaj #63
reko - avatarı
Ziyaretçi
live 8.1 cıktı bunun ıcın coklu yama varmı..saygılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Ekim 2006       Mesaj #64
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
İlk mesaj güncellenmiş, Çoklu Oturum Açma yamasının Windows Live Messenger 8.1 Beta ile uyumlu olan sürümü eklenmiştir. Yamayı resimde gösterilen şekilde uygulayınız.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Kasım 2006       Mesaj #65
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
İlk mesaj yeniden güncellenmiştir ve yama sürümü WLM Universal Patcher++ v0.9.3'e yükseltilmiştir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
and_legend - avatarı
and_legend
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #66
and_legend - avatarı
Ziyaretçi
slm ben wlm unıversal patcher ++0,9.3 çoklu yamasını indirdim ama msnımı kapattıgım halde yanı çıkış bölümünden çıktım halde kapatınız dıo uygulama butonuna bastıgımda lütfen mesengerdan çıkınız dıo kapatıom olmuyor ve bunun la birlik a patch lıve mesengrıda modıfıye edilmemiş yamayıda denedım bundan sonra ondada hata verıoo artı 6 adım dıe gösterıoo sitenızdekı adımları izliıom ama bende bir tane faz la adım çıkıoo lütfen yardım cı olun
kiziroglu - avatarı
kiziroglu
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #67
kiziroglu - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar 8.0 vardı 8.1 derleme sürümü diyo onu indirdim kurdum fakat yaması yok sanırım 8.1 yamasını ne zaman bu sitede görebileceğiz
bu siteyi hazırlayanlara emeği geçenlere tşkler

Msn Happy))) tabi önceki mesajları okumazsan böle mors olursun indirdim kullandım teşekkürler arkadaşlar
Son düzenleyen kiziroglu; 29 Kasım 2006 21:41 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
AYHAN3453 - avatarı
AYHAN3453
Ziyaretçi
8 Aralık 2006       Mesaj #68
AYHAN3453 - avatarı
Ziyaretçi
walla bu msn 8.0 ın yama sı coklu oturum acmıyo en ıyısı gerı donup 7.5 ı yuklemek ben cok denedım ama bı turlu yapamadım coklu oturum acmayı msn 8.0 de
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2006       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AYHAN3453 adlı kullanıcıdan alıntı

walla bu msn 8.0 ın yama sı coklu oturum acmıyo en ıyısı gerı donup 7.5 ı yuklemek ben cok denedım ama bı turlu yapamadım coklu oturum acmayı msn 8.0 de

Dogru uygularsaniz calisir. Daha detayli bilgi verirseniz yardimci olmaya calisacagiz.
alicandost - avatarı
alicandost
Ziyaretçi
12 Aralık 2006       Mesaj #70
alicandost - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben live kullanıyom ama maalesef çoklu oturum çalışmıyor ne yapmalıyım