Arama

MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Sayfa 8

Güncelleme: 11 Ağustos 2012 Gösterim: 273.617 Cevap: 446
phyxsius - avatarı
phyxsius
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #71
phyxsius - avatarı
Ziyaretçi
31 sıra sayısı msşdcrl.dll baglantı kitaplıgında bulunamadı dioMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
phyxsius - avatarı
phyxsius
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #72
phyxsius - avatarı
Ziyaretçi
31 sıra sayısı msşdcrl.dll baglantı kitaplıgında bulunamadı sorununu yaşayan arkadaşlar ilk sayfada verilen messenger sürümünü indirip yüklediniz zaman bu patch işe yarıo.hazırlayan arkadaşlar teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
karizmaco - avatarı
karizmaco
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #73
karizmaco - avatarı
Ziyaretçi
kaç gündür 7.5 sorunu yaşıyordum. 8.1 i kurup sinir olup sonrada 7.5 i tekrar kuruyor ve 1 gün idare ediyordum. sizden allah razı olsun. ne kadar teşekkür etsem azdır. msn7.5+plus3+stuffplug kullanıcısıyım. Msn Happy sanki bi başarı ama olsun. tekrar tekrar teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Niye Live Messenger'a bu kadar karşısınız ki? Bilmem
7.5 çıktığında da 6.2 sürümü için böyle deniyordu. Halbuki Live Messenger kullanım kolaylıkları, arayüz tasarımı ve sunduğu bazı seçenekler açısından oldukça rahat ve şık. Eklentileri de geliştirildiğinde mükemmel bir hale geleceğinden eminim.
Bu kadar önyargılı olmayın lütfen Wiggle
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
14 Eylül 2007       Mesaj #75
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Bende Begenmiyorum Live Messengeri Aslında 7.5 daha Guzel Geliyor Daha Iyi benim icin
She's remembered everything and now i am dead..
Y U S U F - avatarı
Y U S U F
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #76
Y U S U F - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

7.5 çıktığında da 6.2 sürümü için böyle deniyordu. Halbuki Live Messenger kullanım kolaylıkları, arayüz tasarımı ve sunduğu bazı seçenekler açısından oldukça rahat ve şık. Eklentileri de geliştirildiğinde mükemmel bir hale geleceğinden eminim.

seninde dediğin gibi eklentiler gelişirse güzel olcak.sadece stuff u eski haline getirseler bende düşünmeden geçerim.
ufuqs - avatarı
ufuqs
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #77
ufuqs - avatarı
Ziyaretçi
dayı bunu vermişsinde çalışmıyo bu yaaaa uyuz oldum sabahtan beriisizin uyumsuzmu acaba yardım cı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ufuqs adlı kullanıcıdan alıntı

dayı bunu vermişsinde çalışmıyo bu yaaaa uyuz oldum sabahtan beriisizin uyumsuzmu acaba yardım cı olun

Yaşadığınız sorun tam olarak nedir?
Konu mesajındaki tüm adımları takip etmenize rağmen mi sorun yaşamaktasınız?
Ayrıntıları verebilir misiniz?
lovely_yagmur - avatarı
lovely_yagmur
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #79
lovely_yagmur - avatarı
Ziyaretçi
ya bn anlamadım 7.5 i kullanırken hata werio yeni sürümü yüklemek zorundasın fln filan bnde 8.0 yükledim ama memnun deilim 7.5 i kullanmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim
herdem82 - avatarı
herdem82
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #80
herdem82 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
Y U S U F adlı kullanıcıdan alıntı

seninde dediğin gibi eklentiler gelişirse güzel olcak.sadece stuff u eski haline getirseler bende düşünmeden geçerim.

Yusuf'unda dediği gibi, eklentilerin herkesin isteklerini kaşılaması gerekiyor, bence senin dediğin Live daki bazı iyi olan seçenekler benim gibi birçok kişinin isteklerimi karşılamıyor, düzelene kadar 7,5tan vazgeçmem...