Arama

MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Sayfa 45

Güncelleme: 11 Ağustos 2012 Gösterim: 273.485 Cevap: 446
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
25 Haziran 2011       Mesaj #441
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
mutlu_mutlu adlı kullanıcıdan alıntı

Canım sıkıldı.Yeni sürüm msn yi kaldırdım.Şimdi yeniden msn 7.5 kullanmak istiyorum.Kameralı görüşme yapmak istemiyorum zaten.Fakat kuramıyorum.Yeni sürümü yükleyin diyor.Uyumluluğu değiştiriyorum.Yine olmuyor.Biliyorum sıkıldınız belki de bu sorundan ama yine de sormak ve çaresini öğrenmek istiyorum.Microsoft bu sürümü bırakıyor ama ben bırakmak istemiyorum....

Buradaki kaldırma ve yeniden kurma bağlantılarını inceleyiniz:
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
mutlu_mutlu - avatarı
mutlu_mutlu
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #442
mutlu_mutlu - avatarı
Ziyaretçi
İnceledim.Yazılanları yaptım ama yine de kabul etmiyor.Sanırım vazgeçmek gerekiyor.Aslında sevmemin bir diğer sebebi de 7.5 çok küçük boyutta olmasıydı.Bu yeniler çok büyük boyuttalar.
Sponsorlu Bağlantılar
eXceL - avatarı
eXceL
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #443
eXceL - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.

Ben MSN'in en son sürümü kullanıyordum fakat beğenmediğim için geri 7.5 sürümü kullanmak istediğim için sizin verdiğiniz linkten 7.5'i indirdim. Öncelikle msnmsgr.exe'yi verdiğiniz linktekiyle değiştirdim. Ondan sonra 7.5'i kurarken şöyle bir hata aldım ;

Bilgisayarınızda yüklü olan MSN Messenger sürümü, yüklemeye çalıştığınız sürümden daha yeni. Eski sürümü yüklemek için önce geçerli sürümü kaldırın (Başlat, Denetim Masası, ekle ve ya kaldır, MSN Messenger seçenklerini tıklatın) ve bu kurulumu yeniden çalıştırın.

Bende söylenen gibi yaptım. Denetim Masasını açtım fakat orada MSN Messenger diye bir program yoktu. Bende Program Files'ten dosyasını sildim. Yeniden yüklemeye çalıştım fakat aynı hatayı yeniden verdi. Bunun çözümü nasıl olacak?
hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
7 Ağustos 2012       Mesaj #444
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
Vallahi ben Msn 7.5 olayini çözdüm gerçekten eskisi gibisi yok ama plus olayını dediğiniz gibi yaptım ama olmadı yani ismi falan renklendiremiyorum yada ben mi yanlış hatırlıyorum renklenmiyormuydu isim Msn Happy
hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
10 Ağustos 2012       Mesaj #445
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
7.5 ve Plus için.
$0 - beyaz
·$1 - siyah
·$2 - mavi

·$3 - yeşil
·$4 - kırmızı
·$5 - Maroon
·$6 - Purple
·$7 - turuncu
·$8 - sarı
·$9 - açık yeşil
·$10 - Teal
·$11 - buz mavisi
·$12 - lacivert
·$13 - Pembe (Fuchsia)
·$14 - Gri
·$15 - açık Gri
·$20 - açık Pembe
·$24 - açık sarı
·# - Bold
·& - Italic
·@ - Underlined
hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
10 Ağustos 2012       Mesaj #446
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
Flood ıcın uzgunum ama bırsey sormak ıstıyorum plus da renklı nıck yapıyorum fakat msnden cıkıp gırınce renklı nıck kayboluyor. Bunun cozumu nedır? ve ayrıca sohbet acmak ıcın ıkı kere sol tıkladıgımda acılmıyor ılla kı enter veya anlık ıletı gonder demek zorundayım cevabınızı beklıyorum.
hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
11 Ağustos 2012       Mesaj #447
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
bırsey sormak ıstıyorum plus da renklı nıck yapıyorum fakat msnden cıkıp gırınce renklı nıck kayboluyor. Bunun cozumu nedır? ve ayrıca sohbet acmak ıcın ıkı kere sol tıkladıgımda acılmıyor ılla kı enter veya anlık ıletı gonder demek zorundayım cevabınızı beklıyorum.