Arama

MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? - Sayfa 9

Güncelleme: 11 Ağustos 2012 Gösterim: 273.616 Cevap: 446
depresif - avatarı
depresif
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #81
depresif - avatarı
Ziyaretçi
Bende denedim ama olmuor Msn Sad live msn için stuff plug var yüklüorm ama 7.5 deki gibi deil yada ben ayarlayamıorm,7.5 te olduğu gibi konuşma penceresi açıldığında uyarı vermior...Yardımcı olursanız sevinirim,tşkler...
Sponsorlu Bağlantılar
danqerboy - avatarı
danqerboy
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #82
danqerboy - avatarı
Ziyaretçi
msnmsgr.exe bu dosyayı neren bulcam kanka Msn Embarrassed bi yardım edebilirmisin forumda yeniyimide Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
bymarduk - avatarı
bymarduk
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #83
bymarduk - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 8.1 sürümüne yükseltmenizi öneririm. Zaten çok fark yok.

Çok talep gelirse 8.0 için de zorunlu güncellemeyi devre dışı bırakan bir exe sürümü hazırlayabiliriz.

ya ben heryerde bunu arıyorum lütfen 8.0 için yapabilirseniz minnettar kalıcam gerçekten
depresif - avatarı
depresif
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #84
depresif - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
danqerboy adlı kullanıcıdan alıntı

msnmsgr.exe bu dosyayı neren bulcam kanka Msn Embarrassed bi yardım edebilirmisin forumda yeniyimide Msn Happy

Sayfa 1 de zipli olarak verilmiş oraya bak
serkanbabax - avatarı
serkanbabax
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #85
serkanbabax - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar denilenleri yaptım fakat msn simgesine çıkış yapıp girdiğimde tekrar msn ikonuna tıklattıgımda onarılıyor diyo sonra girmeye çalısıyorum yine aynı hatayı veriyo sorun nedir sizce
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Eylül 2007       Mesaj #86
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
erhanbay adlı kullanıcıdan alıntı

msn sürümleri arasında geçiş yaptığımızda eski ikonlar smile göz kırpmaları v.s. değişiyor bunları nasıl değiştirmeden sürüm güncellemesi yapabiliriz

Yedekleme/Geri Yükleme işlemi için bu programı kullanınız:
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.html

Alıntı
Peçito adlı kullanıcıdan alıntı

Denemedim şey kalmadı abi !!!

17 sayfayıda tek tek okudum. 31 .dll sorunu var. Çözemedim Msn SadMsn Sad

Bana neden Windows Live Messenger 8.1 yerine Windows Live Messenger 8.0 kullanmak istediğinizi açıklarsanız daha bir ikna olurum ve bu motivasyonla 8.0 için de bir exe ekleyebilirim ilk mesaja Msn Happy Yani 8.1'e güncellemek en pratik yolu, üstelik ciddi hiçbir farkı yok bu iki sürümün.

Alıntı
ufuqs adlı kullanıcıdan alıntı

dayı bunu vermişsinde çalışmıyo bu yaaaa uyuz oldum sabahtan beriisizin uyumsuzmu acaba yardım cı olun

Alıntı
lovely_yagmur adlı kullanıcıdan alıntı

ya bn anlamadım 7.5 i kullanırken hata werio yeni sürümü yüklemek zorundasın fln filan bnde 8.0 yükledim ama memnun deilim 7.5 i kullanmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim

Alıntı
danqerboy adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
bymarduk adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben heryerde bunu arıyorum lütfen 8.0 için yapabilirseniz minnettar kalıcam gerçekten

Alıntı
serkanbabax adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar denilenleri yaptım fakat msn simgesine çıkış yapıp girdiğimde tekrar msn ikonuna tıklattıgımda onarılıyor diyo sonra girmeye çalısıyorum yine aynı hatayı veriyo sorun nedir sizce

Windows 2000 uyumluluğunu kapatın.

Alıntı

Güncelleme 2: Bu kesin çözüm değildir ama sizde işe yarayabilir. C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özellikler'e girin. Uyumluluk sekmesi altındaki ilk kutucuğu işaretleyip Windows 2000'i seçin ve Tamam'a tıklayın. MSN Messenger'ı tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyin. İşe yaramazsa asıl çözüm yöntemini deneyin. UNUTMAYIN, DİĞER ÇÖZÜM YÖNTEMİNİ DENEYECEKSENİZ BU DEĞİŞİKLİĞİ GERİ ALMALI, UYUMLULUK AYARINI KAPATMALISINIZ.

YUKARIDAKİ İŞLEMLERİ YAPMAYACAKSINIZ, EĞER UYUMLULUĞU AÇTIYSANIZ BUNU KAPATACAKSINIZ. BÜYÜK YAZIYORUM, DİKKAT ÇEKİCİ OLSUN DİYE Msn Happy

-MSN Messenger 7.5 Çözümü: Bu konunun ilk sayfasında bulunan ekteki msnmsgr.zip dosyasını indirip içindeki msnmsgr.exe dosyasını C:\Program Files\MSN Messenger klasörünün içine kopyalamalısınız. Eski dosyanın üzerine yazmayı ve bu işlemleri yaparken Messenger'ınızın kapalı olması gerektiğini unutmayınız.

-Messenger Plus! v3 Çözümü: msnmsgr.exe dosyasını değiştirdikten sonra Messenger Plus! v3 ve dolayısıyla StuffPlug-NG, uyumsuzluk sorunu yüzünden çalışmayacaklardır. Fakat bu çalıştıramayacağınız anlamına gelmiyor Msn Happy İlk sayfanın ilk mesajında bulunan ekteki MsgPlusH.zip dosyasını indirin ve içinden çıkan MsgPlusH.dll dosyasını C:\Program Files\MessengerPlus! 3 klasörünün içine kopyalayın, eski dosyanın üzerine yazın. Eğer yazma işlemi başarısız olursa CTRL + ALT + DEL tuşlarına basıp Görev Yöneticisi'ni çalıştırın ve İşlemler listesinden MsgPlus.exe'yi bulup sonlandırın, kopyalama işlemini tekrar deneyin.

Adım adım yapmanız gerekenler:

-Ctrl + Alt + Del tuşlarına basıp Görev Yöneticisi'ni çalıştırın.
-İşlemler sekmesine gelin.
-Listeden msnmsgr.exe işlemini bulup İşlemi sonlandır tuşuna basın.
-Listeden MsgPlus.exe işlemini bulup İşlemi sonlandır tuşuna basın.
-İndirmiş olduğunuz MsgPlusH.zip dosyasının içindeki MsgPlusH.dll dosyasını C:\Program Files\MessengerPlus! v3 klasörünün içine kopyalayın.
-Mevcut dosyanın üzerine yazmak isteyip istemediğinizi soracak, onaylayın.
-MsgPlus.exe dosyasına çift tıklayın.
-Başlat > Programlar > MSN Messenger 7.5 kısayoluna tıklayın.
-Sonuç olumsuz olursa ilk maddeye dönün ve yavaş yavaş aşağı doğru gelin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
serkanbabax - avatarı
serkanbabax
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #87
serkanbabax - avatarı
Ziyaretçi
windows 2000 uyumluluğunu kapattım hoca ama yinede girmiyor daha dogrusu şöle giriyor gibi oluyo biraz bekliyo sonra bi hata veriyo tekrar deniyoruz yine aynı hata heralde çaresi yok gibi bişi çözemedim sanahtan beri ugrasıyom olmadı bi türlü Msn Sad
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Eylül 2007       Mesaj #88
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
serkanbabax adlı kullanıcıdan alıntı

windows 2000 uyumluluğunu kapattım hoca ama yinede girmiyor daha dogrusu şöle giriyor gibi oluyo biraz bekliyo sonra bi hata veriyo tekrar deniyoruz yine aynı hata heralde çaresi yok gibi bişi çözemedim sanahtan beri ugrasıyom olmadı bi türlü Msn Sad

MSN Messenger'ı kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. Sonra bir önceki mesajımda anlattığım şekilde gerekli değişiklikleri yapın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
HcPsi - avatarı
HcPsi
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #89
HcPsi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 8.1 sürümüne yükseltmenizi öneririm. Zaten çok fark yok.

Çok talep gelirse 8.0 için de zorunlu güncellemeyi devre dışı bırakan bir exe sürümü hazırlayabiliriz.

Live kullanmak istiyorum ama 8.1 kullanmak istemiyorum.
8.0 var şuan ve güncelleme istiyor. Aynı şeyi 8.0 içinde yapabilirmisiniz.

Buda 8.0'ın msnmsgr.exe dosyası şimdiden teşekkürler.
http://rapidshare.com/files/55700568/msnmsgr.exe.html
hami52 - avatarı
hami52
Ziyaretçi
14 Eylül 2007       Mesaj #90
hami52 - avatarı
Ziyaretçi
abi 1 baksanız ßende ßöyle diyor '' 31 sıra sayısı, msidcrl.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı. '' Ne yapmalıyım ?