Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 3

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.773 Cevap: 380
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hacklerizz adlı kullanıcıdan alıntı

valla hıc bısey anlamadıkm yaptım olmuyo

O Halde Daha Dikkatli Okuyun Ilk Mesaj'i. Takildigniz 1 Yer Varsa Bu Konu Altina Yazin.
"Anlamadim,Olmuyor.." gibi Mesaj Atacaginiza Önce Tekrar Okuyun Sonra da Sorun Anlamadiginizi.
Sponsorlu Bağlantılar

Manuel olarak yapabilirsiniz. MSN Messenger > Araçlar > Seçenekler > Gizlilik penceresinde, sol tarafta listelenen email adreslerine ve kullanıcı adlarına sağ tıkladınızda "Sil" seçeneği aktifse, o kişi sizi listesinden silmiş demektir.

Acik Acik Anatilmis. Adimlari Takip Edin. "Olmuyor" Dediginiz Nedir, Tam Olarak Ne Olmuyor?

isimsiz896 - avatarı
isimsiz896
Ziyaretçi
15 Aralık 2006       Mesaj #22
isimsiz896 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
death_machine adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar,bi süre msn bloke 0.50 diye bi programcık vardı.çalışıyodu ama sonra virüs çıktı.evet trojen.mecbur sildim.nette aradım başka varmı diye var ama virüs içeriyo.yani doğal olarak yok artık böle bi program.ama discoveryi herkez bilir.ordan anlaşılıyo kimin sildiği engellediği.bende de var ve çok güzel.

Arkdasım discoveryi demişsin ama bunda sadece silenler görünüyor.engeleyenler değil..
Sponsorlu Bağlantılar
henuz böylebirşey yok...engelleme dediqler seyler ya yalan yada trojen vs vs
alperalp2007 - avatarı
alperalp2007
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #23
alperalp2007 - avatarı
Ziyaretçi
Zaten bir kişi sildiyse sizi hissedebilirsiniz. Bir çok program gezmekte etrafta. Silenleri öğrenin diye bazen öyle ki paralısı dahi var! Bu kadar basit bir şeye. Bende konu başlığını görünce burada program verileceğini sandım ve tamda arkadaşın anlattığını anlatacaktım ama bu sefer programsız anlatılmış. Fakat sizi engelleyenlerde sil seçeneği çıkıyor bazen kişi meşgul olduğu içinde engelleyebiliyor ve sonrada unutuyor. Bunun için hemen silmeyin biraz zaman tanıyın. Zaten iyi bir karektere sahip ve iyi bir chat yapıyorsanız kimse sizi silmez. Smiley32
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
25 Ocak 2007       Mesaj #24
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
verilen ve söylenen programların hepsi birer aldatmaca dünyada microsoft kadar gizliliğe önem veren çok az yazılım firması var bu yüzden söylendiği gibi öyle sizi silenleri öğrenmek öyle basit bi olay değil birkaç tane mutlaka öğrenebilirsiniz ama tamamını asla öğrenemezsiniz

...
mervemmm - avatarı
mervemmm
Ziyaretçi
25 Ocak 2007       Mesaj #25
mervemmm - avatarı
Ziyaretçi
valla ben silenlerin hepsini öğrendim zaten o da başka bırseyın değil.
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
25 Ocak 2007       Mesaj #26
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mervemmm adlı kullanıcıdan alıntı

bide başka bi programla dene gerçekten seni sildikelrinimi öğrenebileceksin??

ya o programla öğrendiğinden daha fazla kişi listesi çıkaracaktır sana yada daha az çünkü o tür programlar anlık engellemeleri bile sizi silmiş olarak gösterebiliyor

umarım anlatabilmişimdir..
the encrypted - avatarı
the encrypted
Ziyaretçi
25 Ocak 2007       Mesaj #27
the encrypted - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mervemmm adlı kullanıcıdan alıntı

Nasıl öğrendin. Değişik bir yöntem mi?
BuRaK74 - avatarı
BuRaK74
Ziyaretçi
26 Ocak 2007       Mesaj #28
BuRaK74 - avatarı
Ziyaretçi
Evet güzel bi yöntem ben denedim..
Abdullahyuksel - avatarı
Abdullahyuksel
Ziyaretçi
4 Mart 2007       Mesaj #29
Abdullahyuksel - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bunlar güzel bir yöntem ama bende birşey söylemek isteesdim..
messenger plus live'da plus/kişi temizleme listesi (Contact list clean up) buna tıklıosunuz ve bir pencere açılıyor orda herşeyi gösteriyor zaten...en son sohbet edilen zaman/ enson ne zaman online oldu / kişinin listesindemisiniz...

bu kesin bir çözüm die düşünüyorum...
cer76en - avatarı
cer76en
Ziyaretçi
14 Mart 2007       Mesaj #30
cer76en - avatarı
Ziyaretçi
benimde kullandıgımyöntemler 1. beni sileni öğrenmek için en iyi yolu msn plus kişi listesi temizle tıklıyorum cıkan pencerede sol altta zaten yazıyor eklenmiş hanesinde NO yazanlar kişi listesinden sizi silmiş olanlardır tabi bende hemen siliyorum 2. beni engelleyenide en iyisi pragramsız bir msn adresi daha alırsınki herkezin 3-5 adresi var genelde onla o kişiyi listeme alıyorum farklı biri gibi sohbet ediyorum sonra onu engelliyorum ve birdaha sohbet etmıyorum ve o kişi beni zamanla listesinde unutuyor genelde oyle oluyor ve beni biri engelledigini düşünüyorsam diger adresten girip bakıyorum şuan bunu kız arkadasımada yapıyorum insan azda olsa şüphelenıyor acaba beni engelliyormu diye kac defa baktım hiç birindede engellemiyor bence sizde deneyinMsn Wink