Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 5

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.947 Cevap: 380
karanlık gece - avatarı
karanlık gece
Ziyaretçi
6 Haziran 2007       Mesaj #41
karanlık gece - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar silenleri messenger plus ı yükleyip grebiliosunuz.
plus/kişi liste temizleyicisi/yanında hayır yazanlar sizi silmiş demektir
Sponsorlu Bağlantılar
Cempoll - avatarı
Cempoll
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #42
Cempoll - avatarı
Ziyaretçi
bende uzun zaman önce araştırma yapmıştım .ama bir türlü çeşitli asparagas ucuz laflarla dolandırılıyoruz diye söylemlerim olmuştu... ama boş işler gerçek ne ise odur.... orjinal program bozuldumu yani türkçe yama versionlar çıktımı orjinal bozulmuştur demektir ...bütün hakları saklıdır... Daha henüz çalışmalar sürüyor demekki.... tam professionel olmak için çok araştırmak gerekir...............Hey!
Sponsorlu Bağlantılar
JuNe - avatarı
JuNe
VIP WaMPiR
13 Haziran 2007       Mesaj #43
JuNe - avatarı
VIP WaMPiR
Arkadaşlar benimde derdim şu: MSN 'de sizi şu kişi ekledi diyor....
Reddediyorsun çünkü tanımıyorum ama adresi Araçlar*seçenekler*gizlilikte depolanıyor... Ve silmekte mümkün olmuyor bu adresleri nasıl silebilirim?
Sağ tıklayıp sil yapamıyorsun çünkü sil ölü görünüyor...

Yardım için şimdiden teşekkürler.........RoseRoseRoseRoseRose
Ne MUTLU TÜRKÜM Diyen !Türkiyem
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
13 Haziran 2007       Mesaj #44
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BLUE ARWEN adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benimde derdim şu: MSN 'de sizi şu kişi ekledi diyor....
Reddediyorsun çünkü tanımıyorum ama adresi Araçlar*seçenekler*gizlilikte depolanıyor... Ve silmekte mümkün olmuyor bu adresleri nasıl silebilirim?
Sağ tıklayıp sil yapamıyorsun çünkü sil ölü görünüyor...

Yardım için şimdiden teşekkürler.........RoseRoseRoseRoseRose

silmeniz için karşı tarafın sizi listesinden silmesi gerek.o sizi silerek gizlilik listesine taşımadan siz onu silemzsiniz.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
16 Haziran 2007       Mesaj #45
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BYAYD SPEOPLE adlı kullanıcıdan alıntı

parayla bilinmiyormuydu

hayır Msn Happy
Hexen - avatarı
Hexen
Ziyaretçi
2 Temmuz 2007       Mesaj #46
Hexen - avatarı
Ziyaretçi
slm!
benim msnde kayıtlı olan elemanlardan birinin offline görünürken nicki birden deişti. başta sadece adıydı nick sonra msnde kullandığı mail adresi oldu. bu sırada da offline olarak görünüyodu. bu benim bloke edildiğimi fln mı gösterir?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
2 Temmuz 2007       Mesaj #47
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Hexen adlı kullanıcıdan alıntı

slm!
benim msnde kayıtlı olan elemanlardan birinin offline görünürken nicki birden deişti. başta sadece adıydı nick sonra msnde kullandığı mail adresi oldu. bu sırada da offline olarak görünüyodu. bu benim bloke edildiğimi fln mı gösterir?

hayır bloke edildiğinizi ifade etmez sadece bağlatıdan kaynaklanan bir veri sorunu kişi nicki size ulaşmadığı için adresi görünüyor o kişi tekrar çevrim içi olunca size nicki görünecektir.
beno - avatarı
beno
Ziyaretçi
21 Temmuz 2007       Mesaj #48
beno - avatarı
Ziyaretçi
ben messenger discovery live ındırdım ancak anlamadıgım bı nokta var nasıl goruntu resmı yuklıcez?goruntu resımlerı yazan yerde benim yazan bır seenek var oraya koyacakmısız ama olmuo bı turlu bılen varsa ve yardım ederse cok sevınırım.ha bı de msn de cevrımdısı gorunurken messenger discovery live de contacts ta mesgul olarak gorunuo bazıları.bu ne demektır bılen var mı?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
21 Temmuz 2007       Mesaj #49
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
beno adlı kullanıcıdan alıntı

ben messenger discovery live ındırdım ancak anlamadıgım bı nokta var nasıl goruntu resmı yuklıcez?goruntu resımlerı yazan yerde benim yazan bır seenek var oraya koyacakmısız ama olmuo bı turlu bılen varsa ve yardım ederse cok sevınırım.ha bı de msn de cevrımdısı gorunurken messenger discovery live de contacts ta mesgul olarak gorunuo bazıları.bu ne demektır bılen var mı?

adszsc1

seçeneğini pasif yapınız.

contact menüsü güncellemesi %100 etkin çalışmamaktadır.

C:\Program Files\MessengerDiscovery\xxx@xxx.xxx\ContactManage r.mdl dosyasını silerseniz contact sıfırlanır.
beno - avatarı
beno
Ziyaretçi
21 Temmuz 2007       Mesaj #50
beno - avatarı
Ziyaretçi
ben o resım yonetıcısı kullan ıptal etme secenegını bulamıorummmmmMsn Sad nerde?
hem orda resımlerı surukleyıp bırakın dıo nerden suruklıcez anlamadım.ben bı resım tutup surukluorum oluo.