Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 7

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.900 Cevap: 380
delimavi47 - avatarı
delimavi47
Ziyaretçi
19 Ağustos 2007       Mesaj #61
delimavi47 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar silenleri
araçlar>seçenekler>gizlilik
Sponsorlu Bağlantılar
yolunda nasıl bulacagımız yazıldı zaten...
engelleyeni bulmak tamamen tahmine bağlı kesin sonuç veren bi yöntem yok ben anlamak için çevrim dışı ileti yolluyorum iletilemedi yazısı çıkarsa buyuk ihtimalle engellemiş yorumunu yapıyorum.........
ve genelde tahmin doğru oluyor Msn Grin
calm - avatarı
calm
Ziyaretçi
20 Ağustos 2007       Mesaj #62
calm - avatarı
Ziyaretçi
msn de kimlerin engellediğini yada sildiğini nasıl öğrenebilirim bir fikriniz varmı?GİZLİLİKDEN BELLİ OLMUYOR BAŞKA YOLU YADA PLUS GİBİ PROGRAMLARDAN YAPILABİLİYORMU!Msn HappyTŞKRLER
Sponsorlu Bağlantılar
Kilyoslu1i - avatarı
Kilyoslu1i
Ziyaretçi
26 Ağustos 2007       Mesaj #63
Kilyoslu1i - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
calm adlı kullanıcıdan alıntı

msn de kimlerin engellediğini yada sildiğini nasıl öğrenebilirim bir fikriniz varmı?GİZLİLİKDEN BELLİ OLMUYOR BAŞKA YOLU YADA PLUS GİBİ PROGRAMLARDAN YAPILABİLİYORMU!Msn HappyTŞKRLER

HAYIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRR! Msn Mad
Mikropçuk_11 - avatarı
Mikropçuk_11
Ziyaretçi
26 Ağustos 2007       Mesaj #64
Mikropçuk_11 - avatarı
Ziyaretçi
ya bende kuramadım yardım edin ya
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
26 Ağustos 2007       Mesaj #65
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_blackman_ adlı kullanıcıdan alıntı

bence öle bişey war ama cok güclük ceker önu yapmak bence biemiorum

En azından şu anlık yok blackman Msn Happy

Alıntı
calm adlı kullanıcıdan alıntı

Konunun başlığını eğer okursanız sorunuza kesin cevap alacaksınız. Bu başlık sizin gibi soru soran ve merak edenler için.

Alıntı
Mikropçuk_11 adlı kullanıcıdan alıntı

ya bende kuramadım yardım edin ya

Kuracağınız birşey bulunmadığından olabilirmi ?
malibu1619 - avatarı
malibu1619
Ziyaretçi
17 Eylül 2007       Mesaj #66
malibu1619 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba güzel bi forum ellerinize emeğinize sağlık msn listemde benim 650 kısı vardı 350 sını sıldımbır zamanlar ama bunları sılıp engelledım fakat kısa sure once virus gırınce tekrar bu sıldıgım 350 kısı tekrar cıkıyor ekleme durumu seklınde tekrar sılıp engelleme yada grubu kapatmakla uzun uzun ugrasıyorum ve baglantım yavas oldugunda bılgısayarım sık sık donuyor msne adresımı acamıyorum ne yapmak lazım 3 4 kez msn sıfremı degıstım olmadı bır ara kurtulmustum ama tekrar cıktılar karsıma bilgisayarımda sık sık donuyor bu yuzden yardım edersenız cok mennun olurum
leventozkan - avatarı
leventozkan
Ziyaretçi
17 Eylül 2007       Mesaj #67
leventozkan - avatarı
Ziyaretçi
izinleri herkes yaptigindan dolayi silsede silmesede o isaret gorunur
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Eylül 2007       Mesaj #68
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
malibu1619 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba güzel bi forum ellerinize emeğinize sağlık msn listemde benim 650 kısı vardı 350 sını sıldımbır zamanlar ama bunları sılıp engelledım fakat kısa sure once virus gırınce tekrar bu sıldıgım 350 kısı tekrar cıkıyor ekleme durumu seklınde tekrar sılıp engelleme yada grubu kapatmakla uzun uzun ugrasıyorum ve baglantım yavas oldugunda bılgısayarım sık sık donuyor msne adresımı acamıyorum ne yapmak lazım 3 4 kez msn sıfremı degıstım olmadı bır ara kurtulmustum ama tekrar cıktılar karsıma bilgisayarımda sık sık donuyor bu yuzden yardım edersenız cok mennun olurum

Engellenenler listenizin kapasitesi dolmuş olabilir, onun için belki engelleyemiyorsunuz. Engellenenler listenize gidip, silebildiğiniz bütün kişileri silin. Daha sonra bu 350 kişiyi tekrar engellemeyi deneyin.

En iyisi siz bu kişilere sizi silmeleri için birer e-posta gönderin, ve hepsi sizi silene kadar bir müddet -risk alıp- "Biri beni kişi listesine eklediğinde beni uyar" seçeneğini devre dışı bırakın. Böylece en azından her oturum açtığınızda 350 tane uyarı penceresi çıkmasını önlersiniz.
malibu1619 - avatarı
malibu1619
Ziyaretçi
18 Eylül 2007       Mesaj #69
malibu1619 - avatarı
Ziyaretçi
engellenenler listesine nasıl giricem peki msn plus da yüklü bende ilginize çok minettarım fakat Biri beni kişi listesine eklediğinde beni uyar secenegını devre dısı bırakırsam msn adresımı eklıyen ama yenı tanısacak oldugum kısılerın msn kişi ekleme uyarıları tekrar gelirmi peki eskilerden kurtulurken arkadaslık sıtesınde msnemı gorup eklıyenlerın uyarısından olmak kotu Msn Sadpeki bu kişilere toplu email nasıl gönderirim hepsini yanyanamı yazıcam mailleri tek tek bi mail atıcam
berfin__ - avatarı
berfin__
Ziyaretçi
18 Eylül 2007       Mesaj #70
berfin__ - avatarı
Ziyaretçi
dorusu ne peki ?