Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 6

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.901 Cevap: 380
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
21 Temmuz 2007       Mesaj #51
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
beno adlı kullanıcıdan alıntı

ben o resım yonetıcısı kullan ıptal etme secenegını bulamıorummmmmMsn Sad nerde?
hem orda resımlerı surukleyıp bırakın dıo nerden suruklıcez anlamadım.ben bı resım tutup surukluorum oluo.

discovery/settings/windows live messenger; en alt secenek...
Sponsorlu Bağlantılar
ozkanusta - avatarı
ozkanusta
Ziyaretçi
21 Temmuz 2007       Mesaj #52
ozkanusta - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben çevrimiçi olan birinin nesaman oldunu gösteren bi program veya buna benzer birşeyin olupolmadığını sormak istiyorum bilen varsa söylerse sevinirim teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
21 Temmuz 2007       Mesaj #53
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ozkanusta adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar ben çevrimiçi olan birinin nesaman oldunu gösteren bi program veya buna benzer birşeyin olupolmadığını sormak istiyorum bilen varsa söylerse sevinirim teşekkürler

Biiiiiiiiiir bu soru bu konuda sorulmaz.
İkiiiiiiiiii şunu mu sormak istedin: Ben çevrimiçi iken başkaları çevrimiçi olmuş olsalar ama ben onları o an farketmesem, daha sonra bunlar ne zaman girmiş internete diye bakabileceğim birşey var mı? Eğer sorun buysa evet var. Windows Live Messenger kullanıyorsan Messenger Plus! Live MSN Messenger 4.7 ila 7.5 kullanıyorsan Messenger Plus! 3 indireceksin, yükleyeceksin, ve bu programların Olay Görüntüleyicisini kullanacaksın.
beno - avatarı
beno
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #54
beno - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
death_machine adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar,bi süre msn bloke 0.50 diye bi programcık vardı.çalışıyodu ama sonra virüs çıktı.evet trojen.mecbur sildim.nette aradım başka varmı diye var ama virüs içeriyo.yani doğal olarak yok artık böle bi program.ama discoveryi herkez bilir.ordan anlaşılıyo kimin sildiği engellediği.bende de var ve çok güzel.

ya bısı sorucam discovery ile engelleyen nasıl anlasılıo?sılenı kendı haber verıo da engelleyenı nasıl anlıoz?Msn Thinking
minervadionisos - avatarı
minervadionisos
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #55
minervadionisos - avatarı
Ziyaretçi
ben başka bişey sormak istiorum. yeni bi konu başlığı açtım sormak için ama bi de buraya yazim dedim. bi süre önce, bi arkadaşımla görüştüğümü zannederken onun msn şifresini alan kişiyle görüştüğümü farkettim. bunun ardından benim de şifremi alabilir diye engelleyip sildim. bu süre içinde de ondan herhangi bir dosya vs. almadım. 2 gün sonra, msnmi açtığımda engelleyip sildiğim başka bi arkadaşımın isminin yanında diğer arkadaşlarımın anlık iletilerinin çıktığını farkettim. iletiler sürekli değişiodu. bu nasıl oluyo? yani bunu yapmak için birinin benim msn kişi listemden haberdar olması gerekio dimi? ve acaba bu arkadaşımın şifresini kıran kişi olabilir mi? ya da engelleyip sildiğim diğer arkadaşım bunu yapabilir mi? çünkü ondan daha önce dosya almıştım. kafam çok karıştı. cevap bekliorum, çok önemli yaa...
bu arada iki ayrı arkadaştan bahsediorum:,
1- şifresi kırılan arkadaşım
2- engelleyip sildiğim arkadaşım...

bu arada discovery ile engelleyen anlaşılmıyo. dmsnde de çıkmıyo. ayrıca, ne blockstatus.com, ne kimengellemis.com ne de msngeeks.com gibi siteler işe yarıyo. bi kişi dikkatsiz ya da aptal değilse (ya da önemsemiorsa) , gizlilikteki, durumumu sadece izinli listemdekiler görebilir seçeneğini işaretliodur büyük ihtimalle...
Son düzenleyen minervadionisos; 22 Temmuz 2007 02:21 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #56
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
beno adlı kullanıcıdan alıntı

ya bısı sorucam discovery ile engelleyen nasıl anlasılıo?sılenı kendı haber verıo da engelleyenı nasıl anlıoz?Msn Thinking

engelleyenleri hiç programla görmeniz mümkün değildir.
selhe47 - avatarı
selhe47
Ziyaretçi
2 Ağustos 2007       Mesaj #57
selhe47 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kim beni engeliyorsa ben biliyorum
BuRaK74 - avatarı
BuRaK74
Ziyaretçi
2 Ağustos 2007       Mesaj #58
BuRaK74 - avatarı
Ziyaretçi
benmde dikkatimi çekti kesin ve net olarak söyleyen bi program yok tabikide ama olsaydı iyi olurdu Msn Happy
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
16 Ağustos 2007       Mesaj #59
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
selhe47 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar kim beni engeliyorsa ben biliyorum

Kahinmisiniz ? Bilmem

Alıntı
BuRaK74 adlı kullanıcıdan alıntı

benmde dikkatimi çekti kesin ve net olarak söyleyen bi program yok tabikide ama olsaydı iyi olurdu Msn Happy

O zaman nerede kaldı Messenger Gizlilik Bildirimi ? Msn Sleepy
_blackman_ - avatarı
_blackman_
Ziyaretçi
18 Ağustos 2007       Mesaj #60
_blackman_ - avatarı
Ziyaretçi
bence öle bişey war ama cok güclük ceker önu yapmak bence biemiorum