Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 228

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.784.706 Cevap: 3.874
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
22 Haziran 2007       Mesaj #2271
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Alıntı
hoyrat92 adlı kullanıcıdan alıntı

evet çok geç açılıyor peki bunun çözümü nedir ne yaparsam düzelir teşekkür ederim

Sponsorlu Bağlantılar
TAHMİNİMCE BİLGİSAYARINIZDA VİRÜS VAR O YÜZDEN GEÇ AÇILIYOR.ÇÜNKÜ AYNI SORUNU BENDE YAŞADIM BİLGİSAYARDAN VİRÜSLERİ TAMAMİYLE SİLİP FORMAT ATTIKTAN SONRA DÜZELDİ.AMA SİZ DAHA BAŞKA ÇÖZÜM BULABİLİRSENİZ YAPIN ELİMDEN GELEN BU........ SAYGILARIMLA
Gerçekçi ol imkansızı iste...
orcagada - avatarı
orcagada
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #2272
orcagada - avatarı
Ziyaretçi
messenger 8,5 güncellendikten sonra türkçe olmuyor yama da bi problem yok kaldırıp yeniden kuruyorum yamalayınca tr oluyor windows update den güncelleme war diyince ok diyorum hop yine ing. oluyo hallolur mu bu sorun
Sponsorlu Bağlantılar
last_designer - avatarı
last_designer
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #2273
last_designer - avatarı
Ziyaretçi
MEDYAPLAYERİ YÜKLEDİM AMA ÇALMIYO
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Haziran 2007       Mesaj #2274
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
orcagada adlı kullanıcıdan alıntı

messenger 8,5 güncellendikten sonra türkçe olmuyor yama da bi problem yok kaldırıp yeniden kuruyorum yamalayınca tr oluyor windows update den güncelleme war diyince ok diyorum hop yine ing. oluyo hallolur mu bu sorun

Cevaplandı:
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/27396-windows-live-messenger-8-5-beta-mesaj535439.html#post535439
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
FilizEce - avatarı
FilizEce
Ziyaretçi
23 Haziran 2007       Mesaj #2275
FilizEce - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar,
messengerimi acamiyorum actıgım anda yüzlerce kişinin onay istegiyle mesenger kendiliginden kilitlenip kapaniyor..Eklme isteginde olanları ve ekleyenleri toplu olarak nasıl silebilirim .. Tskler..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Haziran 2007       Mesaj #2276
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
FilizEce adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar,
messengerimi acamiyorum actıgım anda yüzlerce kişinin onay istegiyle mesenger kendiliginden kilitlenip kapaniyor..Eklme isteginde olanları ve ekleyenleri toplu olarak nasıl silebilirim .. Tskler..

Bu gibi durumlarda Kişi Listesi işlemlerini "Başlat > Programlar > Windows Messenger" kullanarak yapınız.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bozoo1903 - avatarı
bozoo1903
Ziyaretçi
23 Haziran 2007       Mesaj #2277
bozoo1903 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bi sorunum var ve bakmadıgım yer kalmadı dersem abartmam. msn oturum açıyorum. arada msnde Bağlantı sorununuz nedeniyle yaptıgınız deişiklikler dier pclerde uygulanmayabilir diyor. ben nicklerime önem veren biriyimde o yüzden. güvenlik duvarı sorunu yoq. antivirüsde de sorun yok. proxy ayarlarına da baktım. msn'in KISITLI UPnPden bağlısınız diyor acaba sorun bu olabilirmi? ilginize alakanıza şimdiden teşekküler

arkadaşlar benim bi sorunum var ve bakmadıgım yer kalmadı dersem abartmam. msn oturum açıyorum. arada msnde Bağlantı sorununuz nedeniyle yaptıgınız deişiklikler dier pclerde uygulanmayabilir diyor. ben nicklerime önem veren biriyimde o yüzden. güvenlik duvarı sorunu yoq. antivirüsde de sorun yok. proxy ayarlarına da baktım. msn'in KISITLI UPnPden bağlısınız diyor acaba sorun bu olabilirmi? ilginize alakanıza şimdiden teşekküler bi yardım edin yaaa
Son düzenleyen bozoo1903; 23 Haziran 2007 22:23 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
FilizEce - avatarı
FilizEce
Ziyaretçi
24 Haziran 2007       Mesaj #2278
FilizEce - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu gibi durumlarda Kişi Listesi işlemlerini "Başlat > Programlar > Windows Messenger" kullanarak yapınız.

Tesekkürler..
Ama; tekrar diger msn den acınca sorun oldugu gibi devam ediyor..
mert1905gs - avatarı
mert1905gs
Ziyaretçi
24 Haziran 2007       Mesaj #2279
mert1905gs - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bilgisayarıma msn yüklüyemiyorum.komut hatası veriyo nedenini biliyomusunuz..
ikdk - avatarı
ikdk
Ziyaretçi
24 Haziran 2007       Mesaj #2280
ikdk - avatarı
Ziyaretçi
vista yükledim msnde bağlantı sorunu yaşıyorum hata kodu 80048820 yardım istiyorum teşekkürler şimdiden