Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 333

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.832 Cevap: 3.874
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
1 Mayıs 2008       Mesaj #3321
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
burhan357 adlı kullanıcıdan alıntı

arkdaslar mrblar msnde hata ile karsılastım nedır bu çok aradım cevabını bulamdım bi yardımcı olablrmisinizhata diyor ve kodu81000306 ne yapmam gerek yenısını yükledım,format attım ve neler neler ama fayda yok

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/43791-msn-hata-kodu-81000306-windows-live-messenger-hatasi.html
Sponsorlu Bağlantılar
Janveljan - avatarı
Janveljan
Ziyaretçi
2 Mayıs 2008       Mesaj #3322
Janveljan - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür ederim torchbearer... Önce formatladım,sonra kurdum sistemi,olmamıştı...Sistemi güvenli modda çalıştırıp tarattım (Nod-32-3.0.621.0- öneririm)...sonrasında da parolamı sıfırladımiyeni parolamla devam ediyorum şimdi...Çok memnun kaldım...Yeniden teşekkür ederim...
Sponsorlu Bağlantılar
Cinnamon - avatarı
Cinnamon
Ziyaretçi
2 Mayıs 2008       Mesaj #3323
Cinnamon - avatarı
Ziyaretçi
ben 8.5 finali yukledim eski msn ustune kurulması masa ustunde ayrı bir ikonda cıktı

plus var msn acınca nickler renkli gözukuyor fakat konusma penceresinde kod seklinde

cıkıyor nedeni nedir acaba?
nokiaviper - avatarı
nokiaviper
Ziyaretçi
2 Mayıs 2008       Mesaj #3324
nokiaviper - avatarı
Ziyaretçi
Sitede aradım bulamadım. Live Messenger donma sorunu var bende. PC de bütün veirüs trojen ile temizllettim HDD sistem dosylarını birleştirdim ama sorun hala devam ediyor.

Diğer yedek msnlerinde sorunum yok ama şu an kullandıgım msn açılınca donuyor yada bir arkadaşımın ismi üzerine tıklayınca ona açtığımpencere donuyor. Anlamayamadım bir türlü.
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008       Mesaj #3325
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Cinnamon adlı kullanıcıdan alıntı

ben 8.5 finali yukledim eski msn ustune kurulması masa ustunde ayrı bir ikonda cıktı

plus var msn acınca nickler renkli gözukuyor fakat konusma penceresinde kod seklinde

cıkıyor nedeni nedir acaba?

Msn' tamamen kaldırıp yüklemeniz gerek bence eklentilerle ilgili 1 sorun oluşmuş.
ilgili konuya bakınız >> Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Alıntı
nokiaviper adlı kullanıcıdan alıntı

Sitede aradım bulamadım. Live Messenger donma sorunu var bende. PC de bütün veirüs trojen ile temizllettim HDD sistem dosylarını birleştirdim ama sorun hala devam ediyor.

Diğer yedek msnlerinde sorunum yok ama şu an kullandıgım msn açılınca donuyor yada bir arkadaşımın ismi üzerine tıklayınca ona açtığımpencere donuyor. Anlamayamadım bir türlü.

Kişi listeniz çok kabarık mı? Daha Detaylı Bilgi Verirseniz İyi olur Msn Happy
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
nokiaviper - avatarı
nokiaviper
Ziyaretçi
2 Mayıs 2008       Mesaj #3326
nokiaviper - avatarı
Ziyaretçi
Live Messenger listemde 100 kişi var. Msn açılıyor donuyor direk. Yani diğer msnlerde sorun yok. bilgisayarı açtım kapadım değişmedi sorun.
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008       Mesaj #3327
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
nokiaviper adlı kullanıcıdan alıntı

Live Messenger listemde 100 kişi var. Msn açılıyor donuyor direk. Yani diğer msnlerde sorun yok. bilgisayarı açtım kapadım değişmedi sorun.

Hangi Messenger sürümünü kullandığınızı belirtmemişsiniz ama sürüm değiştirmeyi deneyin. 8.1 veya 8.5 sürümlerini deneyin.
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri
nokiaviper - avatarı
nokiaviper
Ziyaretçi
2 Mayıs 2008       Mesaj #3328
nokiaviper - avatarı
Ziyaretçi
Özür dilerim. Live Messenger 8.5 kullanıyorum. Ayrıca PC de discovry live ve messengerplus yüklü.
emir_aldemir55 - avatarı
emir_aldemir55
Ziyaretçi
5 Mayıs 2008       Mesaj #3329
emir_aldemir55 - avatarı
Ziyaretçi
ArkadasLar yeniyim. Arama yaptım Fakat böyLe bir KOnuya rastLamadım. Umarım YanLıs yere Acmamamısımdır Konuyu SaygıLarla. Hatamız Varsa AffoLa.

msnbilgiuc1

The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008       Mesaj #3330
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Sağ tıklatıp seçeneklerden istediğiniz düzeltmeyi yapabilirsiniz(silme,değiştirme) gibi grubta diğer kişilere dahil olur.Kişi ekleme sekmesinin yanındaki butonla duruma göre sıralama yapın Msn Happy
İlgili Konu >> MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR)