Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 379

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.821 Cevap: 3.874
Hiphopotamus - avatarı
Hiphopotamus
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #3781
Hiphopotamus - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.Çevrimdışı ileti nasıl yazabilirim? plugg mlugg olayı değil engelleyipte falan yazmak.yani ç.dışıyken normal wlm gibi yazmaktan bahsediyorum.Msn 7.5 kullanıyorum ve sürümümden vazgeçmek istemiyorum açıkçası.ve bunun bir yolu varsa, yarım ederseniz sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
kirmizibuten - avatarı
kirmizibuten
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #3782
kirmizibuten - avatarı
Ziyaretçi
mail butonuna tıklayınca bu sayfa geliyor sayfada yazanları yaptığım halde çözülmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

clipboard01nr0th
clipboard01nr05259c322a2
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Ağustos 2008       Mesaj #3783
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Hiphopotamus adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar.Çevrimdışı ileti nasıl yazabilirim? plugg mlugg olayı değil engelleyipte falan yazmak.yani ç.dışıyken normal wlm gibi yazmaktan bahsediyorum.Msn 7.5 kullanıyorum ve sürümümden vazgeçmek istemiyorum açıkçası.ve bunun bir yolu varsa, yarım ederseniz sevinirim.

WLM'deki gibi yazmak için WLM kullanmalısınız, WLM kullanmanın bir farkı olsun yani Msn Wink

7.5 sürümünde ise bir ileti yazıp bu yazdığınız iletinin sizin oturumunuz açıkken yazdığınız kişi çevrimiçiye gelirse ona gönderilmesi için Messenger Plus! 3'ü yükleyebilirsiniz: Messenger Plus! Live - Eski İndir

Alıntı
kirmizibuten adlı kullanıcıdan alıntı

mail butonuna tıklayınca bu sayfa geliyor sayfada yazanları yaptığım halde çözülmüyor

clipboard01nr0th

Internet Güvenlik ayarınızı en düşük düzeye getirmeyi ve geçici Internet dosyalarınızı (en azından tanımlama bilgilerini) silmeyi deneyin.
kirmizibuten - avatarı
kirmizibuten
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #3784
kirmizibuten - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Internet Güvenlik ayarınızı en düşük düzeye getirmeyi ve geçici Internet dosyalarınızı (en azından tanımlama bilgilerini) silmeyi deneyin.

dediklerini yaptım ama sorun devam ediyor.hiç bir mail hesabı bağlanamıyor.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
12 Ağustos 2008       Mesaj #3785
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kirmizibuten adlı kullanıcıdan alıntı

dediklerini yaptım ama sorun devam ediyor.hiç bir mail hesabı bağlanamıyor.

Geçici Internet Dosyalarının ve çerezlerin bilgisayara kopyalanmasını engellemişsin. Internet Explorer ayarlarını sıfırlama yaparsan sorun kalmayacaktır. Internet Explorer 7'ye göre söyleyeyim.

Geçici Dosyalara izin verme bölümünü düzeltebilirsiniz ancak başka bir yerde de eksik yer varsa bunun da düzelmesi için sıfırlanması veya ilk haline döndürülmesi daha iyi bir yöntemdir.

Masaüstünde Internet Explorer simgesine sağ tık > Özellikler veya Internet Explorer içinde Araçlar > Internet seçenekleri > Gelişmiş sekmesi > Internet Explorer Ayarlarını Sıfırla başlığı altında Sıfırla Butonuna basın ve Internet Explorer açık ise kapatıp tekrar açın.
mert102 - avatarı
mert102
Ziyaretçi
12 Ağustos 2008       Mesaj #3786
mert102 - avatarı
Ziyaretçi
Thank you for contacting the Microsoft Passport Network (now Windows Live ID) Support. We apologize for the inconvenience as this is an unmonitored mailbox. For assistance with your Windows Live ID, please visit: http://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlid. For all other MSN and Windows Live product support, please visit: http://support.live.com.

passport@css.one.microsoft.com BURAYA GÖNDERDİM CEVAP OLARAK ŞİFRE GELECEĞİNE ÜSTTEKİ PARAGRAF GELDİMsn Sad
C0mPuTeR - avatarı
C0mPuTeR
Ziyaretçi
12 Ağustos 2008       Mesaj #3787
C0mPuTeR - avatarı
Ziyaretçi
Değerli Editörler BU HATA KODUNUN ÇÖZÜMÜNÜ HEMEN SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.MSN HATA KODU:800706b5 msn 8.5 Saygılarımla...
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
12 Ağustos 2008       Mesaj #3788
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
C0mPuTeR adlı kullanıcıdan alıntı

Değerli Editörler BU HATA KODUNUN ÇÖZÜMÜNÜ HEMEN SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.MSN HATA KODU:800706b5 msn 8.5 Saygılarımla...

İnceleyiniz : MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008       Mesaj #3789
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/176726-msncleaner-1-6-4-msn-cleaner.html programını indirin ve bilgisayarınızı temizleyin.Bu hatayı almadan önce sisteminizde 1 değişiklik yaptınız mı deneyin Sorun Çözülmüş Olur İnşallah... Msn Happy)
Olmadı >>>(Yardım>Messenger Hakkında) Bilmem
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
c0mic - avatarı
c0mic
Ziyaretçi
13 Ağustos 2008       Mesaj #3790
c0mic - avatarı
Ziyaretçi
selamlar herkese
msn 8.5 kullanıcısıyım msn plus ve msn discovery ısında ıcbr eklentı yuklu degıl
sorunum şu ki;

Kameram gerek normalde grekse skype gıbı dıger programlarda normal sekılde calıstıgı halde ve msn ın kamera ayarları ıle ses ve goruntu ayarları menusunde de saglıklı sekılde calıstıgı halde karsı tarafa kamera acmaya calıstıgımda uzun sure beklıyor ve karsı tarafa kısa bır sure beyaz ekran ızlettırerek kendı kendıne kapanıor. sızce sorun nerden kaynaklanıyor

ayrıca hıcbır hata kodu da vermemekle bırlıkte webcam davetınız ıptal edılmıstır yazıyor..

denedıgım cozumler
msn ı kaldırıp yenı msn kurdum (tamamen temızleyerek)
webcam drıverını tekrar yukledım
yalın sekılde msn ıle (pls ve dıscovery olmadan) denedım
codeclerı unınstall yapıp tekrardan kurdum
duzelmedı
sızce sorun nedır?
Son düzenleyen c0mic; 13 Ağustos 2008 16:18 Sebep: eksik bilgi