Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 377

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.784.701 Cevap: 3.874
seytanreis - avatarı
seytanreis
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #3761
seytanreis - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Temiz bir kurulum yapmak sorununuzu çözebilir. Ancak şu şekilde yapmalısınız:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

dediklerini tek tek yaptım ama yine olmadı yinede saol diğer arkadaş gibi laf yetiştirmiyon millete hiç olmazsa bi çözüm yolu buluyon...
Sponsorlu Bağlantılar
LeroanZ - avatarı
LeroanZ
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #3762
LeroanZ - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şimdi ben, tüm msn sürümlerinde, birçok bilgisayarda, birçok dilde denedim olmuyor bir türlü...
Sorunum şu:
Sponsorlu Bağlantılar
***Msn ana penceresinden ayarlardan adımı değiştirdiğimde gözüküyor herşey normal ( msn ana pencersinde istediğim nick gözüküyor)
***Fakat herhangi bir konuşma pencresi açıldığında o konuşma penceresinin içinde nickimde hep adım soyadım yazıyor... ? ortalama 1 senedir de bu böyle =)
nasıl çözülür bu sorun ? teknik desteğe başvurdum fakat cevap gelmedi... ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
buzzz24 - avatarı
buzzz24
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #3763
buzzz24 - avatarı
Ziyaretçi
mailim acılmıyor spacesime bile bakamıyorum sifre dogru ama acılmıyor bu yazıyor Windows Live alanı daha oncede boyle olmustu baya bı gırmemıstım acılmıstı 120 aktıve flln yazıyodu sımdı yıne böyle bi 120 gun dahamı beklıcem neden oluyor bu ? yardım edersenız sevınırım sımdıden tşkler.....
buzzz24 - avatarı
buzzz24
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #3764
buzzz24 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben msn giremeye calısıyorum ama girmıyor kittle die bişeyler cıkıyor
ya yanlıs adres yada çok oturum açmaya çalıstınız dıyor spacese girmeye
calısıyorum

Windows Live alanı

bu cıkıyor

sifrem yanlıs degil emınım cunku bı ara bayadır gırememıstım msn 120 gün
sonra fln aktıve msj geldı aktıv ettım sımdı bır 120 gün dahamı beklicem ?
emre392gs - avatarı
emre392gs
Ziyaretçi
7 Ağustos 2008       Mesaj #3765
emre392gs - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle sorunum msn 8.5 kurulumu herşeyi temizledim kurma programı çalıştırdım fakat bir süre bekleyip yüklü değil diyor sistemim gereği bilgisayarı kapattığımda bilgisayara çökecek sistem ilk geldiği gün msn olduğu için kaldırdığımızda çöküyor acil yardımlarınızı bekliyorumMsn Happy
mihracester - avatarı
mihracester
Ziyaretçi
7 Ağustos 2008       Mesaj #3766
mihracester - avatarı
Ziyaretçi
cok acillll
arkadaslar msn için hareketlı ifade indirdim fakat msn yukleyemıyorum yardımcı olurmsunuz
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
8 Ağustos 2008       Mesaj #3767
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

hep çevirim dışı açılıyoo msnim nedeni nedir.???? arkdaşlar sinirlerim bozuldu bi turlu düzelmedi çevrimciye alsamda bi sonraki açılışımda yine çevirimdışı şekilde açılıyoo anlamadım gittii msn 8.5 ve plus kullanmaktayım 2 gündür boyleee....cevaplarınızı bekliyorum teşşekürler...Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry

Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

Kişisel durumunuzu çevirimdışı bırakıp oturum kapatırsanız yeni oturumunuzda çevirimdışı açılır Msn Happy Durmnuzu çevirimiçi yapıp oturumu kapatıp yeniden açın bakın ...

Bu böyle değil ki zaten. The Unique, kişisel durum ile MsgPlus!'ın kişisel durumlarını kastediyorsan orada Çevrimdışı göster'i seçemiyoruz. Normal Messenger da son bırakılan durumu değil, oturum açılırken kullanılan durumu hatırlayabilir.

Alıntı

zaten cevirimci yapıp oturumu kapasamda yine sonraki açılışımda cevirim dışı açılıyooo anlamdın gittiii. yani ne durumda kaparsam kapayım hep çevirim dışı moddaa açılıyooooo....

Messenger'ı açtığınızda 'Farklı oturum aç' satırında "Çevrimdışı göster" mi seçilmiş durumda oluyor, yoksa orada başka birşey seçseniz bile oturum açtığınızda kendiliğinden "Çevrimdışı göster"e mi değişiyor?

Messenger Plus! Live'ın kaldırıcısındaki "Messenger'ı Onar" düğmesini kullanarak yüklü bütün scriptleri devreden çıkartmayı denediniz mi (tabii ki daha önceden herhangi bir script yüklediyseniz)_?

Alıntı
LeroanZ adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar şimdi ben, tüm msn sürümlerinde, birçok bilgisayarda, birçok dilde denedim olmuyor bir türlü...
Sorunum şu:
***Msn ana penceresinden ayarlardan adımı değiştirdiğimde gözüküyor herşey normal ( msn ana pencersinde istediğim nick gözüküyor)
***Fakat herhangi bir konuşma pencresi açıldığında o konuşma penceresinin içinde nickimde hep adım soyadım yazıyor... ? ortalama 1 senedir de bu böyle =)
nasıl çözülür bu sorun ? teknik desteğe başvurdum fakat cevap gelmedi... ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Konuştuğunuz kişiler konuşma penceresinin ileti bölümünde (pencere başlığı değil!) adınızı nasıl görüyorlarmış, sorar mısınız?
Alıntı
emre392gs adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle sorunum msn 8.5 kurulumu herşeyi temizledim kurma programı çalıştırdım fakat bir süre bekleyip yüklü değil diyor sistemim gereği bilgisayarı kapattığımda bilgisayara çökecek sistem ilk geldiği gün msn olduğu için kaldırdığımızda çöküyor acil yardımlarınızı bekliyorumMsn Happy

Sadece koyulaştırdığım yeri anlayabildim, çözüm burada olabilir mi: WLM Installer Kurulum Problemi ve Çözümü

Alıntı
mihracester adlı kullanıcıdan alıntı

cok acillll
arkadaslar msn için hareketlı ifade indirdim fakat msn yukleyemıyorum yardımcı olurmsunuz

Messenger'ın İfadeler penceresinden yükleyebilmeniz lazım. Konuşma penceresinin menüsü > Araçlar > İfadeler > Oluştur.
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
8 Ağustos 2008       Mesaj #3768
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
messengerı çevirim dışı açılıyoo hep bu durumda çevirimci olarak alsamda konumunu bi sonraki açılışımda yine çevirim dışı açılıyo diğer kullandığım hesaplarda boyle bi sorun yok aynı pc de....
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
8 Ağustos 2008       Mesaj #3769
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

messengerı çevirim dışı açılıyoo hep bu durumda çevirimci olarak alsamda konumunu bi sonraki açılışımda yine çevirim dışı açılıyo diğer kullandığım hesaplarda boyle bi sorun yok aynı pc de....

O hesapta oturum açarken Farklı oturum aç : Çevrimdışı Göster olmamasına dikkat ediniz...

• Örnek : adszlh0
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
8 Ağustos 2008       Mesaj #3770
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
kendim buldum yinede teşşekürler tüm register girişlerini sildim anca düzeldi ilginiz için teşşekküerler..