Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 386

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.784.764 Cevap: 3.874
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3851
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
msndeki el yazısı özelliğini nası etkinlestirebilirim araclardan iletiler bölümünden işaretledim aslında el yazısı kutucugunu ama bisiye yaramıo Msn Confused yardım edebilirmisiniz rica etsem Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Masalım - avatarı
Masalım
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3852
Masalım - avatarı
Ziyaretçi
benım merak ettıgım sey ise bloklandıgımı bıldıgım kişiye yazamam oda bana yazmaz deilmi?ama şöyle bir şey oldu bloklayan kişi onlıne ama ben onu cevırım dışı goruyorum ve bana ileti yazıyor ve ben ona cevap yazıyorum bunu anlamış deılım boyle bırsey nasıl olabılır ????
Sponsorlu Bağlantılar
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3853
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eLmA_$eKeR! adlı kullanıcıdan alıntı

msndeki el yazısı özelliğini nası etkinlestirebilirim araclardan iletiler bölümünden işaretledim aslında el yazısı kutucugunu ama bisiye yaramıo Msn Confused yardım edebilirmisiniz rica etsem Msn Sad

Alttaki program.indirin ve kurun. Artık msnde en yazısı özelliğini kullanabilirsiniz.

Msn el yazısı download

Alıntı
Masalım adlı kullanıcıdan alıntı

benım merak ettıgım sey ise bloklandıgımı bıldıgım kişiye yazamam oda bana yazmaz deilmi?ama şöyle bir şey oldu bloklayan kişi onlıne ama ben onu cevırım dışı goruyorum ve bana ileti yazıyor ve ben ona cevap yazıyorum bunu anlamış deılım boyle bırsey nasıl olabılır ????

Sizi engeleyen biri size ; sizin engellediğiniz biri de size StuffPlug kullanarak yazabilir..
Örnek : Sercax - Jgdsh yi engelledi : ondan ileti alamaz ve onda çevrimdışı görünür fakat ileti gönderebilir...

Engelli Kişilerle Konuşabilme
StuffPlug 3.5 Engelli Kişilerle Konuşabilme özelliği ile engellediğiniz kişilerle yazışabilirsiniz. Onlar istedikleri zaman sizinle yazışamazlarken, ihtiyacınız olduğu zamanlarda siz onlarla yazışabilirsiniz. Biraz zalimce ama kimi zamanlar kullanışlı... : )

Ayrıntılı Bilgi - Resimli Anlatım - İndirme bağlantısı ve Daha fazlası için : StuffPlug - Windows Live Messenger için StuffPlug 3.5 - MsXLabs
Son düzenleyen SeRCaX.TR; 5 Eylül 2008 10:18 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
dj_eylul - avatarı
dj_eylul
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3854
dj_eylul - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben yeni üye oldum sormak istediğim bişey var yardımcı olursanız sevinirim bi arkadaşımın msn adresine istemediği halde yabancı kadınlar virüs atıyo bişeyler yazıolar ve internet sitelerini yolluyolar acaba bunu nasıl engelleyebiliriz
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008       Mesaj #3855
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
dj_eylul adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben yeni üye oldum sormak istediğim bişey var yardımcı olursanız sevinirim bi arkadaşımın msn adresine istemediği halde yabancı kadınlar virüs atıyo bişeyler yazıolar ve internet sitelerini yolluyolar acaba bunu nasıl engelleyebiliriz

Bakınız ilgili konular:

MSN Messenger Virüsü Temizleme Yöntemi

Yeni MSN Virüsü Hakkında Yardım

https://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...-de-virus.html
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3856
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
yardımınız için cok tsk.ler Msn Happy
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3857
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Msn ' de el yazısı özelliğini açmanın bir diğer yolu StuffPlug kullanmaktır... StuffPlug hakkında herşey için tıklayınız

StuffPlug ' da el yazısı eklentisini açmak :
adszrk4
eLLi5 - avatarı
eLLi5
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3858
eLLi5 - avatarı
Ziyaretçi
msn adresim çalındı dolayısıylada geri almak için ne yapsam olmuyor onu geçtim kapatmak istiyorum oda olmuyor lütfen yardım edinMsn Cry
Masalım - avatarı
Masalım
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3859
Masalım - avatarı
Ziyaretçi
tmm buda guzel bırsey ama sadece bunda ben engelledıgım kısıye yazıyorum o bana yazamıyor.bunun olabılmesı ıcın bendede bu programın olması gereklıkı ben bunu yenı ogrendım ve yukledım.ben nonu cevırım dısı goruyorum bana yazıyor bende ona yazıyorum boyle bırsey varmı yanı
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Eylül 2008       Mesaj #3860
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Masalım adlı kullanıcıdan alıntı

tmm buda guzel bırsey ama sadece bunda ben engelledıgım kısıye yazıyorum o bana yazamıyor.bunun olabılmesı ıcın bendede bu programın olması gereklıkı ben bunu yenı ogrendım ve yukledım.ben nonu cevırım dısı goruyorum bana yazıyor bende ona yazıyorum boyle bırsey varmı yanı

Başlat > Programlar > Windows Messenger ile oturum açtığınızda da durum aynı mı?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.