Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 387

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.783.560 Cevap: 3.874
Masalım - avatarı
Masalım
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3861
Masalım - avatarı
Ziyaretçi
evet aynı

Sponsorlu Bağlantılar
yanı bu durumun oluşabilmesi için gereklı stuffplug harici bir program eklenti varmıdır onu merak edıyorum ben aslında
Son düzenleyen Masalım; 5 Eylül 2008 19:34 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #3862
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eLLi5 adlı kullanıcıdan alıntı

msn adresim çalındı dolayısıylada geri almak için ne yapsam olmuyor onu geçtim kapatmak istiyorum oda olmuyor lütfen yardım edinMsn Cry

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Eylül 2008       Mesaj #3863
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Masalım adlı kullanıcıdan alıntı

evet aynı

yanı bu durumun oluşabilmesi için gereklı stuffplug harici bir program eklenti varmıdır onu merak edıyorum ben aslında

Hayır. Kişi listenizde çok fazla kişi mi var (engelliler dahil)? Sunucu tabanlı bir problem de olabilir. Başka bir bilgisayarda deneme şansınız varsa kontrol edin. Durum aynıysa Windows Live destek hattına başvurmanız gerekiyor: MSN Messenger - English (United States)
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
dj_eylul - avatarı
dj_eylul
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #3864
dj_eylul - avatarı
Ziyaretçi
Msn HappyMsn Happyteşekkürler çok sağolunn
teknolaz - avatarı
teknolaz
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #3865
teknolaz - avatarı
Ziyaretçi
mrb.msn adresim hacklenmiş ve listedeki herkesi silmişler bu kişileri geri almak için ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim...SAYGİLAR....
keyci60 - avatarı
keyci60
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #3866
keyci60 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım benim sorunum pc yi heraçıp kapattığımda hep yeniden giriyorum msn adresimi en son live 9.0beta kurdum böyle oldu ne yapabilirim şindiden teşekkürler allah rızası için yardım eden yokmu
smgee - avatarı
smgee
Ziyaretçi
7 Eylül 2008       Mesaj #3867
smgee - avatarı
Ziyaretçi
dün akşamdan beri windows live messenger'ın hiçbir sürümü msnimi açmıyor... (hepsini tekrar tekrar yükledim!) 7.5te ise zaten geliştirmeyi öneriyor ve tekrar live'e geliyor! yalnızca benimkini değil bilgisayarımda hiç bir msni açmıyor! LÜTFEN YARDIM EDİN!!
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
7 Eylül 2008       Mesaj #3868
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
smgee adlı kullanıcıdan alıntı

dün akşamdan beri windows live messenger'ın hiçbir sürümü msnimi açmıyor... (hepsini tekrar tekrar yükledim!) 7.5te ise zaten geliştirmeyi öneriyor ve tekrar live'e geliyor! yalnızca benimkini değil bilgisayarımda hiç bir msni açmıyor! LÜTFEN YARDIM EDİN!!

Karşılaştığınız hatayla ilgili biraz daha açıklamacı olabilirseniz yardım ettiğim konuda noktaları daha kesin vurgulayabiliriz.
cezerye - avatarı
cezerye
Ziyaretçi
8 Eylül 2008       Mesaj #3869
cezerye - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn i kurdum.. web cam daveti göndermek istediğimde şöle bi uyarıyla karşılaşıyorum.. kaldırıp tekrar kurdum fakat aynı sorun gene oldu bilgisi olan var mı acaba?

Alıntı

Görüntülü Arama ile Bilgisayar Araması hizmetini aynı anda kullanamazsınız.

smgee - avatarı
smgee
Ziyaretçi
8 Eylül 2008       Mesaj #3870
smgee - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Karşılaştığınız hatayla ilgili biraz daha açıklamacı olabilirseniz yardım ettiğim konuda noktaları daha kesin vurgulayabiliriz.

O sorun çözüldü şimdi live messenger 8.5 düzgün çalışıyor fakat MsgPlusLive-470 yüklediğimde açar açmaz hata vermeye başladı ve giremiyorum.. plus'ı sildiken sonra sorunsuz çalışıyor program... ?? vee birden oldu ben ikisini birlikte sorun olmadan kullanabiliyordum... bir antivirus programını sildim zaten ben yüklemiştim kullanıcı adı falan istiyordu ve öylece duruyordu tarama falan yapamamıştım hiç zaten türkçesi de bozuk bir programdı... inşallah etkisi olmamıştır... ismi hatrımda değil...