Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 385

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.784.723 Cevap: 3.874
secondert - avatarı
secondert
Ziyaretçi
26 Ağustos 2008       Mesaj #3841
secondert - avatarı
Ziyaretçi
Konuyu yanlış şekilde açmışsam özür dilerim

Sponsorlu Bağlantılar
Forumunuzdan aldığım taze Live messenger 2009 ve patch ile kullandım

Mükemmel bir görünüm oluştu, artı çok kullanışlı ancak rar dosyalarını gönderemiyorum, patch içeriğinde bulundan exe vs. izin verme özelliği de görüntülenemiyor,

Gönderim yapmak istediğimde Klasik Antivirüs sorgusu çıkıyor

Sorunumu nasıl çözebilirim?
Zaur - avatarı
Zaur
Ziyaretçi
27 Ağustos 2008       Mesaj #3842
Zaur - avatarı
Ziyaretçi
Selam, arkadaşlar uzun zamandır W.L.Messanger kullanıyorum ve de listemde 240 kişi var ama son zamandır böyle bir sorunum var, 35 bekleyen isteğiniz var diyor bende tikladım Bitir deyib çıkdım ama 35 bekleyen isteğiniz var öylece duruyor ama içi boşdur, ben bunu nasıl düzelte bilirim acaba?

Sponsorlu Bağlantılar
msnxu6

Son zamanlardada beni listesine ekleyenleri kabul etmem üçün çıkması lazım olan Tamam penceresi çıkmıyor bu yüzdende o kişiyle konuşamıyorum bunun sebebi nedir acaba?
Arkadaşlar başka bir bilgisayardan Windows live messangerime giriş yapıyorum bu kezde 22 bekleyen isteğiniz var diyor ama her ikisininde içi boşdur, bu neden böyle oluyor?

Birde eklediyim bir kaç kişi var offline olsada konuşa biliyorum ve resimdede görüyorsunuz Şimdi eklemek için burayı tıklayın yeri var tıklıyorum ama hiç bir şey değişmiyor bu neden böyle oluyor ki?

msnfd6
SiniTRa - avatarı
SiniTRa
Ziyaretçi
27 Ağustos 2008       Mesaj #3843
SiniTRa - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bnm msndeki sorun yazılanlar gelmiyor bazen yazdıklarım gitmiyor neden acaba böyle bişi olabilir Msn Confused tşkler şimdiden ltf yardım Msn Sad
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
28 Ağustos 2008       Mesaj #3844
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SiniTRa adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bnm msndeki sorun yazılanlar gelmiyor bazen yazdıklarım gitmiyor neden acaba böyle bişi olabilir Msn Confused tşkler şimdiden ltf yardım Msn Sad

Güvenlik programı engellemesinden dolayı böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Oturum açabiliyorum diyebilirsiniz. Her zaman oturum açmayı engelleyecek gibi bir kural yok. Açtıktan sonra sizdeki gibi iletileri gönderip alamazsınız.
SAFKAN27 - avatarı
SAFKAN27
Ziyaretçi
29 Ağustos 2008       Mesaj #3845
SAFKAN27 - avatarı
Ziyaretçi
ben hotmailden yeni bir e-posta aldım msn açmak için giriyorum ve açılmıyor live ıd kaydolmak için giriyorum bana

E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazın.

die bir uyarı veriyor bana bu konuda yardımcı olursnaız sevinirim
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
29 Ağustos 2008       Mesaj #3846
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazın

zaten bir E - posta ' nız var diyor..

Messenger ' ınızın neden açılmadığını , ekran görüntüsü , messenger sürümünüzü varsa StufPlug Messenger Discovery , Messenger Plus sürümlerinizi ve işletim sisteminiz hakkında bilgi veriniz.. Bu tüm teknik destek talebinde bulunan üyelerimiz için geçerlidir....
Zaur - avatarı
Zaur
Ziyaretçi
29 Ağustos 2008       Mesaj #3847
Zaur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Zaur adlı kullanıcıdan alıntı

Selam, arkadaşlar uzun zamandır W.L.Messanger kullanıyorum ve de listemde 240 kişi var ama son zamandır böyle bir sorunum var, 35 bekleyen isteğiniz var diyor bende tikladım Bitir deyib çıkdım ama 35 bekleyen isteğiniz var öylece duruyor ama içi boşdur, ben bunu nasıl düzelte bilirim acaba?

msnxu6

Son zamanlardada beni listesine ekleyenleri kabul etmem üçün çıkması lazım olan Tamam penceresi çıkmıyor bu yüzdende o kişiyle konuşamıyorum bunun sebebi nedir acaba?
Arkadaşlar başka bir bilgisayardan Windows live messangerime giriş yapıyorum bu kezde 22 bekleyen isteğiniz var diyor ama her ikisininde içi boşdur, bu neden böyle oluyor?

Birde eklediyim bir kaç kişi var offline olsada konuşa biliyorum ve resimdede görüyorsunuz Şimdi eklemek için burayı tıklayın yeri var tıklıyorum ama hiç bir şey değişmiyor bu neden böyle oluyor ki?

msnfd6

Arkadaşlar bu sorunların çözümün bilen yokmu?
s3ckin - avatarı
s3ckin
Ziyaretçi
1 Eylül 2008       Mesaj #3848
s3ckin - avatarı
Ziyaretçi
MSN'imde son ekledigim kisiler beni silmis olarak goruyorum fakat silmediklerine eminim cunku konusuyorum soruyorum.. Baska msnde kendim denedim fakat diger hotmail adresinde boyle sorun yok.. Benim kullandigim msn adresinde ne sorun olabilir ?
djrahim25 - avatarı
djrahim25
Ziyaretçi
4 Eylül 2008       Mesaj #3849
djrahim25 - avatarı
Ziyaretçi
sağolasın arkadaş güzel paylaşım
keyci60 - avatarı
keyci60
Ziyaretçi
4 Eylül 2008       Mesaj #3850
keyci60 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım benim sorunum pc yi heraçıp kapattığımda hep yeniden giriyorum msn adresimi en son live 9.0beta kurdum böyle oldu ne yapabilirim şindiden teşekkürler