Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 174

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.784.687 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2007       Mesaj #1731
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
renata adlı kullanıcıdan alıntı

yaa arkadaşlar benim sorunum msnde isimlerin yanında onli oldukları zaman yeşil offline oldukları zamansa grimsi olan adam var ya onun yerine bazı arkadaşlar büyültmüş(onlarada sordum bulamdılar) yani orada msn adamlar değil elemamnın kullandığı avatar var çok uğraştım bulamadım internettede bunula ilgili bişi bulamadın bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Messenger kişi listenizin olduğu pencere > Kişileri yönet (Kişi ekle butonunun yanında) > Ayrıntıları göster işaretleyin.

Sponsorlu Bağlantılar
kynetvb1

YGT - avatarı
YGT
Ziyaretçi
8 Şubat 2007       Mesaj #1732
YGT - avatarı
Ziyaretçi
aynı bilgisayarda hem 7.5 hem live kulanmak için ne yapabiliriz 1 kere sitede gördüm sanki ama tektar bulamadım..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2007       Mesaj #1733
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erbilcoker adlı kullanıcıdan alıntı

slm.
msn.den sildiğim veya engellediğim kişileri araçlar/seçenekler/gizlilik/engellenenler bölümünde görüyorum ve kendilerini silemiyorum onlar beni silmeden silinmeyeceği söleniyor bunları silmenin bir yolu yokmu acaba yardımlarınız için şimdiden tşk.ler

Yok.

Alıntı
YGT adlı kullanıcıdan alıntı

aynı bilgisayarda hem 7.5 hem live kulanmak için ne yapabiliriz 1 kere sitede gördüm sanki ama tektar bulamadım..

Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger)
YGT - avatarı
YGT
Ziyaretçi
8 Şubat 2007       Mesaj #1734
YGT - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler ama bunu yükledikten sonra msnlerin 2side plus ve discovey programlarını görmedi bunun için ne yapabilirz..
romans1980 - avatarı
romans1980
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1735
romans1980 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bende de bir sorun var
ne derseniz valla live messengerin uzaktan yardım iste var biliyorsunuz onda ben baglanamıyorum hiç bir yere bu uzaktan masaüstünü yönetebiliyorsun ya o olay çogu şeyi denedim ama olmuyor formda aradım ama dile getiren olmamış acaba bana bu konuda yardım cı olurmusun valla çok ii olacak şimdiden teşekkğr ederim birde ben pek nete giremiyorum acaba bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlar bana ********** kolya gelsin
Son düzenleyen Blue Blood; 9 Şubat 2007 01:13 Sebep: Mail adresi vermek yasak..!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1736
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
romans1980 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba bende de bir sorun var
ne derseniz valla live messengerin uzaktan yardım iste var biliyorsunuz onda ben baglanamıyorum hiç bir yere bu uzaktan masaüstünü yönetebiliyorsun ya o olay çogu şeyi denedim ama olmuyor formda aradım ama dile getiren olmamış acaba bana bu konuda yardım cı olurmusun valla çok ii olacak şimdiden teşekkğr ederim birde ben pek nete giremiyorum acaba bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlar bana ********** kolya gelsin

Uzaktan yardım için ilk önce Bilgisayarıma sağ tıklayıp

1. Uzak seçeneğine tıklıyorsunuz.

jpges8

2. Uzaktan yardım ve Uzaktan masa üstü Seçeneklerinin yanındaki kutucukları işaretliyorsunuz ve tamam diyorsunuz

jpg1ap1

Kolay gelsin..
pusucom - avatarı
pusucom
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1737
pusucom - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaş msn de bir hata veriyor hata raporu 80048820 kodla hata veriyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1738
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pusucom adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaş msn de bir hata veriyor hata raporu 80048820 kodla hata veriyor

1) İnternetinizin olup olmadığını kontrol edin.
2) Bilgisayarınızın saatini ve tarihini kontrol edin
3) Explorerın proxy ayarlarının otomatik bul seçeneğini kaldırın.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) connections (bağlantılar) Lan setting içindeki Automatically detect settings(otomatik proxy bul)seçeneğini kaldırın.
4) MSN Messenger 7.5i başlatın.sonra msn de "Tools" menüsündeki "Options." seçeneğini açın.orada "Connection," ve "Advanced Settings." seçeneğini açarak "SOCKS." seceneğini kaldırın okeyleyerek setting bölümünden çıkabilirsiniz.
5) Explorerın ayarlarındaki advantec seçeneğini ayarlayacağız.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) menüsündeki advantec (gelişmiş) sekmesindeki security altındaki
"Check for server certificate revocation" (sertifika ile iilgili alanı) sekmesinin chekini kaldırın.
"Use SSL 2.0" sekmesini işarateleyin
"Use SSL 3.0" sekmesini işarateleyin
6) Sonra da msn messengerınızı tamamen kapatın. System treyden de kaldırın. Daha sonrada başlat çalıştırdan
aşağıdaki komutları yazın. Her komutu yazıp okeylediğinizde reğisterin başarılı bir şekilde yapıldığına dair mesaj gelecektir. İşleminizi bitirdikren sonra msni tekrar çalıştırın.çalışmazsa makinenizi restart edip deneyin.
Yine sorun devam ederse msni update seçeneği ile kurun.
recruit - avatarı
recruit
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1739
recruit - avatarı
Ziyaretçi
S.a.
Yakın bir zamanda live messengerı silip tekrar yükledim , fakat 2 gündür sürekli kendiliğinden messenger kapanıyor , daha doğrusu msn bağlantısı gidiyor , fakat netteki bağlantıda sorun yok. Tekrar silip kurdum fakat maalesef aynı sorun devam ediyor. Nasıl düzeltebiliriz.
Teşekkürler.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
9 Şubat 2007       Mesaj #1740
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
recruit adlı kullanıcıdan alıntı

S.a.
Yakın bir zamanda live messengerı silip tekrar yükledim , fakat 2 gündür sürekli kendiliğinden messenger kapanıyor , daha doğrusu msn bağlantısı gidiyor , fakat netteki bağlantıda sorun yok. Tekrar silip kurdum fakat maalesef aynı sorun devam ediyor. Nasıl düzeltebiliriz.
Teşekkürler.

Bu sorunun internet bağlantısından kaynaklanmadığına eminseniz aşağıdaki adımları takip edin..

Denetim Masası > Program Ekle Kaldırdan Messengerla alakalı ne varsa kaldırın. Sonra Program Files'ın içindeki Messenger Dosyalarını silin. Daha sonra

- Başlattan çalıştır'a tıklayın regedit.exe yazıp enter'a basın. Aşağıdakileri silin:

-
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

-
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

Son Olarak vereceğim linkten Messenger'ı indirin ve kurun.

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ