Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 221

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.261 Cevap: 3.874
romantik84 - avatarı
romantik84
Ziyaretçi
7 Haziran 2007       Mesaj #2201
romantik84 - avatarı
Ziyaretçi
onlardan eminim ama yine de görüntü resmi göremiyorum. yardım lütfen...
Sponsorlu Bağlantılar
evrimkır - avatarı
evrimkır
Ziyaretçi
9 Haziran 2007       Mesaj #2202
evrimkır - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar benim sorum şu olacak bana yardımcı olabilir misiniz ? msn de birisinin beni silip silmediğini öğrenebilir miyim bunu öğrenmek için bir proğram var mı ?TEŞEKKÜRLER şimdiden
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
9 Haziran 2007       Mesaj #2203
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
evrimkır adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar benim sorum şu olacak bana yardımcı olabilir misiniz ? msn de birisinin beni silip silmediğini öğrenebilir miyim bunu öğrenmek için bir proğram var mı ?TEŞEKKÜRLER şimdiden

Başlığımızı inceleyiniz;
MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler)
ademozkan_06 - avatarı
ademozkan_06
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #2204
ademozkan_06 - avatarı
Ziyaretçi
arkdaslar birisi msn messengerimi çaldı msn mi tekrar nasıl alırım sanırım pc me girip içlemi ordan yaptı bunu bulmanın yada işime yarayacak programları bana verebilirmisinMsn Grin
Son düzenleyen ahmetseydi; 10 Haziran 2007 13:02 Sebep: MSN Alış-Verişi Yasaktır
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #2205
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ademozkan_06 adlı kullanıcıdan alıntı

arkdaslar birisi msn messengerimi çaldı msn mi tekrar nasıl alırım sanırım pc me girip içlemi ordan yaptı bunu bulmanın yada işime yarayacak programları bana verebilirmisinMsn Grin

bağlantıyı inceleyin

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
Son düzenleyen ahmetseydi; 10 Haziran 2007 13:02
grapho - avatarı
grapho
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #2206
grapho - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bir sorunum var. Kız kardeşimin messengerda yaşından oldukça büyük bir adamla uygunsuz şekilde yazıştığından şüpheleniyordum ve takip amacıyla iletilerini kaydetmeye başladım ancak kardeşim bunu farketti ve ileti geçmişini kaydet seçeneğindeki onay işaretini kaldırdı. Şimdi keylogger programlarıyla takip etmeye çalışıyorum ancak bu pek de faydalı olmadı çünkü iletileri tek taraflı olarak görüyorum. Benim için önemli olan kız kardeşimin yazdıklarından çok karşı tarafın yazdıkları. İletileri kaydedip gerekli yerlere suç duyurusunda bulunmak istiyorum. Bu amaçla Messenger içinden ileti geçmişi kaydet seçeneğini aktif hale getirmeden ve kardeşime farkettirmeden nasıl iletileri kaydedebilirim. Bunun için bir program varsa önerebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
10 Haziran 2007       Mesaj #2207
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
grapho adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim bir sorunum var. Kız kardeşimin messengerda yaşından oldukça büyük bir adamla uygunsuz şekilde yazıştığından şüpheleniyordum ve takip amacıyla iletilerini kaydetmeye başladım ancak kardeşim bunu farketti ve ileti geçmişini kaydet seçeneğindeki onay işaretini kaldırdı. Şimdi keylogger programlarıyla takip etmeye çalışıyorum ancak bu pek de faydalı olmadı çünkü iletileri tek taraflı olarak görüyorum. Benim için önemli olan kız kardeşimin yazdıklarından çok karşı tarafın yazdıkları. İletileri kaydedip gerekli yerlere suç duyurusunda bulunmak istiyorum. Bu amaçla Messenger içinden ileti geçmişi kaydet seçeneğini aktif hale getirmeden ve kardeşime farkettirmeden nasıl iletileri kaydedebilirim. Bunun için bir program varsa önerebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...

Messenger Plus'ı kullanabilirsiniz. İnceleyin....
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
FiRewaLL - avatarı
FiRewaLL
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #2208
FiRewaLL - avatarı
Ziyaretçi
S.a Arkadaslar. Artık Cıldırmak üzereyim Sizlere Sorayim dedim.
Live Messenger 8.1 kullanıyorum.
Mesela Msn adresimi Acıyorum Tak diye msn kapanıyor yeniden baglanmaya calısıyor baglanıyor yine düşüyor bu boyle gidiyor.
sonra bi ara baglanıyor baya duruyo yine aynı sekilde hattan düşüyor. yardim ederseniz cok sevinirim arkadaslar..

şimdiden hepinize tşkler ederim. kolay gelsin

Mesela Msn adresimi Acıyorum Tak diye msn kapanıyor yeniden baglanmaya calısıyor baglanıyor yine düşüyor bu boyle gidiyor.
sonra bi ara baglanıyor baya duruyo yine aynı sekilde hattan düşüyor. yardim ederseniz cok sevinirim arkadaslar..

Son düzenleyen FiRewaLL; 10 Haziran 2007 14:36 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Haziran 2007       Mesaj #2209
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
FiRewaLL adlı kullanıcıdan alıntı

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
FiRewaLL - avatarı
FiRewaLL
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #2210
FiRewaLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar

üstadım yaptim kaldırdım yeniden de kurdum ama hala aynı Msn Confused