Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 2

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.783.082 Cevap: 3.874
sildan - avatarı
sildan
Ziyaretçi
29 Ekim 2005       Mesaj #11
sildan - avatarı
Ziyaretçi
merhaba siteyi ve forumları uzun zamandır takip ediyorum böyle bi sorunla karşılaşınca sizden yardım istemek mantıklı geldi. geçen hafta benim msn adresi hack lendi ve malesef geri alamadım bende yeni bi msn adresi alıp kullanmaya başladım ama bu adrese ne winks ne dinamik arka plan ne de avantar yüklenmiyo ''içerik yüklenemedi daha sonra tekrar deneyin'' sürekli bu uyarıyla karşılaşıyorum.. sizce sebebi ne olabilir??
Sponsorlu Bağlantılar
mustafakilic - avatarı
mustafakilic
Ziyaretçi
29 Ekim 2005       Mesaj #12
mustafakilic - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim de msn de ifadelerim özelliğini kullanamıyorum bi ifade gönderdiğimde ifade yerine kısayol yazıları çıkıyo birde bir göz kırpması gönderdiğimde veya aldığımda msn kendiliğinden oturumu kapatıyor ben bu özellikleri kullanabilmek için msn yi birkaç kez silip tekrar kurdum fakat nafile yine olmuyor yine olmuyor bana bir yardımcı olsanız memnun olurum
Sponsorlu Bağlantılar
DeLi_ZaL - avatarı
DeLi_ZaL
Ziyaretçi
29 Ekim 2005       Mesaj #13
DeLi_ZaL - avatarı
Ziyaretçi
bizim şifremizde dogru ne maile girebiliyoruz ne msn'e
bunun kotruluş yolu yokmudur? bilen arkadaş yokmu..
jayjay67 - avatarı
jayjay67
Ziyaretçi
29 Ekim 2005       Mesaj #14
jayjay67 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eskopate adlı kullanıcıdan alıntı

selam benim msn ile ilgili problemim msn açmadan hata vermesi hata koduda 80048820 yeniden msn yi yükledim ama olmadı 7.5 de oluyor tabi bu hata 7.0 yükledim ama yine olmadı bir yardım etseniz?

MERABA ARKADAŞLAR AYNI SORUN BU SABAHTAN BERİ BENDE DE VAR. İKİ KEZ YENİDEN KURDUM 7.5İ AMA DEĞİŞEN BİRŞEY OLLMADI. AYNI HATA KODUNU VERİP DURUYOR. BAĞLANTI SORUN GİDERİCİSİNİ AÇTIĞIMDA İSE ANAHTAR BAĞLANTI NOKTALARI NIN YANINDA UYARI İŞARETİ ÇIKIYOR. SABAHTAN BERİ Bİ TÜRLÜ İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM. LÜTFEN YARDIM EDİNNNNNNMsn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2005       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jayjay67 adlı kullanıcıdan alıntı

MERABA ARKADAŞLAR AYNI SORUN BU SABAHTAN BERİ BENDE DE VAR. İKİ KEZ YENİDEN KURDUM 7.5İ AMA DEĞİŞEN BİRŞEY OLLMADI. AYNI HATA KODUNU VERİP DURUYOR. BAĞLANTI SORUN GİDERİCİSİNİ AÇTIĞIMDA İSE ANAHTAR BAĞLANTI NOKTALARI NIN YANINDA UYARI İŞARETİ ÇIKIYOR. SABAHTAN BERİ Bİ TÜRLÜ İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM. LÜTFEN YARDIM EDİNNNNNNMsn Cry

Merhaba İLk OLarak Msn ni Kapat Daha Sonra Monitörün Sağ ALt Köşesinde ki Saat e İki Kere TıkLa ve Gün/Ay Hatta Saatin DoğruLuğunu KesinLeştir.. Dana Sonra SırasıyLa BaşLat>ÇaLıştır> regsvr32 softpub.dll Yazıp Enter Yap....

SaygıLar.

Alıntı

PLAYYYY ONU YAPTIM TEŞEKKURLER AMA TEKRAR AYNI HATAYI VERİYORRR. BAŞKA NE OLABİLİR NEDENİ Bİ FİKRİN VARMIII??
Msn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad

JAy JAy Msn n KapaLı OLsun Yaparken ve Dikkat Et Tarih Saat Gün Ay Vs. AyarLarın Tamam OLsun Daha Sonra Yukarıda ki Verdiğim Komutu Aynen UyguLa ve Pc ni Yeniden BaşLat..

SaygıLar...

Alıntı

Playyy, saat tarih hepsini kontrol ettim. dediğin komutu da yazdım. Başarıyla gerçekleştirildi dedi. ama yine aynı hatayı veriyor. Msn CryMsn CryMsn CryMessenger 7 yüklesem bişe değişir mi acaba?? Değişcekse nereden yükleyebilirim?

Jay Jay Birde Msn i ve Tüm EklentiLerini Pc nden KaLdır ve Pc ni Yeniden BaşLat Msn i Kur ve Aynı KomutLarı Tekrar İzLe BakaLım NasıL OLacak.. Sende Başka Bir Sorun Var Sanırım.. OLmazsa Tekrar Dön buraya Bir Çaresine BakaLım.. Msn Dunno

Alıntı

RESTART YAPMADAN ÖNCE Bİ DE WİNDOWS MESSENGERİ KALDIRABİLECEĞİM Bİ ÇALIŞTIR KOMUTU VEREBİLİRMİSİN. ONU DA KALDIRMAMIN Bİ YARARI OLABİLİR BELKİ PLAYYYYY. SEN DAHA İİ BİLİRİSİNMsn Wink

Windows Msg. İLe Bir ALakası Yok Jay Jay Ama BuLabiLirsem Komutu Yazarım Buraya Ok Msn Wink

Alıntı

PLAYYYY. BİŞE DİCEM AMA KISMAK YOK TAMAM MIMsn Happy OLMADIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry

ALLa ALLa Enteresan Bir Durum,, OLmaması İmkansız Bu Çözüm Herzaman % 100 Tam Sonuç Vermiştir.. Ben Biraz Düşüneyim Az Müsade Jay Jay..
Son düzenleyen Blue Blood; 31 Mart 2006 22:28
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2005       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sildan adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba siteyi ve forumları uzun zamandır takip ediyorum böyle bi sorunla karşılaşınca sizden yardım istemek mantıklı geldi. geçen hafta benim msn adresi hack lendi ve malesef geri alamadım bende yeni bi msn adresi alıp kullanmaya başladım ama bu adrese ne winks ne dinamik arka plan ne de avantar yüklenmiyo ''içerik yüklenemedi daha sonra tekrar deneyin'' sürekli bu uyarıyla karşılaşıyorum.. sizce sebebi ne olabilir??

Hotmail Ayarlarından : Yaşadığın Şehri Posta Kodunu ve Diğer Bilgilerini Değiştir..

Alıntı
mustafakilic adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim de msn de ifadelerim özelliğini kullanamıyorum bi ifade gönderdiğimde ifade yerine kısayol yazıları çıkıyo birde bir göz kırpması gönderdiğimde veya aldığımda msn kendiliğinden oturumu kapatıyor ben bu özellikleri kullanabilmek için msn yi birkaç kez silip tekrar kurdum fakat nafile yine olmuyor yine olmuyor bana bir yardımcı olsanız memnun olurum

Herhangi Bi Eklenti Varmı Stuff Plus, MSN Plus Falan Gibi? Eğer Yoksa Eklediğin Smileylerin Bazıları Binde Bir Olan Durum İle Karşılasıyor Smileyleri Yok Olarak Gösteriyor Yeni Bir Smiley Eklediğinde Hala Kod'lar Çıkıyor İse Eklentilerden Kaynaklanan Sorundan Dolayı Smiley Yerine Kod Çıkıyordur... Sorunu Az Daha Ayrıntılı Anlatırmısın veya Beni Bilgilendirirmisin?

Alıntı
DeLi_ZaL adlı kullanıcıdan alıntı

bizim şifremizde dogru ne maile girebiliyoruz ne msn'e

Alıntı
DeLi_ZaL adlı kullanıcıdan alıntı

bunun kotruluş yolu yokmudur? bilen arkadaş yokmu..

Şifreniz Doğru İse Girebilirsiniz.. Explorer Tanımlama Bilgisini Silin, Gizli Sorunuzdan Şifrenizi Sıfırlayın..

Alıntı

ADSL ve DNS Ayarları İle İlgili Bi Sorun Türk Telekomun Uyuşukluğu Yüzünden Kaynaklanıyor.. Birde MSN Messengerın Beta Olup Olmadığından Emin Olsa Sitemizden MSN Messenger 7.5.0311'i İndirip Kurun Sorun Yaşarsanız Tekrar Gelin..

Birde Araçlar/ Seçenekler/ Bağlantı (Bağlantı Sorun Gidericisini Deneyin)

Yine Olmazsa : C:\Documents and Settings\K.adı\Application Data\Microsoft\Msn Messenger klasörünün içindekileri başka biryere kopyalayın ve daha sonra o klasörü temizleyip deneyin.

Aşağıdaki Linkten Temin Edebilirsiniz MSN Messengerın Son Sürümünü..

https://www.msxlabs.org/html/msn-windows-live-messenger.php
Son düzenleyen Blue Blood; 29 Ekim 2005 20:42
hussmenaga - avatarı
hussmenaga
Ziyaretçi
30 Ekim 2005       Mesaj #17
hussmenaga - avatarı
Ziyaretçi
selam öncelikle sizlere çok teşekkür ederim.
ilk defe böyle bir siteye üye oldum ve bi sorunumu sizlere yazıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
ben win98 kullanıyorum pc me msn6 yı kurdum kurma işlemim bitince kendini otomatik güncelleyip msn7 yi kurmaya çalışıyor fakat (((dll)) hatası veriyor.bitürlü msn yi kuramadım.
ama yahoomsn ve skype çalışıyor neden msn nin çalışmadıgını çözemedim
Son düzenleyen hussmenaga; 31 Ekim 2005 00:03
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2005       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

Yukarıdaki Linkten İşletim Sisteminize Uygun Olan MSN Messengerı İndirip Yeniden Kurun.. Bir Hata İle Karşılasırsanız Hatanın Tam Olarak Ne Olduğunu Açıklayıcı Bi Şekilde Yazarsanız Yardımcı Oluruz..
fidel_saruhan - avatarı
fidel_saruhan
Ziyaretçi
31 Ekim 2005       Mesaj #19
fidel_saruhan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn deki gifler hangi klasörde saklanıyor. onları cd alıp bilgisayar format çekip tekrar geri yükleme şansım varmı? şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2005       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN Messengerdaki Smileyleri Özel Program Yüklü İse Çalabilir ve Bilgisayarınıza Kayıt Edebilirsiniz.. Program Var İse Kendi Özel Bi Klasör Oluşturur ve Oraya Saklar..

Artık Smileyler Sorun Değil Bilgisayarınıza Format Atın Sitemizde 1 Dokunuşla Yüzlerce Smiley Ekleyen Programlar Mevcut ve Smiley Arşivimiz. Tek Yapmanız Gereken Formatı Atın ve MSN'e Smiley Eklemek İstediğinizde Sitemizden Smileleri Kurmak Olacaktır.