Arama

Rom Manager - Otomatik Rom İndirme, Yükleme Uygulaması

Güncelleme: 22 Şubat 2016 Gösterim: 2.971 Cevap: 0
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2016       Mesaj #1
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Android Otomatik ROM indirme Yükleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar
rom indirme yC3BCkleme programC4B1 1

Android telefonlarda ROM nasıl atılır? En iyi ROM indirme adresi? Otomatik kolay yoldan ROM indirme ve yükleme nasıl yapılır? ROM indirme yükleme programı ROM Manager nasıl kullanılır?
Android cep telefonda kolay yoldan güncel en iyi ROM’ ları indirip yüklemek hiç bu kadar kolay olmamıştır. Acaba telefonumun ROM‘unu nereden indirebilirim yada nasıl ROM yüklenir? ROM Manager uygulaması ile sorunsuz dertsiz Android telefonda ROM yükleme yapabilirsiniz.
Alternatif olarak CyanogenMod ile ilgili daha önce hazırladığımız CyanogenMod nedir nasıl kurulur yazımızı da incelemeniz önerilir.
Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, HTC One A9, HTC One M9, HTC One M9+, HTC One M8s, HTC One (M8), HTC One (E8), HTC One mini 2 HTC One mini 2, HTC One max, HTC One, HTC One mini, HTC Desire EYE, diğer Android modelleri, LG G2, LG G3, LG G4, LG G5 ve diğer modelleri, Sony Xperia Z1, Xperia Z2, Xperia Z3, Xperia Z4, Xperia Z5 diğer modelleri ve çoğu Android telefonları ile uyumludur.
ROM Manager uygulamasının APK dosyasını Google Play mağazasından buradan indirebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz versiyonu incelemeniz önerilir.
Flash ClockworkMod Recovery seçeneğini tıklayıp, telefon modelinizi seçiniz. Eğer Rom Manager satın aldıysanız, Download ROM seçeneğini kullanarak geliştiricilerin bilinen en iyi ROM’ larına ulaşıp indirebilirsiniz. Ücretsiz versiyonda Custom ROM‘ları kendiniz bulup uüklemeniz gerekiyor.

Rom indirme yükleme programı

Otomatik ROM indirme YC3BCkleme ProgramC4B12

Tercihiniz ücretsiz sürümden yanaysa ROM’ u bulup indirdikten sonra .ZİP şekilde telefonun SD Kartına atınız. Install ROM from SD Card seçeneğini tıklayınız. Ekrana atmış olduğunuz ZİP uzantılı ROM gelecek, seçip devam ediyoruz. Backup Existing ROM ve Wipe Data and Cahce seçeneklerini seçiniz ve onaylayın. Yükleme işlemi başlayacaktır.

Otomatik ROM indirme YC3BCkleme ProgramC4B13

Backup Existing ROM
seçeneği ile kurulu olan ROM’un yedeğini alabilirsiniz. İleride eski ROM’ u tercih ederseniz geri dönme imkanına sahip olursunuz.

Ücretsiz Rom Manager Sürümü:
 • Son güncel ROM’lara ulaşma ve ClockworkMod kurtarma.
 • Kullanışlı bir UI aracılığıyla ROM’ları yönetin.
 • Android içinden yedekleme ve geri yükleme seçenekleri!
 • SD karttan ROM’ları bulup indirip yüklebilirsiniz.
 • Farklı sevdiğiniz ROM’ları yükleyebilirsiniz!
Ücretli Rom Manager Sürümü:
 • Artımlı güncelleme (veri planını kaydetmek!)
 • Premium ROM’lar
 • ROM güncellendiğinde bildirim alma!
 • Otomatik yedekleme
 • Otomatik ROM indirme yükleme
 • Yedeklemeyi bilgisayara indirme
Not: ROM Manager uygulamasını kullanabilmeniz için telefonun Root’lu olması gerekmektedir. Uygulama başlarken sizden onay alması gerekiyor. Google hesabınıza bağlanmak için Google hesabınıza erişmesi gerekiyor. Herhangi bir veriye veya şifreye erişim yapmaz.

Ali Kasımoğlu
Andronova.net


Hızlı Cevap
Mesaj:

Benzer Konular

19 Mart 2010 / Misafir Bilgisayar
3 Hafta Önce / _EKSELANS_ Telefon
7 Nisan 2009 / Keten Prenses Hayali Karakterler