Arama

Açılışta Masaüstü Boş Görünüyor Sorunu ve Çözümü - Sayfa 2

Güncelleme: 22 Eylül 2015 Gösterim: 151.238 Cevap: 88
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar pc'nin başlat ve masaüstü yok.PC açılında belgelerim açık geliroyr.dosyalara sağlam ve CTRL+ALT+DEl işe yaramıyor.masaüstünde sağ tık yapılmıyor yardım edin lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR BENIM MASA USTUNDE HİÇ BİŞEY GORUNMUYOR FAKAT BASLAT MENUSUNDE WAR MASA USTUNEDE KOPYALAMA YAPILMIYOR NE YAPMAM LAZIM ACİLLL YARDIM
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
o cd bizde yok cdsiz olmaz mı Msn Sad
1mpres - avatarı
1mpres
Ziyaretçi
17 Ağustos 2010       Mesaj #14
1mpres - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar explorer.exe yaptıktan sonra duzelıyor ama kapatıp acınca tekrar aynı sey oluyor kesın bı cozum ıstıyorum sımdıden tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar aynı soun bendede var. xp basladıktan sonra masa üstünde hiçbişey göünmüyor acil yrdım lütfen.bu yorumlrn tümünüyaptım yine olmadı vürüsd yo makınede.neden oluyor acaba. yapan varmı yardım etsin lütfen

arkadaslar xp acılıyor yanlız masaüstünde hiç bişe gözükmüyor.ctrl+alt+ delet yapınca orda oturum ac kapa yaınca oluyor. ama ben eski haline nasıl getircem makıneyı direk acılsın istiyorum acil yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var yrdımcı olabilceginizi umut ediyorum ; bilgisayarım da masa üstü gözükmüyor internetimde baglı deil o yüzden internetede giremiyorum sadece alt+ctrl+dlt yapıyorum bu kısayoldan sistem geri yüklemeyi nasıl açabilirim yardım lütfen numara mesaj atabilirseniz gerçekten sevinirim : 05373648963 email:genclik-23@hotmail.de
azsuz - avatarı
azsuz
Ziyaretçi
25 Eylül 2010       Mesaj #17
azsuz - avatarı
Ziyaretçi
bendede aynısı oluştu ama benim bilgisayarım win7 başlayınca vista gibi oldu ve masaüstünde sadece geri dönüşüm kutusu vardı kapatıp açınca düzeldi bu sorun ne olabilir
azsuz - avatarı
azsuz
Ziyaretçi
25 Eylül 2010       Mesaj #18
azsuz - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayar 1 gün önce free download manageri yükledim sonra oyun falan oynadım ertesi gün açtığımda bilgisayarım win7 olmasına rağmen vista gibi gözüküyordu ve masaüstünde sadece geri dönüüşüm kutusu vardı kapatıp açınca düzeldi neden böyle oldu fikri olan yazsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım sistemgeri yüklemekiçin görevyöneticisine (yenigörev) deyin sonra gözattan documents settings e girip kullandığınız kullanıcıadını tıklatın dahasonra (start menu) deyin (donatılar) dan (sistemaraçları) na tıklatın sistemgeriyükleme önünüzde hazır olucaktır saygılarımla
ersinisre - avatarı
ersinisre
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #20
ersinisre - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar gözünüzü seveyim yardım edşin.. 1 ayda 10 defa format attım ya Msn Sad "bvqaryn, ykqaryn€, ykqarynß" böyle tuhaf adlarda .exe dosyaları buluyorum heryerde, system32 de user local settings de falan.. format atıyorum, bi üsüre sonra tekrar geliyolar Msn Sad msconfig de de %90ı bunlardı, bilgisayar önce kafayı yio yavaş yavaş, ağırlaşıyo, masaüstü ayarları kafasına göre değişiyo, en son boot dosyaları hasar görüyo ki galiba bilgisayar açıldığı an tekrar baştan kapanıp açılıyo, bu"...ykqaryn "lerin alakası olabilir mi?