Arama

Açılışta Masaüstü Boş Görünüyor Sorunu ve Çözümü - Sayfa 3

Güncelleme: 22 Eylül 2015 Gösterim: 151.233 Cevap: 88
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #21
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
C-D Ve Diğer Bölümleri Silin. Virüs Programı İle Taratınız ve Kullandığınız Windows Cd'sini Değiştirip Tekrar Deneyin. Muhtemelen Kullandığını Windows Cdizdendin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim de bir sorunum var masaüstünde hiç bişey görünmüyor ctrl alt delete yapınca yeni görev diye geliyor ve başlata hiç bi şekilde ulaşamıorm yardımcı olun lütfennnn
Sponsorlu Bağlantılar
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
25 Kasım 2010       Mesaj #23
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim de bir sorunum var masaüstünde hiç bişey görünmüyor ctrl alt delete yapınca yeni görev diye geliyor ve başlata hiç bi şekilde ulaşamıorm yardımcı olun lütfennnn

Görev yöneticisinden oturumu kapat diyip tekrar deneyiniz. (İkinci Bir Kullanıcı Oturumu Açmanız Sorununuzu Çözecektir.)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gokmeen allah senden razı olsun ne muradın varsa ersin benimki oldu .şöyle
CTRL + ALT + Delete yapıp kullanıcılardan kullanıcı adını seçerek
(tek Kullanıcı var) 2 defa oturumu kapat yapıyorum oturum kapandıktan sonra tekrar kullanıcı adı seçip şifreyi giriyorum ve masa üstü ozaman gözüküyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yardım edin her yorumu denediysemde olmadı lütfen yardım edin Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş Ben hepsini yapiorum.. benim explor.exe silinmiş sonra yüklüyoruım..TEpede kişileştirilmiş ayarlar cikiyor .. Winlogin.exe ondan sonra'da 1 saat yüklüo fakat bişi olmuo.s
LasperqoS - avatarı
LasperqoS
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #27
LasperqoS - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Ama benim ki daha tuhaf. Çünkü ben oyun için bir hile indirdim ( keşke indirmeseydim ). Sonra bilgisayar biraz yavaşladı. Tekrar açıp kapadığımda bilgisayarda sadece masaüstü resimi vardı. Hee.. birde sol üst bölüme bir kutucuk geldi. İçinde '' Kişiselleştirilmiş Ayarlar '' yazıyordu. Ama içine ne tıklanıyordu ne de yazısı vardı. Hiç sağ tık olmuyordu. Ctrl + Alt + Delete > Yeni Görev... > explorer.exe bunu da denemiştim. Ama olmadı arkadaşlar bir kaç öneri sundu önüme ama hiçbirşey olmadı. Msn Sad

Eğer derdimi anlatabildiysem ne mutlu bana...

Yardım Edeceğinizi Düşünüyorum Ve Şimdiden TEŞEKKÜR EDİYORUM ...
LasperqoS - avatarı
LasperqoS
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #28
LasperqoS - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Ama benim ki daha tuhaf. Çünkü ben oyun için bir hile indirdim ( keşke indirmeseydim ). Sonra bilgisayar biraz yavaşladı. Tekrar açıp kapadığımda bilgisayarda sadece masaüstü resimi vardı. Hee.. birde sol üst bölüme bir kutucuk geldi. İçinde '' Kişiselleştirilmiş Ayarlar '' yazıyordu. Ama içine ne tıklanıyordu ne de yazısı vardı. Hiç sağ tık olmuyordu. Ctrl + Alt + Delete > Yeni Görev... > explorer.exe bunu da denemiştim. Ama olmadı arkadaşlar bir kaç öneri sundu önüme ama hiçbirşey olmadı.

Eğer derdimi anlatabildiysem ne mutlu bana...

Yardım Edeceğinizi Düşünüyorum Ve Şimdiden TEŞEKKÜR EDİYORUM ...

Hemde Başlat Filanda açılmıyor. Bu arada çok uzun yazdığımı biliyorum ama bir sorununuz olursa bende yardım etmeyi ister ve çalışırım Msn Happy
LasperqoS - avatarı
LasperqoS
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #29
LasperqoS - avatarı
Ziyaretçi
?
mjj06 - avatarı
mjj06
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #30
mjj06 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar yapıcağınız tek işlem masa üstünde sağ tuş + simgeleri yerleştir ve son olarak alt tarafta masaüstü simgelerini göster yapıcaksınız bukadar ...

Yardımcı olabildiysem ne multu ..