Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 284

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 904.805 Cevap: 2.932
RiTeam - avatarı
RiTeam
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #2831
RiTeam - avatarı
Ziyaretçi
Hiphop Ejay 6 full surumu kurulu pcde ...Beat çalışmalarım oluo amator olarak ...Bunları pc ye mp3 formatında kaydedemiyorum nasıl kayıt edebilirm bilen varmı ???
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #2832
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
RiTeam adlı kullanıcıdan alıntı

Hiphop Ejay 6 full surumu kurulu pcde ...Beat çalışmalarım oluo amator olarak ...Bunları pc ye mp3 formatında kaydedemiyorum nasıl kayıt edebilirm bilen varmı ???

Programı hiç kullanmadım ancak en baştaki başlıklardan File bölümünde Save As yazısının yer alması gereklidir. Bu bölüme tıkladığınızda yeni pencere açılarak sizden nereye ve hangi formatta kaydedilmesini istediğinizi sorar. Müziğin ismini yazdığınız yerde format değişiklikleri yapabilirsiniz. Ancak sadece tek bir seçim hakkı veriyor ise; bu formatta kaydedin ve ses çevirme (audio converter) programıyla .mp3 e dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Converter programı olarak size önerebileceğim (birçok formatı desteklemesinden dolayı) Total Video Converter.
hiaxisheytann - avatarı
hiaxisheytann
Ziyaretçi
12 Ağustos 2008       Mesaj #2833
hiaxisheytann - avatarı
Ziyaretçi
selamün aleyküm

seğerli forum yöneticileri bana yardımcı olursunuz diye geldim
benim toshiba L10 notbukum war canawar gibi çıktı maşş. ama bi sorun war tab tuşu yanlız bozuldu garantiye gönderdim serwis kabul etmedi yeni bir klawyede 100 ytlden fazlaya patlıyor
benim yapmak istediğim tab tuşunu tab tuşunuun altındaki shift tuşuna taşımak acaba bu mümkünmü nede olsa 2 tane şift tuşu war ben tab tuşunu çok kullanıyorum benim için büyük bir eksikli eğer yardımcı olabilirseniz çok sewinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler beni hi_axi_sheytann hotmail adresinden bilgilendirirseniz sevinirim

tab tuşunun işlevini shift tuşuna taşıyabilirmiyim nasıl yapabilirim pc im toshiba L 10
en kısa zamanda cewap bekliyorum
Son düzenleyen ahmetgns; 12 Ağustos 2008 19:38 Sebep: Cevap almak için sabırlı olun, peşpeşe gönderi göndermeyin lütfen.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
13 Ağustos 2008       Mesaj #2834
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
hiaxisheytann adlı kullanıcıdan alıntı

selamün aleyküm

seğerli forum yöneticileri bana yardımcı olursunuz diye geldim
benim toshiba L10 notbukum war canawar gibi çıktı maşş. ama bi sorun war tab tuşu yanlız bozuldu garantiye gönderdim serwis kabul etmedi yeni bir klawyede 100 ytlden fazlaya patlıyor
benim yapmak istediğim tab tuşunu tab tuşunuun altındaki shift tuşuna taşımak acaba bu mümkünmü nede olsa 2 tane şift tuşu war ben tab tuşunu çok kullanıyorum benim için büyük bir eksikli eğer yardımcı olabilirseniz çok sewinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler beni hi_axi_sheytann hotmail adresinden bilgilendirirseniz sevinirim

tab tuşunun işlevini shift tuşuna taşıyabilirmiyim nasıl yapabilirim pc im toshiba L 10
en kısa zamanda cewap bekliyorum

Tab'ı kullanma amacınız metinlerde bir sekme aralığı bırakmaksa (programcılar bunu çok kullanıyor) Ctrl+I kullanmaya ne dersiniz? Bu birleşimin bazı programlarda böyle bir sekme aralığı bıraktığını tesadüfen keşfettim. Her programda çalışmıyor.

Yok eğer Sekme tuşunun geçiş işlevini çok kullanıyorsanız Google'da bir arama yaptım:

Change Keyboard Layout - Customize keyboard layout Change key shortcut Customize keyb
keyboard capture - Customize keyboard layout Change keyboard key Customize keyboard l

Yukarıdaki sayfalarda ücretli ve ücretsiz programlar bulabilirsiniz sanırım.
shekil_87 - avatarı
shekil_87
Ziyaretçi
14 Ağustos 2008       Mesaj #2835
shekil_87 - avatarı
Ziyaretçi
pc de gizli dosyalarım war fakat gizli dosyaları göster butonuna basiıp onaylıyorum aktif olmuyo:s smdiden tşk.Msn Disappointed
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
14 Ağustos 2008       Mesaj #2836
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
shekil_87 adlı kullanıcıdan alıntı

pc de gizli dosyalarım war fakat gizli dosyaları göster butonuna basiıp onaylıyorum aktif olmuyo:s smdiden tşk.Msn Disappointed

Altta vereceğim alıntılardaki adımları takip edin.

Alıntı
asla_asla_deme adlı kullanıcıdan alıntı

Xp de Gizli dosyaları göster yapmanıza rağmen tekrar gösterme seçeneği aktifse başlat -çalıştır dan REGEDIT yazıp aşağıdaki değeri 1 yapın

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL
checkedValue = 1

Bu değer yok ise
Yeni 'den DWORD değeri oluşturun
isim olarak CheckedValue
ve değer olarak 1 girin

Alıntı
MFSOS adlı kullanıcıdan alıntı

Buyrun arkadaşlar ... çözüm burada ...

RapidShare Webhosting + Webspace

ispanyolca hazırlanmış bir script ... gelen uyarılara enter diyerek bitmesini bekleyin ve sonucunu görün ... ben kurtuldum

Bu programı kendim kullanmadım ancak bunu da buradan alıntı yaparak veriyorum, her ihtimale karşı güvenlik taratmasından geçiriniz.

desperado64 - avatarı
desperado64
Ziyaretçi
14 Ağustos 2008       Mesaj #2837
desperado64 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar bilgisayarııma pardus2008 yüklemiştim ve xp birlikte kullanıyordum ve pc açılışında pardus öntanımlı ekranı gelip işletim sistemelrinden birini seçip pc mi açıyorum.....daha sonra pardus2008 kaldırmaya karar verdim ve Paragon_Partition_Manager_9.0_Professional pro. kullanarak hem böldüğüm diskleri birleştirip hemde pardusu kaldırdım.....buraya kadar herşey normaldi ama sorun şimdi pardus öntanımlı ekranın kalkması yerine Paragon_Partition_Manager_9.0_Professional pro. kendi reklamını koymuş biggrin ve ben şimdi tek işletim sistemi olan pc'imde xp okeyleyipte giriyorum...şimdi ben sorunu nasıl çözerim.....arkadaşlar yardımlrınızı bekliyorum
tekinfsm - avatarı
tekinfsm
Ziyaretçi
14 Ağustos 2008       Mesaj #2838
tekinfsm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
desperado64 adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar bilgisayarııma pardus2008 yüklemiştim ve xp birlikte kullanıyordum ve pc açılışında pardus öntanımlı ekranı gelip işletim sistemelrinden birini seçip pc mi açıyorum.....daha sonra pardus2008 kaldırmaya karar verdim ve Paragon_Partition_Manager_9.0_Professional pro. kullanarak hem böldüğüm diskleri birleştirip hemde pardusu kaldırdım.....buraya kadar herşey normaldi ama sorun şimdi pardus öntanımlı ekranın kalkması yerine Paragon_Partition_Manager_9.0_Professional pro. kendi reklamını koymuş biggrin ve ben şimdi tek işletim sistemi olan pc'imde xp okeyleyipte giriyorum...şimdi ben sorunu nasıl çözerim.....arkadaşlar yardımlrınızı bekliyorum

aynı sorunla benle karşılaşmıştım çok uzun süre uğraştım tüm çözüm yolları istediğim sonucu vermedi bende bilgisayara tümden format attım rahatladım tavsiyem tümden bir format atmandır
BuRaK74 - avatarı
BuRaK74
Ziyaretçi
14 Ağustos 2008       Mesaj #2839
BuRaK74 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tekinfsm adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sorunla benle karşılaşmıştım çok uzun süre uğraştım tüm çözüm yolları istediğim sonucu vermedi bende bilgisayara tümden format attım rahatladım tavsiyem tümden bir format atmandır

Evt düzeltmesi baya bi karısık arkadaslar en mantıklısı baştan format atmaktır..
greenwhite80 - avatarı
greenwhite80
Ziyaretçi
15 Ağustos 2008       Mesaj #2840
greenwhite80 - avatarı
Ziyaretçi
windows başlamadı.bunun nedeni en son yaptığınız yazılım veya donanım değişikliği olabilir"
1-güvenli mod
2-ağ desteğiyle güvenli mod
3-komut istemiyle güvenli mod
4-en son iyi yapılandırma
5-windows olağan şekilde başlasın
bu sorunvar başimda ne yapsam yene bu ekran çikiyor açamiyorum