Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 292

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 904.804 Cevap: 2.932
tropik - avatarı
tropik
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #2911
tropik - avatarı
Ziyaretçi
ss ne de çekip kopyalıcaz

Sponsorlu Bağlantılar
bu sözüm sayfa 404teki tHeBruTaLiTyOfHeLL 'e
Son düzenleyen tropik; 6 Eylül 2008 19:06 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #2912
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
ss ----> Screenshot = Ekran Görüntüsü ...

Sponsorlu Bağlantılar
PrintScreenSysRq Tuşuna basıp Paint ' te ctrl+v ( yapıştır ) yapıp kaydettiğiniz zaman ss almış olursunuz..
tropik - avatarı
tropik
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #2913
tropik - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bir şeyi nasıl win32'ye uygun yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #2914
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tropik adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar bir şeyi nasıl win32'ye uygun yapabilirim

Bahsettiğin yazılım hakkında biraz daha bilgi verirsen yardımcı olabiliriz..
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #2915
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar geçenlerde bir görünüm paketi yükledim ; kaldırmama rağmen simgeler hala eskisi gibi değil.. Yani paket tam olarak silinmedi.. Simge dosyaları hala duruyor ... Nasıl silebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #2916
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sercax adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar geçenlerde bir görünüm paketi yükledim ; kaldırmama rağmen simgeler hala eskisi gibi değil.. Yani paket tam olarak silinmedi.. Simge dosyaları hala duruyor ... Nasıl silebilirim

Sistemini Kurulum yapmadan önceki bir zama geri yükle...
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #2917
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
AsssLaaa .!!! Başka bir çözümü yok mudur ?
lumumba - avatarı
lumumba
Ziyaretçi
6 Eylül 2008       Mesaj #2918
lumumba - avatarı
Ziyaretçi
meraba arkadaşlar.benim masaüstü bilgisayarımda xp yüklü pc yi açınca masaüstü ekranına geliyor ama fareyle başlat tuşunun üstüne gelince kum saati çıkıyor işlem yapıyor gösteriyo.hiç bir işleme izin vermiyor.oturumu kapatıp açtığımda sorun düzeliyo.geçenlerde yeni bir laptop aldım onda vista yüklüydü.vistayı kaldırıp xp yüklettim aynı sorun ondada ortaya çıkmaya başladı.sorunun nedeni nedir sizce yardımcı olabilirseniz sevinirim.iki aletede yüklediğim bir oyun veya program neden olmuş olabilirmi? yardımınızı bekliyorum.
BuRaK74 - avatarı
BuRaK74
Ziyaretçi
7 Eylül 2008       Mesaj #2919
BuRaK74 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lumumba adlı kullanıcıdan alıntı

meraba arkadaşlar.benim masaüstü bilgisayarımda xp yüklü pc yi açınca masaüstü ekranına geliyor ama fareyle başlat tuşunun üstüne gelince kum saati çıkıyor işlem yapıyor gösteriyo.hiç bir işleme izin vermiyor.oturumu kapatıp açtığımda sorun düzeliyo.geçenlerde yeni bir laptop aldım onda vista yüklüydü.vistayı kaldırıp xp yüklettim aynı sorun ondada ortaya çıkmaya başladı.sorunun nedeni nedir sizce yardımcı olabilirseniz sevinirim.iki aletede yüklediğim bir oyun veya program neden olmuş olabilirmi? yardımınızı bekliyorum.

Farklı XP Cd si ile tekrardan format atınız.sisteminiz zarar görmüş ya da yüklediğiniz anti virüs vb programdan sorun olusmus olabilir..
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
7 Eylül 2008       Mesaj #2920
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sercax adlı kullanıcıdan alıntı

AsssLaaa .!!! Başka bir çözümü yok mudur ?

Herhangi bir simge değiştirme programı kullanabilirsiniz. Mesela Icon Packager gibi. Bu programı kullanırken öncelikle başka bir simgeyi uygulayın, bilgisayarı yeniden başlatın. Oturum yeniden açıldıktan sonra programı açıp bu defa Windows Default simgelerini seçip uygula dedikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Yeniden başlatmayı şunun için söylüyorum. Görünen klasör simgeleri kolayca değişir ancak sistemle ilgili veya o anda kullanılan simgelerde bi değişiklik görülmeyebilir. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda bu sorunu ortadan kaldırmış olursunuz.

Ayrıca görünüm değiştirme veya entegre (görünüm ile ilgili olanları) programlarını kaldırırken Güvenli Mod'a geçerek kaldırmayı deneyin. Normal modda kaldırdığınızda bu tarz sorunlar çıkabilir ya da sistem simgelerini değişirken bu dosyalara zarar verebilir.