Arama

Astroloji - Fallar - Yengeç; - Sayfa 135

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 332.474 Cevap: 1.758
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013       Mesaj #1341
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
13 MAYIS 2013 YENGEÇ BURCU YORUMU

Sponsorlu Bağlantılar
Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde iş yerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda her şey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin. Yoksa gereksiz kıskançlıklarla her şeyi bir anda mahfetmeniz işten bile değil. Mali konularda tahminleriniz iyi. Yatırım yapmaya bakın. Sağlığınız iyi.
AndThe_BlackSky - avatarı
AndThe_BlackSky
VIP VIP Üye
14 Mayıs 2013       Mesaj #1342
VIP VIP Üye
14 Mayıs 2013

Sponsorlu Bağlantılar
Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar bugün alım, satım ve yatırım yapmak için harekete geçebilirler. Bu arada sürprizler olabilir ve böylece olaylara bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz ve enerjinizi hoş bir biçimde çevrenize yansıtabilirsiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2013       Mesaj #1343
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
15 MAYIS 2013 YENGEÇ BURCU YORUMU

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda gerçek yüzünü başarı ile saklamayı başaran kişilerin çirkin oyunlarına karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Daha önce aldığınız bir teklif üzerinde kararsız olduğunuz bir dönemdeyseniz zihninizi bulandırmaya çalışan bu kişilerin oyununa gelmemeye özen gösterin. İç sesinize güvenin. Sizler ruhani yönü oldukça gelişmiş kişilersiniz. Doğuştan gelen bu özelliğinizi sonuna kadar kullanmanız gereken zamanlardasınız. Sizi gerçekten seven dostlarınızlar irtibata geçin onlardan alacağınız çıkarsız destek sizleri daha güçlü kılacaktır. Özel yaşamınızda da birlikte olduğunuz insanın her söylediğinin altında farklı bir mana aramayın. Birlikteliği olmayan Yengeç’ler bu süre içinde yalnızlık yaşamınızda birinin olmasından daha iyidir sizler için….
Günün Olumlaması: Ben aşk iksirinin sırrına erdim bugün, İlahi olanın farkına vardım bugün, Sırra vakıf olmanın aşkıyla doldum bugün. Bugünü sevgiyle yarını muhabbetle geleni hayırla gideni sevgiyle uğurladım bugün…
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2013       Mesaj #1344
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
16 MAYIS 2013 YENGEÇ BURCU YORUMU

Ağır ilerleyen işlerinize gereken hızı kazandırmaya uygun bir gündesiniz. Bir süreden beri başlamayı bir türlü göze alamadığınız bir iş varsa ona başlamanızın zamanı artık geldi. Önümüzdeki günlerde böyle fırsatları daha seyrek bulabilirsiniz. Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet eddilebilirsiniz. Fiziksel dağınıklığınız olabilir. Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2013       Mesaj #1345
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
17 MAYIS 2013 YENGEÇ BURCU YORUMU

Bu gün amaçsız ve kararsız bir günde olmanız olasıdır. Durmadan karar değiştirmeniz ve bu yüzden de hiçbirşey yapamanız da mümkündür. Bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz. Unuttuğunuz bazı ufak işler başınıza dert olacak derecede büyüyebilirler. Aslında bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir. Ufak şeyleri ihmal etmez ve zamanında yaparsanız bu sorunlarınız azalacaktır.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2013       Mesaj #1346
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
18 MAYIS 2013 YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün gökyüzünün enerjisi ile gün boyu kendinizi duygusal olarak baskı altında hissedebilirsiniz. Yaşadıklarınızın ağırlığına isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz. Dua edin, meditasyon yapın... Her şeyden önemlisi geçmişin izlerini bir kalemde silemeseniz de yaşadıklarınızla barışmayı başarabilirsiniz. İş hayatınızda sizin dışınızda gelişen ani değişimlere hazırlık olun.

Günün Olumlaması: Ruhumu ısıtan, saran, kuşatan sevginin güzelliğiyle ertelediğim ya da sonralara bıraktığım her şeyi şimdiye taşıyorum. Anı yaşıyor, aşkla seviyor ve ilahi bir şekilde aydınlanarak ilerliyorum.
AndThe_BlackSky
VIP VIP Üye
19 Mayıs 2013       Mesaj #1347
VIP VIP Üye
Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)
19.05.2013 Yorumu

Meraklı olduğunuz bir gündesiniz. Yakın çevrenizde olup bitenlere kayıtsız kalamıyorsunuz. Konuyla direk ilgili olan kişilerin fazla dikkatini çekmeden bilgi edinmeye çalışırsanız, gereksiz gerginlikleri önlemiş olursunuz. Özel yaşamınızdaki birlikteliğiniz konusunda da gizemli havalar yaratmamaya çalışın. Olduğunuz gibi görünün
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013       Mesaj #1348
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün bazı fırsatlar önünüze gelecektir dikkat edin çünkü farkedebilmeniz koya olmayacak ve farketseniz bile daha önemli olduğunu düşündüğünüz başka bir konuyla ilgilenmek istemenizden dolayı zamanında harakete geçemeyebilirsiniz. Eğer uyanık davranır da fırsatların üzerine giderseniz asıl faydasını daha ilerdeki günlerde göreceksiniz. Bazı şeylersatın almayı düşünüyorsanız bunlar için de hemen harekete geçmeniz yerinde olur. Şu anda zor olan çevrenizdeki bir çok gelişme içinde sizin için gerçekten önemli olanları ayırabilir onların üzerlerine gidebilmektir. Günü yorgun olarak tamamlayabilirsiniz.
AndThe_BlackSky
VIP VIP Üye
21 Mayıs 2013       Mesaj #1349
VIP VIP Üye
Yengeç Günlük Burç Yorumu 21 Mayıs 2013

Sürprizler, güç mücadelesi ve bilincinizin derinliklerinden yükselen kuvvetli arzular duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Ancak sabırlı davranarak duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz.

Derinden etkileyici ve değiştirici olayların meydana geldiği bir dönemdesiniz ve geçmişte sizi etkilemiş kişilerin davranışlarını ve kendi davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ani değişikliklerden rahatsız olabilirsiniz fakat isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve davranışlarınızı tamamen değiştireceksiniz. Radikal değişiklikler yapmak için aceleci davranmayın.
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
22 Mayıs 2013       Mesaj #1350
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
22 Mayıs 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün evrenizde yanlış anlaşılmanız sizi o kadar ilgilendirmiyor. Kendinizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor ve taviz vermek istemiyorsunuz. Kendinizi kanıtlama savaşı içinde olmanız, bazıları için önemli olamayabilir. Fakat siz, amaçlarınız doğrultusunda yaşadığınız için, düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız.