Arama

Astroloji - Fallar - Yengeç; - Sayfa 145

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 333.165 Cevap: 1.758
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013       Mesaj #1441
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Yengeç burcu

Sponsorlu Bağlantılar
Gerçek ihtiyaçlarınıza yönelip, durumu kontrol altına aldığınızda, sürpriz kariyer çözümleri karşınıza çıkabilir. Jüpiter size şans ve aşk getirecek ancak sizin bardağın dolu tarafını görmeye başlamanızı bekliyor. Pozitif ve mutlu bir bakış açısı olayları daha rahat atlatmanızı sağlayacaktır.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013       Mesaj #1442
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Yengeç Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
Bugün uzunca bir zaman sonra gelen , beklenmedik ticari, sosyal veya romantik fırsatlar kapınızı çalabilir. Cazibeniz ve çekiciliğinizle ışıl ışıl bir yıldız gibi parlıyorsunuz şimdi. İş hayatınızda yeteneklerinizi cesurca ortaya koydukça kariyer yolunuzda yeni kapılar ardı ardına açılmaya devam ediyor. Sezgileriniz çok kuvvetli ve onları izlemekten çekinmeyin. Bu süreçte kendinizi daha da geliştirecek yeni girişimlere açık olmalı bu şansı çok iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda dışarıya yansıyan müthiş enerjiniz karşı cinsi size yakınlaştırıyor. Yeni tanıştığınız bir insanla enerjiniz öylesine uyuşabilir ki her an her şey olabilir yaşamınızda.
Günün Olumlaması: Kendim olmaktan mutluyum. Ruhumu tüm negatif enerjilerden arındırmış olmanın huzuru ile yepyeni başlangıçlara yürüyorum. Burada ve şimdiyi kabulleniyorum. Kendimi seviyorum ve hayatıma sevgi dolu ilişkileri çekiyorum.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2013       Mesaj #1443
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Yengeç Burcu

Bugün iş ve özel yaşamınızda olaylara yaklaşımınızda ki içtenlik aşılması zor engellerin bile üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Bugün dikkat etmeniz gereken konu bu olumlu ruh halinizin rakiplerinizin kıskançlık duygularını harekete geçirerek size saldırır tarazda konuşmalarda bulunup dengenizi bozmaya çalışmalarına fırsat vermemeniz olmalıdır. Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden sorunları çözüme kavuşturabilmek tamamen sizin elinizde yeter ki isteyin ve unutmayın ki Aşk fedakarlık sabır ve emek gerektirir…
Günün Olumlaması: Ruhumu ısıtan saran kuşatan sevginin güzelliğiyle ertelediğim sonralara bıraktığım her şeyi şimdiye taşıyorum. Anı yaşıyor aşkla seviyor ve ilahi bir şekilde aydınlanarak ilerliyorum.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013       Mesaj #1444
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, çevrenizde kıskançlıkları ile size zarar verecek ya da vermek için elinden geleni yapmaya çalışacak kişilere karşı dikkatli davranmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bugün doğuştan gelen sezgilerinizin rehberliğine güvenin. Böylelikle etrafınızda dönen entrikaların farkına vararak gardınızı alabilirsiniz. Bu tarz kişilerin başarılı olmasına izin vermeyin. Artık çevrenizde temizlik yapma zamanı geldi çattı. Sizler arkadaşlığa, dostluğa çok önem veren kişilersiniz. Dostla düşmanı ayırt ederek kararlar almalısınız. İş hayatınızda ise kendinizi gösterme zamanı; sessiz kalıp bir kenara çekilmeden, gür bir sesle yaptıklarınızla ben buradayım mesajını vermelisiniz. Özel yaşamınızda ise fırtına öncesi yaşanan sessizlik sizleri bir hayli tedirgin edebilir.

Günün Olumlaması: Korkularımdan sıyrılmış olmanın huzuru ile güçlenen ruhumun, bana verdiği mesajı büyük bir duyarlılıkla dinliyor ve anlıyorum. Akıllıca kararlar alıp uyguluyorum. Yaşamımın her yönünde yenilikler gerçekleşiyor ve ben akışa sevgiyle ayak uyduruyorum.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013       Mesaj #1445
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Yengeç Burcu
Bugün olayların ve insanların etkisinde kalmak seni heyecanlı ve sabırsız yapabilir. Çalışma verimin biraz düşük olabilir, kendini gergin hissedebilirsin. Bir arkadaşın veya bir hedefinle ilişkili önemli bir karar alabilirsin.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013       Mesaj #1446
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
YENGEÇ burcu 27 Ağustos 2013 yorumu
Bugün itibarıyla, sosyal çevre ve arkadaşlıklar evinizde bir yeniay oluşuyor. Oldukça iş odaklı bir ayın ardından artık daha sosyal olmak ve arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bol bol gezin, dolaşın, çeşitli grupsal aktivitelere katılın ve yalnız kalmayın.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013       Mesaj #1447
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Yengeç
Güne iyimser ve umutlu başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla organizasyonlar yapmak için uygun fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak enerjinizi dikkatli kullanmanız gerek. Ayrıca dikkat edin merakınız başınıza dert olmasın. Derleyici ve toparlayıcı çalışmalar yaparak gelecek günlerinizi planlayabilirsiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2013       Mesaj #1448
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
YENGEÇ Bugün sevgilinizden uzak kalacaksınız. Onunla yaptığınız buluşma planını işlerinizin yoğunluğu sebebiyle gerçekleştiremeyeceksiniz. Son zamanlarda sevgilinizle eskisi kadar sık görüşemiyorsunuz. Bu siz de sıkıntı ve şüphe yaratıyor. Ama endişelenmenize gerek yok.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2013       Mesaj #1449
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Sevgili Yengeç
Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşük ve fiziki bitkinlikler içinde olabilirsiniz. Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yolculuk ya sizi gereğinden çok uğraştırarak bir şeylere engel olabilir. Ev hayatınız rahatsız edici durumda ama sorunları iyi anladıktan sonra biraz da zamanlamaya güvenin.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2013       Mesaj #1450
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Yengeç Burcu
Gökyüzü bugün özel yaşamınızı ilgilendiren konularda gerçekçi davranmanız ve sorunlardan kaçmadan üzerine gitmeniz için cesaretli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Yaşananları görmek istediğiniz şekliyle değerlendirmeye devam ederseniz kendinizi daha büyük bir çıkmazın içine sokabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşin ve yolunda gitmeyen konulara bir an evvel müdahale edin. İş hayatınızda ise girişimlerinizin başlattığınız projelerin en iyi şekilde gerçekleşmesi için var gücünüze konsantre olun ve sadece şansınıza güvenerek hareket etmeyin. Emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Sabırlı davranın yaptıklarınızı kontrol edin ve bu süre içinde çalışma arkadaşlarınızla mesafeli olmaya özen gösterin. Gizliliğe önem vermeniz yararınıza olacaktır.
Günün Olumlaması: Her gelen günle kendimi daha çok seviyorum, Kendimde değer veriyor ve ruhumun bana gönderdiği mesajların anlamları çözüyor kendimle barışıyorum. Yedi veren gülleri gibi her gün bir yeteneğim özelliğim gün yüzüne çıkıyor hayat yolunda başarılarıma bir yenisi ekleyerek yenileniyorum.