Arama

Astroloji - Fallar - Başak - Sayfa 130

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 327.152 Cevap: 1.750
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2013       Mesaj #1291
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2013 Başak BurcuYorumu

Haftaya iş alanlarınız aktif bir şekilde başlayacaksınız. Uzak ortamlarda yapmanız gerekenler, gün içinde sizi zorlayabilir. Genel olarak oldukça şanslı ilişkiler altında olacağınız bu hafta, seyahat, medya, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
OSMANOĞLU - avatarı
OSMANOĞLU
Ziyaretçi
2 Nisan 2013       Mesaj #1292
OSMANOĞLU - avatarı
Ziyaretçi
2 NİSAN 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Sponsorlu Bağlantılar
Bugün evli ve uzun süredir beraberliği devam edenler, sevdiklerini sahiplenme içgüdünüzün artması ile yaşanacak bazı olumsuz olayların önüne geçebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla ilgili sezgilerinizin size verdiği mesajı onlarla paylaşın. Ruhsal enerjiniz oldukça yüksektir. Dua, meditasyon ve ritüeller için oldukça uygun bir gündesiniz. İş hayatınızda ise, maddi olarak yaşanacak sürpriz gelişmelerle emeğinizin karşılığını alıyor olmanın haklı mutluluğunu yaşayacaksınız. Yeni bir iş arıyorsanız bugün olumlu cevabı alarak yeni bir başlangıç deneyimleyebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Yaptığım işe ruhumdan gelen güzellikleri yansıtıyorum. İnsanların da ruhlarına hitap etmeyi başarıyorum. Mistik dünyanın gizemli kapılarını araladıkça daha çok öğreniyor, bilgeliğe giden yolda ilerliyorum.

Günün Rengi: Krem

Günün Kristali: Kehribar
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2013       Mesaj #1293
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
BAŞAK burcu 03 Nisan 2013 yorumu

Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde birtakım sorunlar çıkaran Merkür düzelmeye başlıyor. Sorunlarınız varsa daha rahat çözümler üretebileceksiniz. Öğleden sonra üzerinizdeki durgunluk yerini heyecanlı oluşumlara bırakabilir.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013       Mesaj #1294
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013       Mesaj #1295
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
5 NİSAN 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Tanımlanması zor iç sıkıntılarınız olabilir. Bu durumun sebebini bilememek moralinizi bozacaktır. Bugün sebepsiz sıkıntı ve bunalımlara açıksınız. Sıkıntılarınızı gelecek olan bir kötülüğe filan yorarak kendi kendinizi etkileyip, moralinizi bozmamalısınız. Bazı kimselerin sorumluluğunu taşımak ya da bir organizasyon yapmak gibi durumlarda kalabilirsiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2013       Mesaj #1296
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
6 NİSAN 2013 BAŞAK BURÇ YORUMU

Sosyal aktivitelere önem verin doğru zamanda doğru yerde olmanın getireceği büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Bugün aile bireyleri ile iyi geçinmeye özen gösterin ve eleştirilere açık olun.Özel hayatınızda ise eş yada sevgilisi ile iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.Bugün susun ve dinleyin. Bazen susmak konuşmaktan çok daha fazla etkilidir…
Günün Olumlaması: Cesaretle beslenmeyi seçiyorum bugün, Cesaretimi aklımla birleştirmeyi tüm yeteneklerimi kendime olan güvenim ile ifade edip ortaya koymayı seçiyorum bugün. Bolluk ve bereket dilediğim ve istediğim her an beni ziyaret eder. Bolluğumun bereketimin şükründe sevgiyle cesaretle ilerlemeye devam ediyorum.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2013       Mesaj #1297
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2013       Mesaj #1298
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlarla savaşacak gücünüz var. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşersiniz. Ayaklarınıza dikkat.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2013       Mesaj #1299
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu
Uzun süredir olmasını istediğinizi kişisel arzularınızı ön plana çıkacaktır. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile, isteklerinizi yaşama geçirecek gerekli iş birliğini sağlayabileceksiniz. Olaylara karamsar bakmanın artık bir anlamı yok. Karşı cins üzerinde etkinizi oldukça yükseliyor. Bildiğiniz konuları şiddetle savunmanız, bazen sizi tepkisel yapabilir.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2013       Mesaj #1300
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.