Arama

Astroloji - Fallar - Başak - Sayfa 144

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 325.733 Cevap: 1.750
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013       Mesaj #1431
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Başak burcu

Sponsorlu Bağlantılar
Dolunay Kova gibi bir bilimsel burçta olduğundan karşınıza çıkabilecek teklifler dijital, yazılım, elektronik, tıbbi teknoloji, siyaset, insani yardım gibi konularla bağlantılı işlerden gelebilir. Kar amacı gütmeyen kurumlar gibi kurumlar sizin açınızdan avantajlı olabilir. Ayrıca masaj, tedavi, astroloji, yeni çağ sanatları gibi alanlar size iş kapısı sağlayabilir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013       Mesaj #1432
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Başak Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
Göksel enerjiler bugün ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret etmekte. Kendinizi çekici hissediyorsunuz ve çevrenizdeki insanlardan duyduğunuz sözler ruhunuzu okşuyor. Yaratıcılık ve sezgiler bugün sizlere rehberlik edecektir. İş hayatınızda sorunlar her ne kadar devam ediyor olsa da içinde bulunduğunuz ruh hali ile her şeyi daha yapıcı bir şekilde değerlendirebileceğiniz için ortaya daha uyumlu sonuca yönelik işler çıkacaktır. Özel yaşamınızda ise İlişkisi devam edenler arada ki buzları eritmenin keyfini çıkaracaklardır. Beraberliği olmayan Başak’lar kendinizi bir anda büyük bir aşkın içinde bulabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Kendi gerçek duygumu izlediğim zaman kazanırım. Olaylar yaşanırken sezgim, bana doğru yolu kendiliğinden gösterecektir. Odaklanıp bir plan yaptığımda, tüm evren başarıya giden yolu açar.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2013       Mesaj #1433
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Başak Burcu

Gökyüzü bugün; Yakın çevrenizi ilgilendiren konuların getirdiği strese işaret etmekte. Bugün gördüğünüz tablo karşısında nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızla mantığınız arasında sıkışıp kaldığınızı düşünebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda size karşı gösterdikleri ilgisiz ve iğneleyici tavırları duygusal olarak zorlayacaktır sizleri.
Özel yaşamınıza gelince içinizde esen kuvvetli değişim rüzgarını sevdiğiniz insanla paylaşmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Elinizi çabuk tutun çünkü zamanı durduramazsınız yapacağınız en güzel hareket zamanı iyi değerlendirmek…
Günün Olumlaması: Potansiyellerimin farkına vardıkça keşfedilmiş bir madenin işlenmesi gibi kendi değerimin farkına varıyor ve yaşamımın tüm alanlarında hak ettiğim değeri görüyor değerlenerek gelişiyorum.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013       Mesaj #1434
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, geçmişte yaşadığınız olumsuz konuları zihninizde uyandırarak kendinize haksızlık yapmamanız konusunda uyarıyor sizleri. Geçmişin izlerini bir kalemde silip atabilmek oldukça güçtür. Fakat sizlere tavsiyem geçmişi kurcalamamak ve kapanan yaralarınızı tekrar kanatmamak olmalıdır. İş hayatınızda önemli bir teklif, fırsat ya da beklediğiniz haber bugün gelebilir. Heyecanınızın ve bu keyifli gelişmelerin keyfini çıkarın. Kariyer hayatınızda hızlı gelişmelerin yaşanacağı bir süreçtesiniz. Yakın çevrenizde bulunan bazı insanların haksız eleştirilerine maruz kalabilir ve seçimlerinizi yapmakta zorlanabilirsiniz. Bırakın kim ne derse desinler, siz aklınızı ve mantığınızı kullanarak hareket edin. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Başak’lar, yeni bir birlikteliğe adım atmak üzereyseniz karşınızdaki insanı biraz daha yakından tanımaya çalışın.

Günün Olumlaması: Geçmişi silip atmanın zorluğunu yaşamaktansa, sevgiyle yaşadıklarımı kabul edip olgunlaşmayı seçiyorum. Aklımla yeteneklerimi birleştiriyor ve büyük bir kararlılıkla iş hayatıma yansıtıyorum. Başarı potansiyelimi her geçen gün arttırıyor ve olumlu sonuçlar alıyorum.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013       Mesaj #1435
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Başak Burcu
Bazı konular ve kararlar özel hayatında seni biraz yorabilir, uzlaşmakta güçlük çekebilirsin. Arkadaşlarınla ilişkilerin ve sosyal paylaşımların seni keyifli yapabilir. Yeni bir fikir, görüş ekseninde turlayabilirsin.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013       Mesaj #1436
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
BAŞAK burcu 27 Ağustos 2013 yorumu
Uzak çevre, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda gerçekleşecek olan yeniay, bu alanlardaki atılımlarınız için güzel bir 15 günü müjdeliyor. Yeniayın bu olumlu etkisinden faydalanmak için bu konulardaki önemli kararlarınızı bugün itibarıyla vermeye çalışın.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013       Mesaj #1437
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Başak
Güne eğitim ve öğrenim temaları içeren konularla başlayacaksınız. Yurtdışına yönelik işlerinizde bilgi akışının hızlandığını görmeniz olası. Yayıncılık, medya ya da akademik alandaki işlerinizde bazı çözümler elde edebilirsiniz. Hukuksal konulardaki olaylarda dağılmalar, sonlanmalarla karşılaşmanız mümkün.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2013       Mesaj #1438
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
BAŞAK
Duygusal karmaşa yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı tartışmalar ve fikir ayrılıkları oluşabilir. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2013       Mesaj #1439
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Sevgili Başak
Geçtiğimiz ayda olduğu gibi bazı gezegenlerin olumsuz etkisi altında olsanız da yapıcı mantık ve yargı yeteneğiniz sayesinde engellerin, tersliklerin üstesinden gelebilecek bir yapıdasınız. Ayrıca konuşma ve yazım konularına ilgi duyuyorsanız, yeni imkanlar var. Para konularında ya savurganlığa varacak kadar eli bol ya da cimriliğe varacak kadar eli sıkısınız.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2013       Mesaj #1440
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Başak Burcu
Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanacak kurnazca oyunlara karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Başarınızı yaşama karşı duruşunuzu çekemeyen insanların hoş olmayan oyunları ve sözlü saldırıları ile karşılaşabilirsiniz. Sizler özü sözü bir insanlarsınız. Bu gibi durumlara da alışık değilsiniz. Kıskançlık sizler için sadece sevdiğiniz kişi’ ye olan aşkınızdandır. Bunun içindir ki kendinize yapılan bu tarz saldırıları algılamakta zorlanıyorsunuz anlamaya da çalışmayın. Sadece sözlerin gücünü kullanarak bu kişilere gereken dersi verin. Özel yaşamınızda ise önemli kararlarınızı eş ya da sevgilinizle birlikte fikir ve alışverişlerinde bulunarak almalısınız.
Günün Olumlaması: Düşe kalka yürümeyi, Acılarla olgunlaşmayı, Aklımı yüreğimle birleştirmeyi öğrendim. Aşkı acıyla sevgiyi emekle harmanlamanın kutsallığını fark ettim. Seviyor seviliyor aşkla inançlarımı güçlendiriyor ışığa doğru yürüyorum.