Arama

Astroloji - Fallar - Terazi - Sayfa 176

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 338.581 Cevap: 1.820
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
6 Mart 2015       Mesaj #1751
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
5 Mart 2015 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu:

Sponsorlu Bağlantılar
İŞ: Yıllardır dostluğunu sınadığınız ve yaşanan realitelerle kişiliğini kanıtlamış yakın çevrenizin sözlerini dikkate alın. Hiç bir şeyi yabana atmayın.
AŞK: Bazen işin içinden çıkamaz hale gelmeniz sizi düşündürse de, sabırlı yapınız her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı oluyor.
SAĞLIK: Sevdiklerinizle bir arada yaşamaktan büyük keyif alan bir yapınız var. Fakat bu arada gereksiz zaman kayıplarınız sizi yoruyor.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
6 Mart 2015       Mesaj #1752
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
6 Mart 2015 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu:
İŞ: İş yaşantınızda yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaran işlerden zevk alıyorsunuz. Bugün haksızlıklara hazır olun.
Sponsorlu Bağlantılar
AŞK: Sevme sanatını en iyi uygulayıcısınız. Bugün dengelerinizi korumakta zorlanabilirsiniz..
SAĞLIK: Bünyenizin sağlam olmasına rağmen, sosyal yaşantınızdaki yoğunluklar sizi yoruyor.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
7 Mart 2015       Mesaj #1753
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
7 Mart 2015 Cumartesi TERAZİ Burcu Yorumu:

İŞ: Sizin üzerinize kalan iş konusunda, her türlü beceriye sahipsiniz. Güvenmediğiniz kişiye gereksiniminiz yok.
AŞK: Sabah saatlerinden itibaren kendinize sürekli olarak, enerjik olmayı empoze etmeye çalışmalısınız.
SAĞLIK: Hareketsiz yaşamak sizi olumsuz etkiliyor. En kısa sürede spor yapmaya özen göstermelisiniz.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
8 Mart 2015       Mesaj #1754
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
8 Mart 2015 Pazar TERAZİ Burcu Yorumu:

İŞ: Sizin üzerinize kalan iş konusunda, her türlü beceriye sahipsiniz. Güvenmediğiniz kişiye gereksiniminiz yok.
AŞK: Sabah saatlerinden itibaren kendinize sürekli olarak, enerjik olmayı empoze etmeye çalışmalısınız.
SAĞLIK: Hareketsiz yaşamak sizi olumsuz etkiliyor. En kısa sürede spor yapmaya özen göstermelisiniz.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
9 Mart 2015       Mesaj #1755
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
9 Mart 2015 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu:

İŞ: Çevreniz tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor olmanız sizi gizli bir şekilde sevindiriyor.
AŞK: Saygı konusunda oldukça dikkatli olmanıza rağmen, bugün bencilce davranabilirsiniz. Dikkatli olun.
SAĞLIK: Güçlü dengeleriniz her konuda size yol gösteriyor. Bugün sağlığınız konusunda oldukça hassassınız

gundemkibris.com
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
10 Mart 2015       Mesaj #1756
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
10 Mart 2015 Terazi Burcu

Gökyüzü kendinizi geliştirmeniz için her türlü olanakla karşılaşacağınıza işaret etmekte, Cesur olmalı ve size sunulan hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Düzenli ve disiplinli çalıştığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz mücadele ettiğiniz konuların kendini göstermesi ve sizi yükseltmesinden daha doğal bir sebep olamaz. Korkuya kapılır ve kendinizi geri planda tutmaya kalkışırsanız fırsatlar geldiği gibi gidebilir ya da size destek olan insanlar bu tavrınız karşısında size ağır eleştirilerde bulunabilir. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanla birlikte yeni kararlar alabilir bir uygulamanın içinde birlikte yer almayı tercih edebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sabır Sevgi Saygı, Bu üç önemli olgunun getirdiği gücü tüm benliğimde hissediyor, İşime sevdiklerime kendime Karşı uyguluyorum. Bütünün parçası olmaktan mutluyum. Bütünün hayrına yaptığım dilediğim tüm güzelliklerin gerçekleşmesi için çalışıyor ve gerçekleşeceğine inanıyorum.

Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Kırmızı

forumsal.net
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015       Mesaj #1757
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015 Terazi Burcu

Bugün banka ve finansal konularla ilgili gecikmeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Yaptığınız ya da yapılan ödemeleri kontrol ederek hareket edin.İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz bugün bir hayli önem kazanmakta onlara karşı dikkatli olun başkalarının sebep olacağı olumsuzluklar size yansıyabilir.Bu dönemde potansiyellerinizin farkında olun yeteneklerinizden yapacaklarınızdan tereddüt etmeden cesur ve dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız.Gerçek başarıya ulaşmak için sistemli bir şekilde çalışın ve gayretli olun.Gün sonunda kariyer hayatınızla ilgili önemli kararlar söz konusu olabilir.Özel yaşamınızda ise sakin ve duygularınızı kontrol altında tutmanız gereken bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Yüksek zekam şimdi iş başında duygusal olarak görmediğim göremediğim ya da görmezden geldiğim her şeyin farkına varıyor ve karanlıklarımdan aydınlığa çıkıyorum. Kendimi en doğru sözlerle ifade ediyor başarıya giden yolda kararlılıkla ilerliyorum. Yaşamı ve bana sunduklarını sevgiyle kabul ediyorum.

Günün Kristali: Selenit
Günün Rengi: Beyaz

forumsal.net
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
12 Mart 2015       Mesaj #1758
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Terazi Burcu

Gökyüzü bugün yaşadığınız sorunlardan bir tanesinin daha sona ermesiyle motivasyonunuzu güçlendirirken yorgun ruhunuzu diriltmeye devam edecek. İş ve eğitimle ilgili keyifli gelişmelere hazır olun.Bu süre içinde yeteneklerinizi ortaya koyun işinizle ilgili hemen her konuda söz alın ve olabildiğince ön planda olmaya gayret gösterin.Bugün özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin yakınları huzurunuzu kaçırmak için bir takım sözlerle size rahatsızlık vermeye çalışabilirler. Sakin olun daha önce yaşadıklarınızı düşünün ve sözlerin vurucu gücünü kullanın öyle bir ders verin ki birbirini seven insanların arasına girilemeyeceğini tüm benliklerinde hissetsinler…
Günün Olumlaması: İnançlarım sezgilerim yeteneklerim beni ben yapan değerlerim. İyiki varsınız iyiki doğmuşum beni dünyaya getiren anne babama teşekkür ediyorum. Ben olmaktan mutluyum.Deli dolu yüreğimi cesaretimi mertliğimi çaresiz anlarımda kendi kendimi motive edebilmemi seviyorum.Ey hayat bana sunduğun ve sunacağın tüm güzellikler için şükürler olsun….
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Yeşim

forumsal.net
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015       Mesaj #1759
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Terazi Burcu

Yeteneklerinizi doğru zamanda doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı günlerdesiniz. Bugünlerde iletişime önem verin dostlarınızdan gelecek destek sizleri daha da güçlü bir konuma taşıyacak. Özel yaşamınızda ise; Eş ya da sevgilinizden gelecek güzel bir jestle oldukça mutlu olabileceğinizi müjdelemekte. İlişkinizin güçleneceği birbirinize olan sevginin yoğunlaşarak artacağı özel bir süreç. Siz uzun süren bir ilişki içindeyseniz bu güzel etkilerle evlilik kararı alabilirsiniz. Bugün kendinizi yenilenmiş arınmış ve son derece pozitif hissedeceksiniz….
Günün Olumlaması: İçimde bana güç veren beni canlandıran isteklerimi uygulamam için beni tetikleyen büyük bir enerji var. Korkularımı endişelerimi kayıplarımı dünümde bırakarak bugünümü en güzeliyle değerlendiriyor. Yarınlarıma güvenle yürüyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Fıstık yeşili

forumsal.net
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
14 Mart 2015       Mesaj #1760
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye

Terazi Burcu

Gökyüzü bugün çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda daha profesyonel ve dikkatli hareket etmeniz için sizleri destekliyor. Sorumluluklarınızın farkına vararak dikkatli ve titizlik göstererek çalışmanız sizi şu anda bulunduğunuz yerden çok daha ileri noktalara taşıyacaktır. Ortaklaşa yapılacak faaliyetlerde sözleşme kontrat gibi belgeleri tüm ayrıntıları ile ele alarak değerlendirmeli ve bir an önce faaliyete geçmelisiniz. Özel yaşamınızda ise, .Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir eski günleri yad ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz.Evliliğinde problem olan Teraziler ise eşlerinin baskıcı tavırlarıyla karşılaşabilirler ne öfkeyle kırıcı sözler söyleyin ne de olağan karşılayıp sessiz kalın.Gerginliğin geçmesini bekleyin ve eşinizle problemlerinizi sakin bir şekilde karşılıklı saygı çerçevesi içinde birlikte değerlendirin.
Günün Olumlaması: Zorlandığım engellendiğim korktuğum pişman olduğum tüm alışkanlıklarımdan ve davranışlarımdan bir daha tekrar etmemek üzere uzaklaşıyorum. Ben ruhumu olgunlaştıran deneyimlerimin bana kattığı zenginlikle kendime ve ilahi sisteme sonsuz bir güven duyuyorum.
Günün Kristali: Sitrin
Günün Rengi: Turuncu

forumsal.net