Arama

İngilizceyi çok iyi öğrenebilmek için neler yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ağustos 2016 Gösterim: 27.704 Cevap: 23
melisa_taylan - avatarı
melisa_taylan
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #11
melisa_taylan - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben unıversıteyı americada okumak ıstıyorum ama ıngılızcem suanda lıse seviyesınde kafam cok karısık ve acıkcası bıraz dili öğrenemeyecegım ıcın korkuyorum cunku yabancılar kelımeleri cok yutuyorlar sizce ingilizce öğrenrsem onları anlaayabılırmıyım ve ınglızce öfrenmek için ne yapmallıyım suan lıse 2 e gecdım ögrenmek ıcın cokmu geçdır?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok doğru demiş adamım benıim biraz rahat ve geniş olacaksınız utanmayacaksınız antalyada turistik yerlerde kızlarla cıtlatacaksınız discolarda falan bakn ingilizcenz nasıl hale geliyor
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen NeutralizeR; 11 Ağustos 2016 01:22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben nasıl kelime ifadelerini kullanacağım bna yardım cı olsanız.
borabora123 - avatarı
borabora123
Ziyaretçi
23 Eylül 2012       Mesaj #14
borabora123 - avatarı
Ziyaretçi
Valla bence infolang dil okulları gibi ust duzey herkes tarafından begenılen bir kursa yazıl başarı devamında zaten gelir Msn Wink
newjiyan - avatarı
newjiyan
Ziyaretçi
13 Ekim 2012       Mesaj #15
newjiyan - avatarı
Ziyaretçi
ingilizceyi en etkili nasıl öğrenebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bencede ingilizce oyunlar oynayın örnek verecek olursak 'yoville' yabancılarla alış veriş yapabileceginiz bir oyun alt yazılı filmler de yararlı oluyor Msn Happy başarılar dilerim Msn Happy)
wakabayashipelo - avatarı
wakabayashipelo
Ziyaretçi
30 Ekim 2012       Mesaj #17
wakabayashipelo - avatarı
Ziyaretçi
bol bol ingilizce türkçe türkçe ingilizce çevirme yapmalısın bu size tavsiyem birde ingilizce kitap karşısında türkçe yazan kitaplar okumalısın ve sözlük alacaksan redhouse sözlük tavsiye ediyorum benden söylemesi... Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ingilizce öğrenmek istyorum ama internetten önerdiğiniz bir site varmı<3Msn Happy8.sınıf öğrencisiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2013       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İzmir'deyseniz English West'e gidin, kurs sonu uluslararası sınavlarda başarısız olursanız ücretsiz kurs garantisi veriyorlar.
kaya3 - avatarı
kaya3
Ziyaretçi
19 Haziran 2013       Mesaj #20
kaya3 - avatarı
Ziyaretçi
İngilizce veya bir yabancı dili öğrenebilmek için başta azim hırs gayret Msn Happy daha sonra ise kurs profesyonel eğitim destek lazım Msn Happy hırs, gayret, azim kendiniz de olan bir şey ben ise profesyonel eğitim, kurs önerebilirim. Talk time akademi adında bir eğitim yeri var istanbul da muhteşem bir eğitim veriyorlar hocaları zaten süper. Mutlaka tavsiye ederim. Dil öğrenmek için Talktime Akademi