Arama

14 yaşındayım hırsızlık yaptım, vicdanen rahat değilim ne yapmalıyım? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Kasım 2015 Gösterim: 28.363 Cevap: 37
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2014       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Başlıkta dediğim gibi koleksiyoncudan değerini bilmediğim para çaldım ama büyükler kesin pahalılardır belki polise bile haber verirler napıcam ben
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2014       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben babamın dükkanından çok para çaldım ama elimde değildi herkez bana ezik diyodu onun yüzünden çook pişmanım allah rızası için lütfen bana yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
melis000 - avatarı
melis000
Ziyaretçi
14 Aralık 2014       Mesaj #33
melis000 - avatarı
Ziyaretçi
Allah (c.c) bağışlayıcıdır affeder(inşallah)ama senin yaptığın çok kötü bişey canımMsn HappyMsn HappyMsn Happy
ovye - avatarı
ovye
Ziyaretçi
15 Aralık 2014       Mesaj #34
ovye - avatarı
Ziyaretçi
hırsızlığın cezası elinin kesilmesidir kardeş >Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2015       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
17 yaşındayım ailemden sürekli para çalıyorum,ve yalanlar söylüyorum,çaldığım parayla ya arkadaşlarımla yiyorum yada gidip sigara alıyorum.fakat gerçekten ama gerçekten içimde koca bir pislik var bundan vicdanen rahatsızım ve intihar etmeyi bile düşündüğüm oldu zamanında.Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar yüksek hayat tecrübeli arkadaşların bana yardımcı olmalarını istiyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2015       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 17 yaşımdayım bugün bir mağazadan ürünleri çaldım ve yakalandım beni bi odaya götürdüler resmimi çektiler o kadar korktum ki polise haber vericeklee napıcam diye sonra müdürü aradılar dediler ki eger 500 tl yi geçiyorsa aldığın ürünler poliss haber vericez ürünlerin fiyatlarını hesaplamaya başladılar 300 lira tuttu sonra dediler ki resmimi magazalara dagıtıcaklarmış ismimi aldılar cok pismanım hayatımda bu kadar utanmadım arkadaşlarımın duyacağını düşündükçe kendimi öldürmek istiyorum böyle bişey bir daha kesinlikle yapmıcam hayatımda bu kadar utanmadım, herkes baktı ve güldüler seni gidi zeki kız, bu ilk değil heralde ba bak gibi seyler dediler, ya birileri duyarsa naparım bu damgayı yemek milletin ssni hırsız olarak görmesi allahım bana dayanma gücü ver
Yardimedin - avatarı
Yardimedin
Ziyaretçi
4 Ekim 2015       Mesaj #37
Yardimedin - avatarı
Ziyaretçi
Hırsızlık yaptığınız yere çaldığınız parayı iade etmek zorundasınız. İade ederken illa ki o parayı çaldığınızı söylemeniz gerekmez. Ancak böyle bir imkân yoksa market kapanmışsa mesela bu parayı onların sevabına fakire verirsiniz.Nihat HATIPOGLU SOYLEMIS bende zamanin da caldim cok pismanim calistigim yerden sonra gittigim tavukcudan marketen cok pismanim onlara gidip diyemiyorum parayi onlar yerine bagislasam olur mu lutfen yukarida yaziyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2015       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bunu bende yapmıştım o ara kendime hakim olamamıştım ama 50 tl almıştım masanin üstünde duruyordu arkadaşımın evinde ama sonra parayı geri verdim o zaman zaten hatanı anladıysan ve bidaha yapmayacağına tövbe ettiysen iyi