Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.526 Cevap: 112
crazy_peaople - avatarı
crazy_peaople
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #11
crazy_peaople - avatarı
Ziyaretçi
elini kızın eline degdirmeye calis ama eski cıktıklarına bakma cunku o zaten onlar sorunlu oldugu icin ayrilmis ama ona iyi dvaran kotu essek sakalari yapma
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence hayatı akışına bırakmalısın kız zaten sevecekse sever ..bekle.Sabret!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir kızım onunla yakınlaşmaya çalış.Kanka ol çünkü sana sırlarını verir ve senden hoşlanmaya başlar ona hediye al.(ama belirli günlerde.)
Güzel bir hediye olsun sakın parfüm alma çünkü kendine ait bir özelliktir.Güzel bir takı ama kolye olmasın küpe al,veya bileklik,yüzük olabilir onu paket yaptır.güzel kalpli peluş kutu al içine koy mutluluklar. Msn Happy
taklım - avatarı
taklım
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #14
taklım - avatarı
Ziyaretçi
bak canim önce kızı iyi tanımalısın yani nelerden,kimlerden,nasıl kişilerden hoşlanır falan bilmelisin tabi.sonra kendine dönüp bi bakıcaksın ben bu kıza bunları gerçekten sağlayabilir miyim diye.cevabın evet mi?heh o zaman içinde bi yerlerde yatan kızın hoşlandığı o kimliği çıkartcaksın.sonrası zaten çorap söküğü.ama sakın kasıntı davranma nasılsan öle ol ki kız senin cool olduğunu anlasın ve senden etkilenmeye başlasın.sonrası kızın haline tavrına göre değişir ama baktın ki kız sana haz etmio o zaman uzatma kardeş benden bu kadar gerisi sana kalmışşş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hey dostum bence direk yanına gidip sırıtmadan ona selam seni begendim benimle cıkmak istermisin gibisinden deyebilirsin Msn Grin
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #16
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XBAHOX adlı kullanıcıdan alıntı

BİR KIZI KENDİME NASIL AŞIK EDEBİLİRİM
BİR KIZI KENDİME NASIL AŞIK EDEBİLİRİM
BİR KIZI KENDİME NASIL AŞIK EDEBİLİRİM?

zorla güzellik olmaz der atalarımız, en etkileyice ve kalıcı olanı güzel huy ve davranışlarınızdır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sms atarak nasıl asık edebilirim kızla aynı cevrede deqiliz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya şu ana kadar kimseyle çıkmadıysa ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kızı hayatta gercekten 1 kez seversin ve ondada tam sevmişsindir ama illaha onla cıkmak istiyorum de sakın! korkma ben bi kere o yuzden sevdiğim kızı kaybettim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben dilek diye bir kızı seviyorum kızlan çok az göz göze geldik bendedim kız arkadaşına ben dileği seviyorum dedim arkadaşımda dedi sonra yanıma geldi ne dede? diye sordum arkadaşım kız sesiniçıkartmadı ben söyliyince dedi bana yardım edin kendime nasıl aşık ede bilirim?