Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.655 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bir kıza aşık oldum onu çok seviyorum ilkte kızla konuşmaya çalıştım ama kızla konuşamadım taaki 3 hafta sonra kıza istersen düşün istersen şimdi cevap var dedim kız düşünücem dedi ve öğleden sonra sen benim kardeşim gibisin olmaz dedi ama kızı çok seviyorum napabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kızı kendime nasıl aşık ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kızı çok seviyorum ama kac kez ona senden hoşlanıyorum desem bana arkadaş kalabilirmiyiz diyor ne yapabilirim bilmiyorum ama tek şey biliyorum onu çok seviyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bundan önce o beni seviyordu ve ben gittim bir arkadaşı ile çıktım fazla yakın değillerdi ama şimdi ben ona delice aşık oldum onunla çok da iyi anlaşıyoruz fiziksel temes var yani aramızda şakalaşıyoruz falan ama ikimizin ortak arkadaşımız var ona söyledim oda seni seviyordu falan dedi ama şimdi sevmiyormuş peki ben ne yapıcam şimdi
byHacker - avatarı
byHacker
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #25
byHacker - avatarı
Ziyaretçi
pekii ben daha zor bir soru soracağım. Sevdiğim kız akrabam.Ve teyzemin kzı olur kendisi benden benim düşündüğüm gibi bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum. onun bana aşık aşık olması için ne yapmalıyım. bu cevap gerçekten önemli. bu seviyede bir aşk platonik durumda benim için.cevaplarınızı bekliyorum.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012       Mesaj #26
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
byHacker adlı kullanıcıdan alıntı

pekii ben daha zor bir soru soracağım. Sevdiğim kız akrabam.Ve teyzemin kzı olur kendisi benden benim düşündüğüm gibi bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum. onun bana aşık aşık olması için ne yapmalıyım. bu cevap gerçekten önemli. bu seviyede bir aşk platonik durumda benim için.cevaplarınızı bekliyorum.

Platonik demek durumunuz için çok iyimser olur. Sizinkisi sapkınlık. Teyzenin kızı senin kardeşin sayılır. Sen abisi olarak el oğlundan onu koruyacaksın, kendine istemeyeceksin.
byHacker - avatarı
byHacker
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #27
byHacker - avatarı
Ziyaretçi
''RuffRyders'' Size kesinlikle katılmıyorum.ben onun abisi değil birebir yaiıtıyım. Ozaman şunu sorayım size bir erkek kuzenine aşık olamazmı.Bence çok da aykırı bir durum deği.1. derece akrabalık olmadığı için bir sakıncası olmadığını düşünüyorum. Sapıklık dediğinize gelince ben sapıklık gibi ucuz hareketlerde bulunabilecek basit bir insan değilim. Ben size başka bir soru sormuştum siz bu cevabı verdiniz. Size çok teşekür ederim yorumunuzla ayrı bir hava kattınız ama lütfen birazdaha dikkatli cevaplar verelim. Kelimerinizi seçerken özgür olun sizi gayet rahat anlayabilirim. KArşınızda bir çocuk değil bir üniversiteli var ayrıca şimdiden teşşekkürler.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012       Mesaj #28
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
byHacker adlı kullanıcıdan alıntı

''RuffRyders'' Size kesinlikle katılmıyorum.ben onun abisi değil birebir yaiıtıyım. Ozaman şunu sorayım size bir erkek kuzenine aşık olamazmı.Bence çok da aykırı bir durum deği.1. derece akrabalık olmadığı için bir sakıncası olmadığını düşünüyorum. Sapıklık dediğinize gelince ben sapıklık gibi ucuz hareketlerde bulunabilecek basit bir insan değilim. Ben size başka bir soru sormuştum siz bu cevabı verdiniz. Size çok teşekür ederim yorumunuzla ayrı bir hava kattınız ama lütfen birazdaha dikkatli cevaplar verelim. Kelimerinizi seçerken özgür olun sizi gayet rahat anlayabilirim. KArşınızda bir çocuk değil bir üniversiteli var ayrıca şimdiden teşşekkürler.

Arkadaşım bu kişi senin annen, kız kardeşin veya ablan değil diye kan bağın olmadığı anlamına gelmiyor. Ayrıca sapık demedim düşüncenize sapkınlık dedim ikisi ayrı şeyler. Yaşıtınsa yaşıtın ne fark eder akraban değil mi kan bağınız yok mu. Neyse yaptığınızı doğru bulan biri cevap versin benim fikrim budur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
''RuffRyders'' Bende size diyorumki kan bağımızın olması onu sevemeyeceğim anlamına gelmezki. aşk bu kime kısmet olacağı belli olmuyor işte. GÖNÜL KUŞUNU HANGİ AVCI VURDUYSA ONUN YOLUNA UĞURLANIRSIN ( SAGOPA KAJMER) BUNA GÖREDE BENİM GÖNLÜMÜ O VURDU YAPABİLECEĞİM BİŞEY YOK.BU SON NOKTA ARTIK.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir kız olarak sölüyorum,ona daha manalı bir bakış atarsan ve ya onla göz göze geldiğinizde gülümsersen belki bir şeyler olabilir.