Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.646 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kızı sevdiyseniz ona kendisini özel hissettirin. her kız kıskanılmaktan hoşlanır.onu koruyun.diğer kızlardan biraz daha fazla onunla ilgilenin ama abartmayın rezil olmak istemezsiniz.onu küçük düşürmeyin.kusurlarını söylemeyin ya da nazikçe söyleyin.ona şakalar yapın kırıcı olmayan şakalar.hemen öyle sıkmayın kızı.kendi ilkelerinizi ona belli edin.onu da kıskandırın ama onla ilgilenmediğiniz izlemini vermeyin gizemli olun
Sponsorlu Bağlantılar
Lebron James - avatarı
Lebron James
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #32
Lebron James - avatarı
Ziyaretçi
Sevdiği şeyleri araştır. Ortak yön çıkararak konuş onunla.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir insan kuzenine aşık olabilir gayet doğal bir şey Peygamber efendimiz (SAV) akraba evliliklerine önem verin demiştir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Birinin kuzenine aşık olması gayet doğal bir şey Peygamber efendimiz (sav) akraba evliliklerine önem verin demiştir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
e onu sevdiğini kendisine itiraf et
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=byHacker;2442415]pekii ben daha zor bir soru soracağım. Sevdiğim kız akrabam.Ve teyzemin kzı olur kendisi benden benim düşündüğüm gibi bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum. onun bana aşık aşık olması için ne yapmalıyım. bu cevap gerçekten önemli. bu seviyede bir aşk platonik durumda benim için.cevaplarınızı bekliyorum.[/QUOTE
Bence aşkını peşinden git akraba olması sana engel değil mantıklı düşününce nikahta düşüyor hayatta aşk birkere yaşanır bunu kaçırma derim sana onu incitme ona herkeze davrandığından farklı davran ona farklı olduğunu hissettir
Ve ona hala masum ve temiz aşkların olduna inandır
Düşünceler - avatarı
Düşünceler
Ziyaretçi
24 Eylül 2012       Mesaj #37
Düşünceler - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

''RuffRyders'' Bende size diyorumki kan bağımızın olması onu sevemeyeceğim anlamına gelmezki. aşk bu kime kısmet olacağı belli olmuyor işte. GÖNÜL KUŞUNU HANGİ AVCI VURDUYSA ONUN YOLUNA UĞURLANIRSIN ( SAGOPA KAJMER) BUNA GÖREDE BENİM GÖNLÜMÜ O VURDU YAPABİLECEĞİM BİŞEY YOK.BU SON NOKTA ARTIK.

Bence arkadaş aşkının peşinden git çünki insan hayatta bir kez aşık oluyor ve bunun kim olduğu önemli değil çünki kim olursa olsun sevmişsin bikere bunun kolay kolay dönüşü yok ona özel olduğunu hissettir ona kimseye davranmadığın gibi davran ne çok yakınında ol ne çok uzağında onun senin için farklı olduna inandır ve hala seni sevmiyorsa bana inan o kaybetmiş olur:
Düşünceler - avatarı
Düşünceler
Ziyaretçi
24 Eylül 2012       Mesaj #38
Düşünceler - avatarı
Ziyaretçi
Bence arkadaş aşkının peşinden git çünkü insan hayatta bir kere aşık olur ve bunun kim olduğu okadarda önemli değil çünkü kim olursa olsun sen onu sevmişsin bir kere bundan kacar yok sadece onun seni sevme kısmı kalmış onuda şöyle söylim ona senin için özel olduğunu hissettir ona etrafındakilerden farklı davran ne çok yakın ol ne çok uzak eğer gözlerine baktığında ona olan aşkını görürse arkadaş ina oda ozaman seni seviyordur unutmaki aşk sözlerde değil gözlerde yaşanır¡!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence arkadaş aşkının peşinden git çünki insan hayatında bir kez aşık olur ve bunun kim olduğunun bir önemi yok çünkü kim olursa olsun sen onu semişsin birkere ve bu kolay kolay unutulacak bişey değil onun icin tek mesele kaldı onun seni sevmesi sana şöyle söylim arkadaş ona senin için farklı olduğunu hissettir ona etrafındakilerden farklı davran ona ne çok yakın ol ne çok uzak herzaman sınırı koru eğer gözlerine bakarken onu sevdiğini anlarsa inan oda seni seviyordur unutmaki aşk sözlerse değil gözlerse yaşanır!¡
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben im bir tanidim kiz war onu nasil asik edebilirim? zaten yarisi baa asi ama en unemli nedir kis icin?