Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.693 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2013       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben bir kzım eğer bir kızı kendinize aşık etmek istiyosanız onun dikkatini çekmeye çabalayın ama sakın bunu adam döverek veya eşek şakası yaparak yapmayın.yoksa kız iyice senden soğur.bende birine aşığım o yüzden kızlar onu görerek ve alışarak aşık olurlar bunu sakın unutmayın.kendinize onun sevdiği tiplerden birini verin.mesela tarz kıyafetli erkek seviyosa öle olun.onun gözlerin içine bakarak durumu anlatın.zaten sizin sol göz bebeğiniz büyüyecektir bu ona aşık olduğunuzun işaretidir.onla her fırsatta konuşmaya çalışın ama sakın laf kavgalarına girmeyin. bunlaı sakın unutmayın baylar!
Sponsorlu Bağlantılar
meskun - avatarı
meskun
Ziyaretçi
17 Ocak 2013       Mesaj #62
meskun - avatarı
Ziyaretçi
BİRİ YARDIM EDEBİLİRMİ KIZA 2 DEFA TEKLIF GÖNDERDIM KENDIM SÖYLIYEMEDIM 2DEFADA HAYIR DEDİ FAKAT GÖZLERİM ONDAN BAŞKASINA BAKMIYOR VE bn onu çok seviyorum nasıılll çıkmak istiyorum yardım o kızı bn sevıyorum yardım edin yhaaa ne yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2013       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama biliyor kiz nasil etkileyecem acaba kiza hediye aldim kabul etmedi bugun okuldayken camdan attim istedi kiyamadim indim tirmandim alip verdim dunde kağitta konusurken bana gulucuk yolladi nasil oluyor cevani kiz semiyor baskasini seviyor ama ben onun icin kendimi oldulurum cevabinizi bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2013       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Kızın Eski çıktıklarına göz gezdir nasıl biriler diye onlar gibi davran onlar nasılsa sende öle yap sonra kızın yakınlarında dolaş kız seni görecektir ve dikkatini çekecektir

Kızın eski çıktıkları nasıl birisiyse kız öyle kişilerden hoşlanıyodur Msn Wink

hmm öylemi şey bende bir kıza aşığım benden hoşlandını bilmiyom ama aşık olduğum kızın ismi vildan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2013       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
onun hoşlandığı gibi davran ve sabret.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2013       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya msn ye giriyorum fakat iletilerim gelmiyor

‎ex*****@hotmail.com adresinde Microsoft hesap ekibinden bir ileti olup olmadığını denetleyin ve güvenlik kodunu buraya girin.ARKADAŞLAR BU NE ANLAMA GELİYOR LÜTFEN YARDIM
kamil bağlam - avatarı
kamil bağlam
Ziyaretçi
10 Nisan 2013       Mesaj #67
kamil bağlam - avatarı
Ziyaretçi
ben aşık oldum ama aşık olduğum kız benden nefret ediyor onu kendime nasıl aşık edebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2013       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Selam.Ben Cenk.Bir kızı seviyorum.Adı Dilara.Okuldayken sürekli gözümün önünden geçiyor.Bende kendimi alamıyorum.Bakıyorum ona.Göz göze geliyoruz.Hemen gözlerini çeviriyor benden. Pek yakın değiliz ama sürekli bana bakıyor bende sürekli ona bakıyorum.Yani günde 10-15 kere göz göze geliyoruzdur herhalde.Ona onu sevdiğimi nasıl daha belli edebilirim. Yardımcı olun lütfen.Beni sevse de sevmesede ona onu sevdiğimi belli etmek istiyorum.

erkek adam lafı dolaştırmaz gider tutar söyler herşey kadar işidir arkadaşş sen git söyle bişey hissediyorsa olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2013       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar,ben bir kızı seviyorum,ona canını ver deseler seve seve vereebileceğim biri.Ben bu kızla Facebook'ta bir saat falan konuşuyorum,iyi dostuyum,onu sevdiğimi kendisi biliyor fakat başkasını seviyor,yaşım küçük ama onu çok seviyorum,o başka birini seviyor,bana bir sır söylemişti,okulda ise sadece ingilizcede aynı sınıftayız,burçlara göre çok zıttız ama iyi anlaşıyoruz.Çok iyi bir çift olabiliriz ama o başkasını seviyor (ya da sadece geçici bi heves).Kızla okulda 5 kez falan göz göze geliyoruz,bu arqalar bana biraz samimi davranıyor.O bana nasıl aşık olur? Sevdiği diğer çocuktan vazgeçebilir mi?

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2013       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sadrazam adlı kullanıcıdan alıntı

Bir kızı nasıl kendime aşık yapabilirim

kardeşim şiir yaz kızlar şiirlere bayılıyorlar. eğer şiir bulamıyorsun facede KALEMİNUCUNDAN adlı sayfa var benim sayfam ordan bulabilrsn