Arama

Erkekler Neden Rus Kızı İster? - Sayfa 4

Güncelleme: 30 Haziran 2016 Gösterim: 63.878 Cevap: 84
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir erkek olarak onceligim rus kızlardır neden bu ayrıca türk kızlarını buraya böyle saçma sapan yorumları için kınıyorum açık açık konuscam.

Sponsorlu Bağlantılar
1)Rus kızlarınn en kötüsü türk kızlarının neredeyse en iisidir.Hee safi dış güzellik deildir tabi ama nese

Gelin bu maddeyi açalım.

Türk kızları ne zaman bir erkege gelip sosyalce dawrandı bel aşağı anlaşılmasın ne zaman bir türk kızı hoşlandığını belli eder bir kimseye?Fiziksel özelliklere degnrsek sarışın we renkli gözlü oldukları için tabiki cezbedici.We isin ilginci türk kızları kadar kilolu degiller.Bizim türk kızları ya genclgnde ya da cocuk dogurduktan sonra kilo almaya baslıyorlar ama kendilerini bıraktıkları için.Ruslar öyle mi?Bana kimse aç maç demesin biraz da bakım isi insan parasız kendine bakabilir.Ama türk kızlarında bu yok.We en önemlisi türk erkeklerini mutlu etmesini biliyorlar.

2)Türk aile yapısına ters oldugu icin kötülüyorlar rus kızları ama emn oln bütün ülkelerde kadınn payı ew işlerinde bizimki kadar deildir.Haa bir rus kıza azcık bir takviyeyle biraz hamaratlastırabilr isteyen türk insanı.
Esmeralda - avatarı
Esmeralda
Ziyaretçi
4 Eylül 2010       Mesaj #32
Esmeralda - avatarı
Ziyaretçi
rus kizlarini bu kadar ovduler masalla ama biz azeriler ruslari Turklerden iyi taniriz rus kadinlari doru guzel olur ama 30 yasina kadar onlarin genlerinde var 30 yasindan sonra oyle cirkin oluyolarki guzellik die bir sey kalmior . birde rus evine gitdinizmi hic ruslarin evine gitseniz gorusunuzki butun esyalar yep yeni kalmis evler hic eskimemeis halbuki esgi esyalar dun gibi kalmis . gel ki turk ve ya azeri evine bak 3 yil once tamirden cikmis ev sanki esgiden kalma neden biliomusunuz cunku ruslar temizlik yapmazlar ayda yilda bir yaparlar . ama bizler mesela ben her gun 2 kere kisda butun odalarin yerlerini siliorum silmekden yerdeki parket dioruz doseme boyasi gitmis esyalr gunde 2 kere sabah aksam tozlari alinior yas ve de kuru bezle . onlar bunu yapmaz . erkeklerde illaki rus kadin dior . bide ruslar namuslu olmaz onlarda namus anlayisi yok . yinede diorum rus kadinlari soyledikleri gibi deyil . bide diorlarki butun mutfaklari tanirlar iyi yemek yaparlar onlarin en iyi yemeyi sucuk pisirmezler bile bide yumurta kirip yerler ama biz illaki manti olucak ekmek pisicek salata yapilicak corba pisirilicek dolma sarilicak bu kadar eziyeti ceken biz namuslu evine sadik olan biz ama ovulen rus kizlari
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
1392 - avatarı
1392
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #33
1392 - avatarı
Ziyaretçi
çok güzel Türk Kızları var ama kendilerini göstermiyorlar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rus kizlarini bu kadar ovduler masalla ama biz azeriler ruslari Turklerden iyi taniriz rus kadinlari doru guzel olur ama 30 yasina kadar onlarin genlerinde var 30 yasindan sonra oyle cirkin oluyolarki guzellik die bir sey kalmior . birde rus evine gitdinizmi hic ruslarin evine gitseniz gorusunuzki butun esyalar yep yeni kalmis evler hic eskimemeis halbuki esgi esyalar dun gibi kalmis . gel ki turk ve ya azeri evine bak 3 yil once tamirden cikmis ev sanki esgiden kalma neden biliomusunuz cunku ruslar temizlik yapmazlar ayda yilda bir yaparlar . ama bizler mesela ben her gun 2 kere kisda butun odalarin yerlerini siliorum silmekden yerdeki parket dioruz doseme boyasi gitmis esyalr gunde 2 kere sabah aksam tozlari alinior yas ve de kuru bezle . onlar bunu yapmaz . erkeklerde illaki rus kadin dior . bide ruslar namuslu olmaz onlarda namus anlayisi yok . yinede diorum rus kadinlari soyledikleri gibi deyil . bide diorlarki butun mutfaklari tanirlar iyi yemek yaparlar onlarin en iyi yemeyi sucuk pisirmezler bile bide yumurta kirip yerler ama biz illaki manti olucak ekmek pisicek salata yapilicak corba pisirilicek dolma sarilicak bu kadar eziyeti ceken biz namuslu evine sadik olan biz ama ovulen rus kizlari

bu bayanlarda yok mu o kıskanclık bariz kıskanıyorsun ama sunu diyeyim sana türk kızları 30undan sonra cok mu güzel oluyor bunu söylesene.Haa tamam türk kızları bak temizlik yemek falan 10 numara da böle kendilerini kraliçe falan sanıyorlar ya bir mütevazi türk kızı görmedim ben hiç hep böyle bi afır bi tafır lan noluyor bi düsünse yok.Ayrıca ewlenmek isteyen erkek merak etme eger rus onla ewlenirse zaten sewdigi icin ewlenir we sewen kadın kocası icin onu örenir simdi yalansa de.

gösterenleri de ne oluyor biliorsun
DirtyNigga - avatarı
DirtyNigga
Ziyaretçi
9 Eylül 2010       Mesaj #35
DirtyNigga - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
caDU adlı kullanıcıdan alıntı

nasıl olurda türk kızlarıyla rus kızlarını kıyaslarsınız anlamadım gitti siz biliyormusunzki o kızlar daha 14-15 yaşında bakireliğini kaybediyorlar
siz biliyormusunzki o kızların abileri babaları amcaları dayıları namus diye saçından yapışıp doktora bakirelik testi için sürüklenmiyorlar siz biliyormusunzki onlarda taş devrinden kalma töreler yok doğuda bir bayan tecavüze uğramışssa ölüme mahkumdur bunca curcunanın rezelatin içinde bunca ezilmişliğin içinde türk kızlarının sizi baydığını söylüyorsunuz..her insan rahat olmak istermiş rahatlık 2 bacağın arasında kalıyorsa bunu kızınızı çocuğunuzu eğitirken düşünüceksiniz ozaman sizde rus kızları gibi eğitin evladınızı türk kızlarıda rahat olsun ALLAHINI SEVEN SAÇMALAMASIN..o insanlar buraya sizin gbileri kandırmak için geliyorlar gül yüzünüze hasret oldukları için değil ya para karşlığı yada diğer yolla evlenip türkiyede kalmak için çünkü rusya afrikalaşıyor içten içe insanları aç! biraz dolaylı düşünün ha kızlar güzelmidir güzeldir ama türk kızlarıda güzeldir sizin anneleriniz teyzelerinizde türk lütfen şu saçma sapan kıyaslamaya son verin !

Sana aynen katılıyorum.. Söylediklerinde baştan aşağı haklısın ama nedense bana dış görünüş olarak Ruslar daha güzel geliyor.. Kaldı bizde artık geleneklerimizi bırakmaya başladık. Kızlar artık geceleri sokaklara çıkıp cirit atıyor, orda burda milletten utanmadan birşeyler yapıyorlar.. Yani senin söyledin doğru ama kısmen doğru çünkü o zamanlar biraz eskide kaldı(tabi ilk cümlelerin hariç)
Son düzenleyen perlina; 9 Haziran 2017 22:10
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #36
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Bazılarımız Rus kızlarını eleştiriyor da, veya onların o bazı çalışanlarının kötü imajı yüzünden onları genelliyorlar ya büyük hata yapıyorlar. Rusya'da, Rusya içinde Türkiye'dekine nazaran daha çok hanımefendi, düzgün, kaliteli, masum kız vardır. Genelleme yapmak gerekirse Rus kızlarının büyük bölümü düzgün insanlardır. Bunu bilen bilebiliyor. Görsel olarak çok güzeller, veya çekiciler diye damga yedirmemek lazım. Veya sırf fakir fukarasının çok olduğu ve belli baslı bazı işlere yurtdışında mecbur kaldıkları için, isteyerek veya istemeyerek yaptıkları için(ve yurtdışında bazılarının gerçekten paragöz olduğu için) onlar Türk kızlarından çok aşağı, çok kötü demek yanlıştır.

Birçok rus kızı özellikle yeni jenerasyon Batılı Türk kızı imajı çizen kızdan daha çok bekaretliğine önem verir ve düzgün yaşar. Rus kızları geleneklerine şimdiki Türk kızlarından, Amerikalı özentili birçok kültürünü kaybetmiş Türk kızından daha çok bağlıdır. Rus kızlarının bu negatif imajı sadece Türk toplumlarında bu kadar fazladır. Onlar bas tacı edilebilir çünkü Türk kızları gibi kültürlerinden uzak, geleneklerine soğuk kızlar değillerdir. Ama Türkiye'de sokağa çıktığımız zaman Gerçek Türk Kadını'na veya Kızı'na benzemeyen Amerikalıdan bozma kızlar tonlarcadır. Fakat Rusya'da kopmuyorlar geleneklerinden ve belli bir imajları vardır. Ve o nahoş işlere maruz bırakılan yurtdışındaki birçok Rus Kızı, para kazanarak o işi yapmasına rağmen, öyle nahoş bir işten para kazanmayan ama içi ****** denebilen birçok kızdan daha namusludurlar.

Özellikle Türk erkekleri Rus kızlarını sever ve ister bunun sebebi maalesef ki onların görsel güzelliği bebek gibi olmalarıdır. Ve kimilerine yanlış düşünce ve bilgi sahibi olması ile Kolay gelmeleridir. Hepsi kolay değildir. Ama Türklerin genel olarak istemelerinin sebebi güzelliklerinden. Türkler Maria Sharapova gibi tipleri çok sever. Veya bir Avril Lavigne yüzünü, ifadesini çok sever o Rus olmasa da. Ama Maria Sharapova'yı isteyeceksen hem görselliği hemde karakteri için istemelisin. O da bir Belaruslu olarak mükemmel bir spor kadınıdır, karakteri güçlüdür düzgün bir sporcudur ve tabiki güzeldir.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #37
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bu bayanlarda yok mu o kıskanclık bariz kıskanıyorsun ama sunu diyeyim sana türk kızları 30undan sonra cok mu güzel oluyor bunu söylesene.Haa tamam türk kızları bak temizlik yemek falan 10 numara da böle kendilerini kraliçe falan sanıyorlar ya bir mütevazi türk kızı görmedim ben hiç hep böyle bi afır bi tafır lan noluyor bi düsünse yok.Ayrıca ewlenmek isteyen erkek merak etme eger rus onla ewlenirse zaten sewdigi icin ewlenir we sewen kadın kocası icin onu örenir simdi yalansa de.

gösterenleri de ne oluyor biliorsun

Katılmaktayım misafir arkadaşa. Mütevazı, doğal olmak neden Türk kızı için bu kadar zor? Neden hep burunları havada? Dünyaları ben yarattım imajı hep Türk kızlarında var. Ben yabancılarda görmüyorum. Bu yüzden Türk erkekleri de doğal olarak soğurlar Türk kızlarına. Zaten Almanya'da yapılan araştırmalarda en burnu havada, en şımartılan, en kendini beğenen toplum Türk kızları diye ortaya çıkmıştı. Gazetelerde yayınlanmıştı. Ne gerek var bu imaja? Sonra git Rusu yer, Türkü öv.
Esmeralda - avatarı
Esmeralda
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #38
Esmeralda - avatarı
Ziyaretçi
kiskanmakmi bir kere sen beni tanisan kiskaniorusun demezdin . ben Azerbaycanliyim turk soylu burnu havada diosunuz turk kizlari icin ola bilir benim burnum havadada ola bilir kendimden razsiysam ki evet kendimden raziyim cunku ben hayatimda namus icin yasayan ve namusum icin ovunen biriyim . yani bunlari anlatmak zorundada deyilim beni en iyi Allahim tanir .hic bir rus kadini benim elime su bile dokemez hem guzellik olsun hem zerafet olsun hem namus olsun hem ahlak olsun hem qurur olsun hemde akil olsun cunku ben osmanli torunuyum benim damarlarimda osmanli kani akiyor peki sizin kardeslerinizdemi annenizdemi rus kadinlari kadar deyildir . turk erkekleri size aciyorum bir dobroska icin natasa icin kendi milletinizden olan birisini deyilde onlari savunuyosuznuz . tamam o zaman gidin bir rus kizi alin 20 yasinda sonra 10 yildan sonra gelip buraya yazarsiniz rus kadinlari nasil olur die .
ha bide unutmayin birini gorene ikincisi cok gelir ikincisini gorene 100 az gelir rus kadini al sen rus kadini icin ikincisindir en azi o zaman 100 az gelir ona sonrada elini sinene doverek namus namus diye buynuz cikarirsin .
eXeLLanC - avatarı
eXeLLanC
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #39
eXeLLanC - avatarı
Ziyaretçi
Ruslar'da Türk erkeklerine hastalar Msn Grin
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #40
HandSome - avatarı