Arama

MsXLabs.org - Teknik Problemler - Sayfa 7

Güncelleme: 31 Temmuz 2009 Gösterim: 27.283 Cevap: 94
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Ağustos 2008       Mesaj #61
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Bir forumu görüntülerken "Arama" menüsünden bir şey arasam, ararken de "Mesajlarda Ara"yı seçsem bile arama yine başlıklarda gerçekleştiriliyor. "Konularda Ara"yı seçersem konu konu listeleniyor, "Mesajlarda Ara"yı seçersem mesaj mesaj listeleniyor. Ama hiçbir mesajın içeriği aranmıyor. Öyle aramak için "Gelişmiş Arama" içinde "Tüm Mesajlarda Ara"yı seçmem gerekiyor ki ikinci bir zahmet oluyor. Basit arama menüsünde "Mesajlarda Ara" işlevi yukarıda istediğim şekilde değiştirilebilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar
İkinci bir şey ise "Hızlı Cevap" bölümünde "Cevaptaki mesajdan altıntı yap?" diye bir şey var ama kutucuk etkisiz durumda. Ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor?

Niye teknik problemler konusuna yazdım, bilmiyorum Msn Dunno

Arama sistemi önceden bahsettiğin gibiydi, daha iyi sonuç verdiği için başlıklarda arama ile değiştirildi. Hangi mesaja hızlı cevap verildiğinin ve hangi mesajdan alıntı yapılacağının belirlenmesi için önce quickreply tuşuna tıklanması gerekiyor.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
30 Ağustos 2008       Mesaj #62
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Bu sorunu sadece msxlabs teknik problemi diye değerlendirmek doğru mu bilmiyorum fakat bi sorayım dedim ...

Sponsorlu Bağlantılar
Ben kendi bilgisayarımda Mozilla Firefox kullanmaktayım fakat dün gece başka bir bilgisayardan Internet Explorer ' ile bağlandım msxlabs ' a....

Baktım ki : İnternet Explorer ' da ThinkerBeLL ' in imzası şı şekilde.::: adszsy7

Fakat Mozilla Firefox ' ta .::: adsz1ty6

Bir fark daha keşfettim : İnternet Explorer ' da .:
adsz2sc1

Pembe Aydınlık ve Paranormalwebmaster yazıları bu şekilde iken mozilla firefox ' ta .:

adsz3kz5

bu şekilde..

Eğer sorum MsXLabs ' tan kaynaklanıyorsa düzeltilmesini ; Mozilla Firefox ' tan kaynaklanıyorsa nasıl düzelteceeğimi anlatır mısınız .?

Mozilla firefox İnternet Explorer ' dan daha hızlı olduğu için onu seçiyorum ...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Ağustos 2008       Mesaj #63
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
SeRCaX adlı kullanıcıdan alıntı

Bu sorunu sadece msxlabs teknik problemi diye değerlendirmek doğru mu bilmiyorum fakat bi sorayım dedim ...

Ben kendi bilgisayarımda Mozilla Firefox kullanmaktayım fakat dün gece başka bir bilgisayardan Internet Explorer ' ile bağlandım msxlabs ' a....

Baktım ki : İnternet Explorer ' da ThinkerBeLL ' in imzası şı şekilde.::: adszsy7

Fakat Mozilla Firefox ' ta .::: adsz1ty6

Bir fark daha keşfettim : İnternet Explorer ' da .:
adsz2sc1

Pembe Aydınlık ve Paranormalwebmaster yazıları bu şekilde iken mozilla firefox ' ta .:

adsz3kz5

bu şekilde..

Eğer sorum MsXLabs ' tan kaynaklanıyorsa düzeltilmesini ; Mozilla Firefox ' tan kaynaklanıyorsa nasıl düzelteceeğimi anlatır mısınız .?

Mozilla firefox İnternet Explorer ' dan daha hızlı olduğu için onu seçiyorum ...

Bazı efektler yalnızca Internet Explorer'da görüntülenebiliyorlar, bizimle alakalı değil.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
30 Ağustos 2008       Mesaj #64
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Mozilla firefox ' rapor etseniz ; ingilizcem yoktur da ...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Ekim 2008       Mesaj #65
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Bilmiyorum, foruma bir kötü sözcük süzgeci mi konuldu ama StuffPlug konusuna gönderdiğim bir gönderide "tıklayarak" kelimesinin son beş harfi yıldızlanıyor. Birkaç kötü sözcük denedim, onlar da böyle bir yıldızlanma söz konusu değil Msn Confused
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008       Mesaj #66
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Bilmiyorum, foruma bir kötü sözcük süzgeci mi konuldu ama StuffPlug konusuna gönderdiğim bir gönderide "tıklayarak" kelimesinin son beş harfi yıldızlanıyor. Birkaç kötü sözcük denedim, onlar da böyle bir yıldızlanma söz konusu değil Msn Confused

Evet bu sorunu bende fark ettim cümleyi tekrardan düzenlemem gerekti... Msn Confused
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ekim 2008       Mesaj #67
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Mesela bir kişi benden alıntı yaptığında benim normalde uçuk mavi olan yazı rengim kayboluyor, kişinin gönderisinde yazılarım siyah olarak çıkıyor. Hadi bunun neyden kaynaklandığını az buçuk tahmin ediyorum, sadece bildirmekle kalsın.

İkincisi ise
  • Bunun gibi
  • bir liste
  • oluşturduğumda
listenin içindeki yazı tipim ve/veya boyutum değişiyor.
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
20 Ekim 2008       Mesaj #68
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bana ait herhangi bir günlüğü yorumlara kapamak imkanım varmı acaba????
B.L.A.C.K - avatarı
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
20 Ekim 2008       Mesaj #69
B.L.A.C.K - avatarı
Ziyaretçi
Galiba Mesaj Ayarlarında Gönderirken Ayarlanıordu MeLL Ablacı'M
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2008       Mesaj #70
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Bana ait herhangi bir günlüğü yorumlara kapamak imkanım varmı acaba????

Var... Günlüğü açmadan önce yada daha önceden açtığın günlüğü düzenleden;

Ekstra Seçenekler

Seçenekler
  • Yorum yazılabilmesine izin ver
  • Yorumları göstermeden önce onayla