Arama

Emo ne demektir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Mayıs 2013 Gösterim: 180.329 Cevap: 78
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2009       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN BAZI ŞEYLERİ BİLİYORUM ve bazı şeylere uyuyorum 1 ben bunun ne demek oldugunu burda öğrendim ve ben emo deilim ve ben dar ve düşük bel giyebilirim ama bu bir moda resim yapmayı severim şiir yazmayı da ben bunu doğuştan yapıyorum ve ben konverim var ama özel zamanlarda giyiyorum bu emoya girmiyo BEN SADECE MODA DİYE GİYİYORUM BU KADAR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar emo kızlarda seksi tek gözü kapalı kolları çizik kişilerdirerkeklerde saçlar uzun rock gibi giyinen tiplere emo deniyor
Sponsorlu Bağlantılar
actina - avatarı
actina
Ziyaretçi
18 Ocak 2010       Mesaj #43
actina - avatarı
Ziyaretçi
farklı bir evrende aşıyorlar.kendine has özellikleri vardırMsn Grin örneğin yazım kuralları falan.C ler J ile yazılır,K ler Q gibi vs vs Msn Grinmesela tek yazabildiğim cümleyi yazayım.JhOk ShEqErSiN ::d Ha bir de büyük küçük yazıoyrlarMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bu emo tarzı benım ıcıme pek sınmıyo turkıye buyuk bı tehlıkenın eşıgınde:d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnçe emo lara o katar kısmamalısıns ! onlarn tek amaçları insnlardn farklı görnmek
bnde aplam emo mesela çok duygusal herşeyi içine atıo ve birike birike böle oluyo işte emolarta kötülk aramayhn onlar sararsz sefiorm bn onları =)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya onlara kızmak değil de .onlar yüzünden msn de face de yazılanlkarı doğru dürüst okuyamaz olduk ya.türkçe ne diye var ki.o zaman herkes o alfabeye dönsün.türkçeyi niye kullanıyoruz i.onların dedikleri bu oluyor.türkçenin nesi var.farklı olmak için alfabeyi değiştirmek şart mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bir emoyum emolar hayatı boş yaşayanlardır.emolar dar paçaa dar elbiseler kurukafalı resimleer konvrs giyerim saçlar ssıpreyli saçlar emo olmak çok güsel arkiler xxd
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
wallaa emo olaq serserä kiy demeqtär ama sac sekilleri quyel serseri olmaq zerine neden kapalmizorlar mesala ben kapaliyım emoda olmaq hıc hocc dııl emoları dınsızler yapar..!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emo ne demektir kimlere denir
nAmUsLu eMo - avatarı
nAmUsLu eMo
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #50
nAmUsLu eMo - avatarı
Ziyaretçi
BEN BİR eMoYuM vE BuNdAn gUrUr dUyUyOrUm tAaMMı sizi gidi .... burda EmOyU hEp kÖtüLeMiŞ kEnDiSiNi bİşİ zAnnEdEn .. tArAfInDaN yAzIlMIşTIr dİkkAtE AlmaYıN lÜtFeN sAyGıLaR SUNaRIm ... kArİzMaYa bOğUlAn em0Msn Happy